• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Ahojki co jste dneska všichni podnikali?
26. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Byli jsme dneska na procházce u Ostravice a bylo to tam jak na Václaváku.
26. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vidím, že tady je celkem mrtvo :frowning2:
My jsme ted přišli od tchýně, byli jsme se mimo jiné k ní vykoupat, nám už deset dní neteče teplá voda :fearful:

Tam je pěkně na Ostravici :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasi a co tvoje nachlazení? Už ti to aspon trošku polevilo?
26. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasi, to víš, konečně pěkně, tak se šli všichni projít:slight_smile: Radul, tu vodu Ti teda nezávidím.
26. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Naštěstí tchýně bydlí kousilinek od nás, tak to je vpoho a už se mi nechtěla nahřívat voda... si představ, dneska jsme byli v lékarně, měla jsem pokušení si koupit test, ale pak jsem to neudělala.. počkám do konce příštího tydne.. :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No, tak na tohle taky nemám, si ho koupit, no uvidíme, jak to všechno bude, hlavně, když to bude:slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Berušky, pěkně se vyspinkejte:slight_smile: Pa, pa, pa.
26. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty taky Bell a dobrou přeji i koblížkům :wink: :wink:
26. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky jo ,jo zázvor pomohl,tak jsem se už mohla jít dneska projít.Jinak si myslím,že se ještě testem nestresujte,je to podle mě ještě brzo.Ještě by nemuselo být nic vidět a zbytečně by jste stresovali.Určitě to vyjde nebojte.Myslím na Vás.
26. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jj brzy určo, ale bylo by to pro mě určo velké pokušení, kdybych ho měla doma ...
26. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si ho raději zatím nekupuj,určitě to vyjde,ale teď by jsi se zbytečně stresovala ,a to by bobíškům mohlo ublížit.
26. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já už budu pro dnešek končit, příští týden mám ještě volno, tak budu lenošit, ale raději bych byla v práci, aspon by to rchleji utíkalo.. :slight_smile:

Dobrou vám všem... :wink:
26. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky zdravím po víkendu stráveném v Jeseníku. Bylo super. V pátek jsem se stihla i vykoupat, ale v sobotu jsem už klepala kosu, takže se koupání nekonalo.
kasi: tak mě tak napadlo se kouknout na složení bylinek v těch kapkách Femigard co beru, tak tam je taky třezalka a opaluju se normálně a vůbec nic. Tak mám asi štěstí.

Evi: super fotečky, to povlečení mám taky a mám ho moc ráda, protože má tak krásnou jásavou barvu. A ten pejsek v posteli nemá chybu. :wink:
27. črc 2009 v 06:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky, přeji Vám klidný a pohodový pracovní týden :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko Kelisky,
mame krasny den,jen skoda ,ze pracovni :unamused: a pondeli z duse nesnasim :confounded:
Holky s tou trezalkou to neni tak zhave...ona sice muze zpusobovat fotosenzibilitu,ale to jen ve vysoky ch davkach u citlivych jedincu...
27. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, berušky, přeju všem šťastný vstup do nového týdne a krásný sluníčkový den:slight_smile:
27. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezké ranko a úspěšný týden,kelišky. :wink:
27. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se pripojuji k prani hezkeho dne :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,přeji Vám pěkný úspěšný týden...papá :wink:
Do práce nastupuji 19srpna :wink: už se těším....
27. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Očko, tak to je super, grauluji :slight_smile: a kampak nastupeš? :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, přeji všem přijemný a úspěšný týden.
U nás zatím vše v pořádku, zítra jedem do Olomouce na screening, tak se těším, že i manžel uvidí mimča jak řádí v bříšku :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Swety tak to je radost!!!A chod k nam casteji,povzbuzovat,jo? :slight_smile: Hodne stesticka,at screen.dopadne na vybornou!
27. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré skoro poledne, já jsem se teď vrátila z nákupu, začíná tam být zase hic. Včera jsme plánovali víkend, v pátek mám totiž narozeniny, a je nás víc kolem toho data, myslím bratránků a sestřenic, tak u nás děláme pařbu, začínáme v pátek a končíme v neděli, jsem na to docela zvědavá, se docela těším.
Kat včera jsem byla s Peťou Vavřínkem, říkal, že prý jsi byla taky v Americe?Tak to můžem pokecat. :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kelisky teda lovit nas na treti strance :angry: kde jste???
Katrin .haloooooooooo?Co dnes varis? :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
marti jsem tu,byla jsem u obvodni kvuli razitka do prukazky a jeste zitra musim na EKG tak to vemu pri jednom a hned si zajdu pro vysledky na endokrinologii...................ted si papkam termix samik je venku a manza tedka kouri a pak si jde lehnout dneska byl po 3 tydnech v praci tak je zmozeny :grinning: marti samikovi jsem uvarila koprovku omacku s bramborem a vajickem a my jsme jeste meli testoviny ze vcera................a zitra vubec nevim co varit...........co tys mela dobreho????
27. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
berusko,zitra jedu do Opavy,nebudes ten dalsi tyden nekdy v Hosticich? Udelala bych si tam mozna vylet,ale nevim,jak to maji oni s volnem a ja mam vychazky do 18.00. :angry: :angry:
27. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky a ahoj j.cien :wink: ,máš pravdu moc tady už nechodím,ale jsem pořád v práci a do toho malá,tak trochu nestíhám,ale čtu vás,teď beru antiko 5.8 jdu na kontrolu do Polanky a protokol ještě nevím,tak uvidím co si na mě doktor nachystá snad v srpnu stihneme to IVF max.začátek zaří :slight_smile:
27. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
katrin :slight_smile: taky jsem dneska varila koprulu, podruhé ve svém životě, ta první se mi nepovedla a skončila v záchodě... dneska jsem se odhodlala asi po čtyřech letech ji udělat znova, no a myslim, že se v celku povedla.. drahá polovička ji totiž miluje a já ji mám taky ráda :slight_smile:
Tak jsem miláškovi donesla na talíři kopruli s tím, že u mě byla dopoledne jeho mamča a pomohla mi s ní :slight_smile: Její koprula je totiž fakt výborná.. no a jak ji zbaštil, tak se ho ptám, jestli mu chutnalo. Říkal že jo, ale že dneska byla trošku jiná... kurna poznal to, že jsem ji mastila jen já :grinning: :grinning: :grinning: a pro velký úspěch ji máme ještě zítra :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek