Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
24. črc 2009

Kasi děkuju moc. Já Ti přeju, ať už žádné IVF není potřeba. A přeju to opravdu všem beruškám🙂

radule82
25. črc 2009

Dobré ránko Kelíšky 🙂 přeji Vám krásný sluníčkový den 😵

radule82
25. črc 2009

Kelišky maminky:

☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů.
DNE 8.7.2009 SE NÁM NARODIL DANIELEK JE TO PRO NÁS TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN DO KONCE ŽIVOTA NEBUDE LEPŠÍ. MĚŘIL 51CM A VÁŽIL 3870GRAMŮ A JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ MIMINKO POD SLUNCEM.

Kelišky těhulky:

☼rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET:

☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neúspěšně,v červenci 09 začínám brát antikoncepci a srpen mé 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 5xIUI,1IVF-neúspěšné.Ted to necháváme na přírodě.
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,od 10.6.2009 synarel, kontrola 22.6.neraguji,IVF odloženo na příští měsíc
☼ Radule82: čekatelka na první IVF - od 30.6.09 stříkám Synarel, od 9.7. píchám 3 ampule Fostimonu (dlouhý protokol), 19.7 OPU - 10 vajušek, 23.7. ET 2 embryjka (1 morulku a 1 13-buněčné), plus 2 zmražáčci
☼ rencav (Renata 28 let)- 1.IVF - Synareal, injekce Fostimonu ( dlouhý protokol ), odběr 17.5. - 4 folikuly, 19.5. ET 1 embryo, následovala revize - plod se nevyvíjel tak jek měl, teď čekáme na 2.IVF prozatím nevíme kdy

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm, poslední pokus IUI 19.6. tři až čtyři folíky tak uvidíme...
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu
☼kasa(Petra,31let)Snažíme se o miminko 19měsíců..problém je u manžela s ejakulací,řešíme tabletky..čeká mě hydrolaparoskopie a poté podstoupíme IUI,tak doufám,že brzy budeme mít taky krásnou tlustici..

Kelišky nováčci-čekatelky:

☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:

☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka, 31 let), 1/2007 SP, 1/2008 přirozeně mimoděložní, 2xIVF Fertimed Polanka: 9/2008 (slabá čárka, neudrželo se) a 3/2009 (mimoděložní), 8/2009 plánovaná hormonální terapie kvůli endošce, potom odběr děložní sliznice, hysteroskopie, další IVF asi přelom 2009/2010
☼ hnedoocka24(Petra,24let)-5xIUI neúspěšné,1.IVF neúspěšné,2IVF podařilo se,ale potrat v 6tt..Ted si dáváme minim.6měsíců pauzu od doktorů,léků,stresů..musíme si vyčistit hlavičky a nabrat síly)

evcaa
25. črc 2009

ahoj hoky jdu jen pozdravit jirka ma ted 14 dni dovo tak si to chceme uzit

holky po ET hlavne odpocivejte nic netahejte a ja se za vas vecer pomodlim a za vase bibinky v brisku at vam to dopadne tak jako nam s danikem a jirkou

ale ja se zase ukazu milankove opatrujte se paaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

radule82
25. črc 2009

Evco, užijte si volna 🙂 😉

katrin111
25. črc 2009

KRASNE CHLADNE RANKO HOLŮKY,PREJI HEZKY DEN..EVI UZIJTE SI KRASNYCH 14DNI SPOLECNYCH........RADUL A BELLKO TAKY HOLKY NA VAS MYSLIM AT ASPON VY TENTOKRAT PROLOMITE TU SMULU CO SE TADY PORAD DRZI A NE A NE JI SETRAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bellka
25. črc 2009

Radul, tak jak je, odpočíváš pěkně? Katrin ahoj, děkuju za držení pěstiček, přeju vám všem, berušky, krásný den🙂 Evi, užijte si dovolenou.

radule82
25. črc 2009

Ahojky Bell, už mi připadá, že mám proleženiny 🙂 ale je fakt, že nic nedělám 😵 😵 😵

katrin111
25. črc 2009

bell ty jsi primo z karvine???

bellka
25. črc 2009

Katrin, jsem z Rychvaldu. Radul, to vydržíš🙂

radule82
25. črc 2009

jj, to víš, že jo 🙂

hnedoocka23
25. črc 2009

ahoj holky,jdu vás pozdravit,dneska konečně zataženo...hice už byli nenormální....

holky co mají po ET držím palce a jedna rada..neležte jenom...neříkám abyste něco dělali(pracovali),ale je dobré dělohu a sliznici prokrvovat,takže chození a procházky vůbec neuškodí...Ale záleží na Vás samozřejmě...

po včerejší diskuzi s manželem jsem usoudila,že do nové práce se hrnout nebudu a racím se zpátky na plac k vůli pěnězům(nemocenské a mateřské) 😉 takže nastupuji v polovině srpna...mějte se..pá

bellka
25. črc 2009

Očko, moc Tě zdravím🙂

kasa
25. črc 2009

Ahojki holky,tak se hlavně držte Bellko a Radulko ať je vše v pořádku a ty dvojčátka vyjdou a jsou zdravé,procházky určitě neuškodí ,i když teď to na procházku nevypadá.Tak krásný víkend,já taky odpočívám,protože se o mě pokouší chřipajzna. ☹ Tak zatím pa pa Peťka

bellka
25. črc 2009

Kasi, tak honem do pelíšku a čajíček s citrónem🙂 jj, jasně, že pořád neležím, však už je to po 6. co to podstupujeme, tak vím. Ale myslela jsem jako odpočinek, že nebudu teď věšet prádlo, vysávat nebo stěhovat nábytek😀 Tak se brzy uzdrav🙂

radule82
25. črc 2009

Kaso, jestli na tebe něco leže, tak mám ověřený dobrý zázvorový čajíček, který aspoň tedy mi zatím vždy pomohl.
A připravuje se tak, že přivedeš půl litru vody do varu, mezitím si nastrouhas tak lžičku (možná i lžičku a půl) zázvoru, zaliješ ten zázvor vroucí vodou a necháš tak deset minut luhovat a pak přidáš vymačkaný citronek a až čaj nebude horky, tak medík 🙂

A brzy se vykurýruj!!! 😉

kasa
25. črc 2009

Radulko díky za radu,už jsem kdysi zázvor pila,ale teď ho asi neseženu,budu muset počkat do pondělka a zajet do bylinek v Mariánkách tam vím ,že ho měli.Taky doufám ,že to bude v pořádku,srpen se blíží a byla bych nerada ,kdyby jsem musela tu hydrolaparku zase odkládat.Už chci začít něco podnikat.Ať se taky brzy dočkáme aspoň nějaké té naděje. 🙂 .Jinak právě popíjím čajček na plodnost a není chuťově špatný,hlavně kdyby účinkoval. 🙂 .Bude ho pít i Peťa tak uvidíme.

kasa
25. črc 2009

Evi a vy si užívejte společnou dovolenou a každý společný okamžik s Danečkem.

radule82
25. črc 2009

Já těm bylinkám věřím.... moje sestra nemohla dva roky otěhotnět.... laparoskopie v pořádku a spermio taky, začala pít bylinky na plodnost a cvičit mojžíšovku a ted je ve třetím měsíci.... určitě to není jistota, že otěhotníme, ale další krůček k úspěchu 😵
Jinak ten zázvor pila čerstvý, takže jsem ho koupila normálně v zelenině v obchodě 🙂

kasa
25. črc 2009

Aha tak zkusím odpoledne skočit do teska,mojžišovku jsem začala cvičit taky tak uvidíme.

kasa
25. črc 2009

Tak už zázvor popíjím ,tak doufejme ,že zabere,a co všichni dneska v tom nečase děláte? 🙂

j.cien
25. črc 2009

Ahoj holky,
tak se nam ochladilo,ale je to fajn i tak 😉 prave jsme se vratili z lesa na chlup promokli..zima jak svina a koukame,ze bazen ma 24st.,no tak jsme tam hopli a bylo to uuuuzasneeeeee! 🙂

Vcera jsem mela silenou depku,jako uz dlouho ne..nejak to na mne vsechno padlo,co bude dal,kdyz to nevyjde..blabla..a ta sebelitost stupindni,..proc prave ja...blabla..no pitoma jsem krava,ale vybrecela jsem se z toho a doufam,ze nadlouho.. 🙂 a to jsem si rikala,jak jsem v pohode uz...a prd v pohode...
Cim vic se blizi IVF,,tim mam vetsi strach ze spatneho konce...a fuj a uz DOST 😠 😀

Radul tak ty jsi odbornik na rostlinky,kericky a spol?Tak to mi musis poradit neco pudokryvneho,co se rychle rozrusta a snese prime slunce...potrebuji pokryt takovy 12m val,cca 3m vysoky.Dik a promin,jestli prudim..

Peknou sobotu vsem a specialne pupickovkam Belce a Radulce 🙂

Ocko jsi sikula,ze to tak dobre zvladas 😉 moc bych ti prala,aby uz na 3.IVF nemusela a povedlo se prirozene!!!

j.cien
25. črc 2009

PARDON!Jsem pako,KASI,to tobe pisu o zahradnickou radu!!!A napsala jsem Radul...omlouvam se 🙂

radule82
25. črc 2009

Ahoj cien 🙂 a kdy se ti blíží termín IVF? Vím, že je to někdy těžké, ale musíme věřit, že nám všem to výjde 😉

j.cien
25. črc 2009

Beru ted na mesic antiko,jsem v pulce..7.8mam ko uz Kajosa,to uz snad nafasuju injekce a cca v pulce srpna IVF

j.cien
25. črc 2009

Jj,ja vim,ze verit musime..ale za tu dobu,co chodim na Konika tu bylo a je mnohem vice neuspechu nez uspechu...takova je realita,ale kez bychom se casem vsechny dockaly!!

Ja ti je Radul,polehavas?A ta bolest vajecniku uz ti uplne vymizela?

radule82
25. črc 2009

jj už mi uplně přešla, tak se mi asi pomalinku ten vaječník zmenšuje 🙂 akorát bříško je pořád jakési nafoukle 🙂
JJ poléhávám a posedávám 🙂 Chtěla jsem jít na procházku, ale chvíli tam je hezky a chvíli lije, tak to asi necham na zítra 🙂

A čím budeš stimulovat a které to je tvoje IVF?

j.cien
25. črc 2009

Napred jsem chtela Fostimonem..jakoze je levnejsi a napoprve ,ze to stejne nejspis nevyjde...resp.jsem si rikala,ma-li se to povest,tak se to povede i s tim "horsim"hormonem...
ALe pak jsem to nejak prehodnotila a chci Puregon.
Je to me 1.IVf...teda bude,pokud se k nemu dopracuju...mela jsem jit uz v dubnu,pak v cervnu...no a ted to snad klapne...predtim mi nesedl dlouhy protok.,mela jsem po Synarelu zrale foliky nebo teda asi cysty,byly 3 a velke cca 20mm..takze mi to stopli...no a pak jeste laparka,tak se mi to nejak posunuje...od ledna chodim ´do Fertasu a furt mam pred 1.IVF 😀 😀

radule82
25. črc 2009

já jsem taky dlouho zvažovala jestli Fostimon nebo Puregon no a nakonec jsem se rozhodla pro Fostimon.... takže ted budeš mít krátký protokol? tzn. že nebudeš brát synarel?

j.cien
25. črc 2009

Asi ano,tj,kratky protokol s antagonistou...napred sice Kaja rikal,ze ten Synarel vyuzijeme,kdyz uz jsem ho teda dostala..ale posledne se tvaril jinak,jakoze bez Synarelu,no ja nevim...on sam mi ten "protokol" napoprve menil 3x...kominoval to vselijak,potreboval se vejit do terminu,kdy mi koncilo schvaleni pojistovnou..nakonec to stejne nedopadlo...
On rikal,ze vsem ted davaji dl.prot.se Synarelem,protoze po nem maji nejvice uspesnych tehotenstvi...ale asi je to indi vindi..no uvidim,co mi teda vymysli...jen se modlim,at tam zas nemam nejakou cystu nebo jinou zradu...at uz se konecne pohneme dal.. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru