• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Ahoj holky, tak kdo se k nám s kaskou zítra přidá?

Bell: tak užívej pohodičky a pupíčkuj.

rozi: tak to jsi měla dnes opravdu den D a ještě v takovém horku lítání s bříškem - no nezávidím.
22. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Asmenko,tak to zatím vypadá ,že budeme sami,ale i tak se na tebe moooc těším,tedy jestli dříve zítra neumřu. :wink: .Protože na tom sluníčku to byl dneska opravdu mazec. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co teprve zítra, má být 34 stupňů
22. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že nepůjdeme na teplý čaj, ale spíš na nějaké mojito
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak nebuďte suchaři a přidejte se.
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to vidím spíše na mojito.Teď jsem se od 6-8 uplně stratila,usla jsem úplně tvrdě.No toho vedra se úplně obávám.A teď jsem četla,že už se ženou zase přívalové deště,to je šílené ty zvraty. :wink:
22. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem suchar a zítra se určitě nepřidám.Dneska to vedro dalo zabrat azítra to bude ještě horší.
Dneska jsem usla na tom sluníčku a jsem opálená jak bych dorazila od moře a i do toho bazénu jsem vlezla,ale jen smočit nohy,celá bych tam nevlezla.
22. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rony: takto já bych zalezla až po krk do vody a nevylezla. A opálená ještě nejsem, nebylo se kde opalovat. Snad i o víkendu na chvilku vykoukne sluníčko. Jedeme do Jeseníku, tak bych se mohla slunit u bazénu na zahradě u našich.
22. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi nebuď suchar já jsem na sluníčku celých 8 hodin a taky zítra jdu ,však si sedneme někde do chládečku,dáme si mojitko,pokecáme a bude nám dobře uvidíš. :slight_smile: Víš ,že neplánované akce jsou ty nejlepší.
22. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: a co tak zajet o dvě zastávky dál do mariánek do Tony restaurace, ještě loni tam dělali úžasné mojito
22. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No klidně,ale já musím nejdřív skočit pro ty bylinky,tak bych zpátky mohla být asi až tak 15:45 ,tedy myslíš na náměstí v Mariánkách?
22. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mobil na mě je:605743070 :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo ,halo je tu ještě někdo?
22. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
né, neboj já budu čekat u domu kultury, a potom se domluvíme na místě kam zajdeme. Bylinky jsou nejdůležitější. Tvůj telefonek mám, ale snad se nic nezmění a nebude potřeba si volat nebo psát. Snad se poznáme. Třeba romču jsem poznala podle fotky hned. A ty vypadáš stejně jako na fotce?
22. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No skoro jo,akorát ta barva už se trošku vymyla.Mám je teď více blond.A brýle mám pořád stejné,a jsem spíše malá,tedy když se dobře vyspím tak mám i 1,60m,ale spíš 1,58m.Takže takové malé pivo. :grinning:
22. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a třeba se nám podaří ještě Romču ukecat,a to by bylo potom o to jednodušší,protože ta nás zná obě. :slight_smile:
Romi,přijed bude fajn odpoledne uvidíš.Co doma to znáš?
22. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se odvíjí od toho jestli se dobře vyspíš? :grinning: tak já už jdu teda raději taky spát, ať jsem zítra veliká. :grinning:
22. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo taky už jdu do hajan ,zítra vstávám zase ve 4 hod. :frowning2: Tak dobrou noc a zítra už se těším.pa pa
22. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pápá, já vstávám jako vždy ve 4:30
22. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny horky den Kelisky!
Bellko a vam stastnou cestu domu a Radulko take stesticko!!

Asmee srazik a mojitko vam teda zavidim!!!

UF,jesteze mame v praci klimu..za chvili to asi zapnu,jinak na vsechny ty masti potecou :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky, přeju vám krásný slunečný den, tak my už upalujeme domů. Radul má dneska ve 12 transfer, budou jí zavádět 1 morulku a 1 13ti buněčné embryjko a budou mít 2 mražáčky:slight_smile: Nemůže se, bobek, připojit noťasem.
23. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je krasa Bell,takove krasne emryjka u Radul,to je uzasne!!Tak at vam to holky krasne pokracuje az do konce :wink: !
23. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím...těm co stimulují a mají ET držím palečky....já vás nedočítám,nevím co se děje..tak nějak chci mít hlavu čistou..a je pravda,že se mi to prozatím daří...řeším ted práci,rozesílám životopisy a na mimi myšlenky čas nemám... :slight_smile:
odpo jdu na bazén k tchýni,mějte se...pá
23. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady se uz vubec nedrbe :angry: :angry:

Ocko mas muj obdiv,ze jsi to tak rychle rozdychala...dobre delas,nema cenu se ohlizet zpet,ale koukat se pred sebe a verim,ze najdes praci rychle a treba i to mimi prijde rychleji,nez si ted myslis :wink: kez by!Hodne stesti!!!

Swety nepise,ale jiste je vse OK a pokracuje stafeta tehuli z Fertasu :wink: ,ted je na rade Bellka s Radulkou-tak se kocky drzte!!!
23. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
J.cien ahoj:slight_smile: se nediv, že je tu tak prázdno, venku tropické vedro, to je nejlepší někde u vody, ale jasně, že v chládečku, bo se to asi nedá na sluníčku vydržet. Ještě že doma máme fakt chládek a nemusím se potit na sluníčku. Tak se pěkně opalujte, ale opatrně:slight_smile:
23. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my jsme dneska taky u vody, dětský tábor u nás skončil, jsem si docela oddychla, ale bylo fajn, hlavně malý se vyřádil.
Kat v neděli jsme byli v Odrách, podívat se na pejsky, bylo to tak na rychlo.
Včera jsme byli na výletě na marii ve skále, a šli jsme kolem švamlova mlýna, vypadá to tam moc pěkně.
Holky opatrujte se :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bell,tak jsi doma i s prdolkama :wink: ted jen pupickovat,at vse dobre dopadne!
Rikali ti ,jak se mas ted po ET chovat?Mas polehavat?A kdy mas jit na kontrolu?A co beres ted za leky?
Zvedava baba jsem,co? :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ficim domu...jestli teda doficim ...jsem na kole a az vylezu ven z te klimatizace,tak me nejspis trefi slak :astonished:
23. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale posilnila jsem se obrim Magnum,mam sladko az v pate...tak snad dojedu a hned zasycim do bazenu a klidne tam hipnu v tech cyklo rajtkach s plinkou :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
J.cien, nic nového, co už neznám, 3-4 dny polehávat a zavádět Utrouš. Kontrolu mám v Polance 7.8. tak uvidíme:slight_smile:
23. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek