• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Holky vite neco o Verlis a Bobince??POdle tabulky me mely stimulovat take v srpnu...ale sem uz nechodi...
25. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
J.cien ahoj, teda tak jsi měla včera depku? To musí jít ven, abys těma slzama vyplavila to špatné, beruško:slight_smile:
25. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,ahoj Bell,depice prila necekana nezvana...potvora jedna....dobre,ze je zatim pryc :wink:

Jak se citis?Odpocivas?Nejake priznaky?Nove pocity?? :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Cien, to je jedno, že přišla nečekaně, hlavně, že je pryč, potvora jedna:wink: Jj, odpočívám, pocity stejné jako vždycky, každé píchnutí si říkám, že teď už je to na těch prďolkách, že jsme fakt udělali všechno co jsme mohli:slight_smile:
25. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.worldometers.info/cz/
holky mrknete sem a jinak danielek spinka na gauci a tak cekame az se probere a pujdeme koupat :grinning: :grinning: :grinning:
je uzasny pridam foto moment :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Cien,tak na slunce se hodí Třezalka-Hypericum-i kvete žlutě,Travnička-Armerie-kvete růžově,a jsou i žluté-ty mohou být i do svahu.
Na slunci ,ale ne do svahu -vřes nebo vřesovec
Barvínek-ten snese i polostín
A jinak břečťan ten roste všude,a také přísavník-ten má listy přes rok zelené a na podzim zčervená,a na zimu opadá.
Třezalka je hezká a na jaře ji vždycky stříháme na 10-15cm a ona pak krásně vyraší a rozkvete.
Dále jsou i jehličnany pudopokryvné.
Juniperus horizontalis-Blue Acres,Blue chip-stříbrné namodralé-30cm vysoké-jalovec polehavý
Jalovec položený -Juniperus procumbensis-nana-20cm vysoký,nahradí trávník,poléhavý,mrazuvzdorný
Tak snad ti to tak v kostce pomůže,to jsou rostlinky co máme na lázních. :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Cien to tak občas příjde a mě taky nedávno přišla depka,a když jsem se vybrečela tak mi bylo dobře. :slight_smile: Je dobré to v sobě nedržet,a nejlepší je si pak pustit nějaký doják a ono to jde pak samo. :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi malý je úžasný,vidím,že si postel a gauč opravdu oblíbil. :grinning: .Je vidět že jsou chlapi spokojení,a tobě to taky moooc sluší.
25. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ,diky moc Kasi.Kouknu na podzim po tom pudokryvnem jalovci :wink: ,chtela bych tam neco stalezeleneho.mam tam par skalniku,ale nechci to miit tak fadni..
Napred jsem to chtela zadat nejake zahradnici,ale pak jsem zacala sama a je to radost,tak to uz dodelam :slight_smile: jen nekdy nevim presne,jestli to vsechno,co tam davam prezije...je tam fakt slunce cely den a puda nic moc,samy jil...

A ty vcerejsi potoky slz byly uplne natvrdo,z niceho nic ..bez dojaku :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, krásňoučké fotečky:slight_smile: Cien, jsem se chtěla zeptat, kdo je Kaja?
25. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kaso dekuji za pochvalu ale nemysklim si ze jsem neak krasna ale budiz dekuji berusko
25. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasi, už je Ti aspoň trošku líp?
25. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Evicko ted se s Petrem kochame fotkama,Danecek je uzasny a vubec,jste krasna rodinka vcetne Izinky :wink:
Je to obrovska inspirace,ze to opravdu funguje!!!!

Bell Kaja je nas zlaty Dr,Jaros :slight_smile: takhle jsme ho tu prekrtily :grinning: :grinning: myslim,ze to byla Katrin :grinning:
25. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Evicko, taky jsem koukla na fotečky... je to fakt krása!!!!!!!! Ani nejde popsat slovy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky moje jste uzasne vzdycky me tak povzbudite mam vas moc rada a jsem rada ze vas znam i kdyz ne osobne ale to se napravi teda aspon doufam :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi nejde o krásu,ale o to ,že vám to opravdu sluší,na kráse svět neleží,hlavně,že se máte rádi,a to z těch fotek přímo vyzařuje. :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
To si piš ,že se poznáme i osobně,a můžeme udělat sraz i s dětmi.Pokuď by vám to nevadilo,že to není mekáč,ale byl by to ráj pro děti a pro nás hezké posezení u kávičky a třeba i nějaké skleničky,tak bych mohla zařídit rezervačku od září až bude zase v provozu ,v té dětské herničce v Hrabůvce ve Špalíčku,příjezd je tam z mistecké je to kousek,a mhd tam jede 1,a 10 z centra.Parkovací místa v pohodě.
25. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Cien, jo ták, jsem si říkala, že tam jezdím tak dlouho a ani za nic si nemůžu na žádného Kaju vybavit:grinning:
25. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,Katrin je proste cislo :grinning: mam pocit ze "kaja" je jeji prace :grinning: nebo Rony,uz nevim :slight_smile:

Chodis k nemu celou dobu nebo jsi jezdila do OC?Asi jo,ze?Polanka je otevrena teprve kratce...
25. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jezdím do Olmíku, Polanka jede chvilku, ale on dělal na gyncentru v Ostravě.
25. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale když mi vyšla kontrola na Polanku, tak bych byla blbá, kdybych jela až do Olomouce a u Jaroše jsem taky byla:slight_smile:
25. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,byla jsem napred v GC,u toho dr.co nastoupil po Kajovi..ale pak jsme hnes utekli do Fertasu...
25. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme to štěstí neměli, že bysme utekli, ale už je to pryč a jsem spokojená ve Ferťasu:slight_smile:
25. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
nevim...znam i stastne maminky z GC,ale muj dojem byl jasny-tovarna na penize a medicina az potom...
25. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně, že znám i šťastné maminy, ale zážitek je něco jiného a beru to tak, že ve Ferťasu nám to taky nevyšlo, ale přístup je o něčem jiném.
25. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Presne tak,je to hlavne o duvere v doktora,o pristupu...nakonec stejne zaplatis vse,co je treba,nic jineho nezbyva....Bell,moc moc ti preji,at je tento pokus konecne ten pravy-stastny!!!!!! :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem neslyšela dobré reference na Gyncentrum.Proto jsem se taky rozhodla pro Ferťas,a taky hrála roli uspěšná cesta mé sestřenky ve Ferťasu.
Jinak Bellko teď si luhuji 2 půl litr toho zázvoru,akorát nevím jestli je to nějak omezené množstvím kolik litru ho můžu za den vypít.Doufám ,že zabere.
25. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasi neboj,zazvor ti neuskodi-navic to zvysuje libido :grinning: :grinning: tak si mozna jeste uzijes :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasi, jak říká cien, ještě si užiješ:grinning:
25. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Cien, MUSÍ!
25. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek