Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
22. črc 2009

ahoj romi jo je tam ukrutne vedro.............ale mas bazen ne????jj rozi muj maly taky vcera kopal o 106 k veceru jak jsem lezela a busil me i do mocaku,to b\lo neco 😀 😀 😀 😀

j.cien
22. črc 2009

Rozi tak to je den hnupec 😉 😀

KAtrin dala bych si to VSECHNO 😀 napred ty halusky a potom tu rybku 😀 😀 😀 jsem hovado 😀

j.cien
22. črc 2009

HOlky tak to vas obdivuji!!Ja zehlim jedine,kdyz prsi 😀 😀 takze me ceka asi tak 5 pracek po 8kg 😀 😀 😀 a doufam,ze jen tak brzo nezaprsi 😀 pac nenavidim zehleni 😠

katrin111
22. črc 2009

jj marit ja jsem taky v jidle hovadko 😀 😀 😀 😀 jaros a sobek ti by teda cuceli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale kaslu taky dneska na to zehleni pac za chvili pujdu surovat pokoj a ukladat do policek hracky 😝 tedkom peru dalsi pracku tak se mi to pekne zase nasbira................. 😠

rozi.nka
22. črc 2009

no tak teď jsem pověsila prádlo na balkon a mám dost, vidím to tak že za 15min ho můžu sundat a bude suché jaké tam je horko 😀 . a to jsme ve stínu 😝
dneska je to síla a zítra má být snad 36stupňů 😕
ještě musím zalít kytičky, už se tváří poněkud mdle 😀
cien 5 praček? 😕 to já mám v koši asi dvě větší, teď vyperu ještě dvě menší a hrr na to, ale nejsou tak obsáhlé jako tvoje 8kg 😎

rona2
autor
22. črc 2009

Katrin bazén je,ale do něho se mi vůbec nechce.Ten je kvůli malému,já bych se bez bazénu obešla.

rona2
autor
22. črc 2009

Zítra to bude teda síla,už nevím co na sebe v tom vedru.
Blíží se nám zase příspěvek číslo 10 tisíc. a to už tolik nedrbeme. 😀

rozi.nka
22. črc 2009

rono já mít bazén tak už jsem tam 😀 i kdyby to byl jen ten dětský nafukovací 😀 😀

rona2
autor
22. črc 2009

Mě to nějak nebere se tam čvachtat,když se nedá plavat. A sama už vůbec né.Málý je u tchýně a drahý v práci.Přece se tady nebudu ukazovat před sousedama. 😀

rozi.nka
22. črc 2009

holky tak doufám, že vám všem přinese ta další desetitisícová etapa co nejvíce miminek 😵 😵 😵

katrin111
22. črc 2009

romi ten bazen zavidim 🙂 tam bych aspon mohla byt jen tak v kalhotkach a podprde pac uz mam male plavky 😀 😀 😀 😀 😀 ja teda to pradlo povesim az vecer,mame balkon na slunci tak to bych tam zdechla......takze aztak vsedm nejdrive................sousedka co taky byla na IVF v polance tak vcera byla v olmiku na tom NT skriningu a vypada to ze cekaji holcicku............

katrin111
22. črc 2009

romi ty mas ale co ukazat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!roui ja mam mini dtsky bazenek tak si ho asi vytahnu a dam si ho pred barak..to by byla podivana 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rona2
autor
22. črc 2009

Holky vám to nošení v tom vedru vůbec nezavidím.Kolegyně v práci taky čeká a je jí pořád zle a ještě v těch vedrech,no vypadá blbě,borok.

rona2
autor
22. črc 2009

No s tím ukazováním,nevím,nevím. Tos neviděla ten můj popraskaný pupek. A bydlím u hlavní cesty a jak projede autobus tak všichni čumí.Ale živý plot roste jak z vody tak pak budu skovaná.

rozi.nka
22. črc 2009

ta se mááá 🙂 ale my se taky máme 😉
včera u nás v krámku byla nakupovat slečna něco pro kočičky a nějak jsme se začly bavit o miminkách a z ní vypadlo že je v pátém měsíci, málem jsem odpadla. měla ploché břicho, vyšší, štíhlá vůbec nevypadala že je snad těhu. nakonec z ní vylezlo, že do třetího měsíce zhubla osm kilo a to nezvracela a teď má nahoře 20 deka.
myslela jsem že zajedu pod stůl se svýma devíti kilama a velrybí postavou, šefka se jenom smála 😀 jsem to nemohla do zavíračky rozdýchat 😀 😀

rozi.nka
22. črc 2009

katrin tak na mě počkej a předvedeme cirkusové číslo 😀 😀 😀

rona2
autor
22. črc 2009

holky jdu si udělat studenou kávu a sednout ven,snad tam vydržím. 😝
Zatím páááá.

rona2
autor
22. črc 2009

To se někdo má jak tolik nepřibere a ty nejsi rozi velryba,to já jsem pak byla vorvaň,já nabrala rovnou 24 kg.

katrin111
22. črc 2009

pa pa romi,jj rozi cekam.......uz jsi na ceste????za chvili to bude hotove tak se vrhnu na ten uklid 😝

katrin111
22. črc 2009

to taky nepochopim jak nekdo nepribere nic...........ja pribiram i z vody 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
22. črc 2009

to přibírání je hnus, ale prostě to k tomu patří 🙂
jdu to tady rychle pouklízet a pak jdu se známýma na pivečko 😎 teda já na kofoličku 😀
večer kouknu, páá holky 😉
katrin a ty se nepředři v tom hicu 🙂

j.cien
22. črc 2009

😀 😀 tak se hlasim jako dalsi velryba a to nejsem tehu 😀 ale rozmery na to mam a pri stimulce a po ni se fakt nechci videt 😠 to budeu giga almara a jeste 2metrova 😀 😀

j.cien
22. črc 2009

Kde jste baby 😠 ???????????

kasa
22. črc 2009

Ahoj zdravím všechny,jsem dnes totální mrtvolka z toho vedra,v práci jsme měli na slunku tak 50stupňů a to se tam nedá schovat nikde do stínu.Prostě hrůza. 😒 Tak jsem ráda,že už jsem doma.Tak co Asmenko sejdeme se zítra v těch Mariánkách. 🙂 Pa Peťka

bellka
22. črc 2009

Berušky, moc děkuju za palušky, konečně už jsem přišla na pokoj a normálně jsem poprvé po transferu spala, teď s Radul využíváme klidu, že tu nikdo není🙂

j.cien
22. črc 2009

Ahojky Bellko a Radul!
To je fajn,ze jste tam spolu 🙂 hned je veselo,ze?
Jak se citite 🙂 ?

kasa
22. črc 2009

Belko a Radulko tak vám držím palečky ať vše dobře dopadne,taky si jdu ušvrlat ledovou kávu na schlazení,a rozdýchat to celodení vedro na slunci a taky složenku za elektřinu,doplácíme 2500,-kč prostě hrůza,ale je fakt že jsem měla prvních 7 měsíců zálohy pro jednoho člověka nízké a on hodně udělá počítač,budu ho muset míň zavařovat,no ale mám ho taky zapnutý vždycky kvůli ségry,kdyby měla nějakou depku v té dálce tak ať si může vylít srdíčko. 🙂
Asmenko i ostatní co by jste chtěli tedy zítra zdrbnout,tak kolem půl 4 u Vítkovického kulturáku a pak třeba v čajovně by to bylo reálné.Jedu si zítra pro ty bylinky.Tak zatím pa pa Peťka

bellka
22. črc 2009

J.cien, cítíme se plné očekávání🙂 No jo, hned je nám veseleji, když tu jsme spolu, aspoň se to tak netáhne. A teď už to necháme na těch prďolkách, no🙂 Všem moc děkujeme za palušky.

kasa
22. črc 2009

Není zač holky,hlavně se držte,a hodně odpočívejte,ať mají prďolci tu cestu jednoduchou a dobře se uhnízdí.

kasa
22. črc 2009

Tak právě jsme se s Asmenkou domluvili a máme zítra sraz o půl 4 u toho Vítkovického kultůráku,tak kdyby jste náhodou někdo měli čas a chuť tak se můžete přidat ,ráda Vás poznám osobně. 😎 .Tady jestli zítra dříve na tom sluníčku v práci neumřu. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru