• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
a jeste rekni ze je to od vyrobce bio gaja
29. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted si davam do nosa banany vcokolade nanuk bajecneeeeeeeeeeee
29. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
verim katrinko
29. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se teď byla trošku provětrat venku... tam je tak krásně teploučko :grinning:
29. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
CUsek Radul,jak se citis?Jeste jsi do konce tydne doma a pak jdes do prace??
A co tesit..laka te to? :sunglasses:
29. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, jj tento tyden jeste doma a od pondeli do práce, tak už se těším za holkama z práce :slight_smile:
Včera jsem si koupila testík, láká, ale víc mám z toho obavy... jsem si řekla, že v neděli si ho udělám :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak se máte? :slight_smile: já jsem trochu nachlazená už týden a furt se toho nemůžu zbavit :angry: jo a jedné kolegyně z práce se potvrdila salmonela takže paráda mám strach abych něco nechytla :unamused:
a co vy? cienko jak to stebou vypadá a ještě by snámi měla v srpnu jít bobinka že? :wink: :wink: :wink:
29. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpj SIdo,
tebe jsem tu uz dlouho nevidela :wink: jak jsi na tom ted ty?Jdes v srpnu na IVF?
29. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám že to to klapne v pondělí jsem byla v olmíku a dostala jsem synarel :wink: a ty?
29. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mas naskok!Budu drzet palce!Ja jdu az pristi patek na ko+UZV a pak od MS snad konecne stimulace...
29. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sido,
tak teď už se ti to zkoulí :slight_smile: a čím budeš stimulovat?
29. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem dobrala poslední antiko v pondělí a teď čekám ma mrchu pak si mám od 1. do 9. dne stříkat ten synarel a ten 9. den jdu na ko a tam mi teprve dají ty injekce nebo co? :wink: takže stimulovat začnu asi tak za čtrnáct dní :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ještě nevím radul o tom si prý promluvíme ten devátý den a ty jsi měla taky synarel?
29. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido a to je tvoje první IVF?
29. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj presne jak ty.. a já jak šla na tu kontrolu ten 9. den, tak jsem měla být rozhodnutá jestli si budu píchat Fostimon nebo Puregon.
29. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a byla jsem docela mile překvapená že jsem nic nedoplácela ani za UTZ po mě nic v Olmíku nechtěli dofám že mi to nezaúčtujou všechno najednou :frowning2:
29. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem vlastně 7. den od ET
29. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo moje první takže se trochu bojím ale i moc těším :wink: a ty jsi byla taky poprvé?
29. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul a čím jsi stimulovala ty a jak dlouho od MS je OPU
29. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to možná zapomněly, protože jsem pokaždé za kontrolu platila 60kc... jednou po mě nic nechtěly (já si to taky neuvědomila) a pak za mnou sestra vyběhla, že mi zapomněla říct o penízky...

Byla jsi taky na kontrole u Dr. Čepeláka?
29. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ani nevím kdo to byl viděla jsem ho poprvé :grinning:
29. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj těch 60 jsem platila ale neplatila jsem za UTZ a ani za synarel já jsem měla nachystané peníze protož mi sestra řekla ať si raději sebou vezmu kdy jsme začali stimulovat :sweat_smile:
29. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dobrala antiko... pak mi dr říkal, že MS příjde do 2-3 dnů, mě přišla až za nějakých 7 dní.... od 2 dne MS 9 dní synarel, a pak jsem si píchala 9 dní 3 ampule Fostimunu a ještě jsem po celou dobu pokračovala i se Synarelem, ten 9 den stimulace jsem dostala do zadku pregnyl (to byl pátek) a v neděli jsem šla na OPU... a pak ve čtvrtek na transfer... v ten pátek před OPU už jsem v Olomouci zůstavala... tak i po celou dobu kultivace bobišku jsem byla v OL :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vždycky platím jen 60 kč.... na UTZ nikdy nic navíc... Tak to musel být určo on :slight_smile: takový sympatický doktor, že? :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj furt se usmíval :slight_smile: a kolik jsi teda platila za všechno když jsi měla fostimon?
29. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem před OPU a pak to čekání na ET trávila s Bellkou a ještě s jednou holčinou, takže nám to fajn spolu utíkalo.... OPU a ET je v pohodě (pokud tedy nebudeš mít nějaké vyjímečné potíže)... OPU a IVF ti budou dělat v Olomouci nebo už v Polance?
29. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec nic... vše mi hradila pojištovna, já mám HZP a myslím, že oni hradí 30 ampulí a já se do toho počtu vlezla... měla jsem 10 vajíček, z toho dvě byly nějaké nevyzralé... takže 8 oplozeno ICSI, když jsem tam přijela za dva dny od OPU, 6 se vyvíjelo, dr mi doporučil PK (což jsem moc chtěla), 3. den už jich bylo 5, a pak ten 4. den byl transfer, dva zavedené, dva zmražené..
29. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám že v Polance ale nezblázním se když to vyjde na Olomouc :wink: nechápu proč v Polance nejsou každý den :angry:
29. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se dr usmíval, tak to musel být on, po celou dobu jsem jen k němu chodila na kontrolu, měla jsem ho i u OPU a ET :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak vůbec nic za ICSI jsi ale platila že?
29. črc 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek