Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
29. črc 2009

prý nemaj zatím personál na to, aby to mohli rozjet.. je fajn, že se pak tam mužeš ubytovat a nemusíš pořád jezdit tam a zpět....

radule82
29. črc 2009

já myslela, že se ptáš na ty léky, za ty jsem nic neplatila, za ty injekce.... jinak mě to vyšlo na 12,5 tisíc (9 tisíc ICSI, 3,5 tis za PK) a to jsem si myslela, že budu platit i za zmražáčky, ale to se platí až potom.... až jdeš na KET

sido
29. črc 2009

ten dr. v Olmíku mi říkal že fostimon proplácí pojišťovna ale že puregon je lepší no ještě nevím až půjdu n ko tak se o tom pobavím s Jarošem a nechám si poradit 😉 a ty jsi po 1. IVF? a kolik ti je?

sido
29. črc 2009

a proč jse šli na ICSI? to ti doporučili nebo jsi to nechala udělat pro jistotu?

radule82
29. črc 2009

mě je 27..... jj puregon je čistější... na netu píšou o tom dost... některé holčiny líp reagovaly na Fostimon, jiné zas na Puregon... jj je to moje první IVF 🙂 prý po puregonu jsou kvalitnější vajíčka.

radule82
29. črc 2009

nám nic jiného nezbývalo, přítel má špatné sperma, v den OPU (2mil, 65% pohyblivost), takže všechny vajíčka jsem si nechala tak oplodnit.... dr. říkal, že at si oplodníme tech 6 vajíček ICSI za 8 tisíc (pokud chcem něco ušetřit), a ty 4 at když tak zkusíme ve zkumavce, jestli z toho neco vyjde, ale my si raději připlatili 1tis at všechny tak oplodní

sido
29. črc 2009

no uvidíme co mi řeknou 🙂 a tenfostimon sis píchala sama? on prý není v tom pérku jako puregon ale v normálních injekcích

sido
29. črc 2009

a uvažovala jsi nad tím jestli si necháš zavest dvě nebo tři?

radule82
29. črc 2009

jj puregon je lehčí na píchání, to zvládneš sama, píchá se do bříška, fostimon se píchá do svalu do zadečku(a musíš si to sama připravit, protože máš zvlášt tabletu a zvlášt roztok, ale je to pohoda to připravit do injekce, pokud ti to někdo ukáže), já po dobu stimulky chodila do práce, takže moje sestra, která je zdravotní sestřička za mnou chodila do práce a píchala mi ho a o víkendu to zvládl přítel.....
já myslím, že by mi tři ani nezavedli... když jdu po poprvé .... chtěla jsem dvě 🙂

A co je u tebe Sidi za problém?

sido
29. črc 2009

no ja mam endometriozu a ještě ktomu PCO ale když jsme byli na pohovoru u Sobka tak v tom neviděl tak velký problém já už jednou byla těhu ale skončilo to zamlklým potratem a od té doby od roku 2005 nic tak od letošního února chodíme do Polanky

sido
29. črc 2009

jsem zvědavá a doufám že nám pomůžou a my budeme konečně tři a nebo čtyři 😀 😀 😀

sido
29. črc 2009

a kdy jdeš na ko do Polanky?

radule82
29. črc 2009

jak holky říkají, musíme v to věřit!!!! 😉

radule82
29. črc 2009

no já až v pondělí 10.8., 20 den od ET

sido
29. črc 2009

a Bellka byla ve stejný den jako ty na transfér?

radule82
29. črc 2009

belka měla OPU i ET vždy o jeden den dříve

sido
29. črc 2009

a radul po ET jsi byla jen v posteli? někdo píše že jen leží až do kontroly někdo zase chodí na procházky a ty jdeš v pondělí do práce? ty nemáš nemocenskou?

radule82
29. črc 2009

jj já čerpám dovču.... no po ET ležíš 30 minut se zadečkem nahoře v polohovatelné posteli a pak ještě 3,5 hodky... no a pak můžeš jít na pokoj, já jela domu až druhý den, což ti taky doporučí a pak ty 3-4 dny klid, takže to jsem opravdu spíše jen poléhavala.... no a ted chodím na procházky, dělám takové jednodušší "práce", ale být doma ještě dýl, by mě asi piclo.... já dělám v kanclu, takže nemám nijak fyzicky náročnou práci....

Navíc, jak si tak pročítám další témata, co jsou tady, tak co dr. to jiný názor, někdě z Caru jedeš po hodině domů, někdo nařídí totální klid, někdo že máš chodit na procházky, a navíc.... každá z nás je opravdu individuální... někdo po transferu hned peláší do práce a mimisci se udrží, někdo leží 14 dní v posteli a bohužel to nedopadne... jak už jsem to říkala několikrát, pokud se mimisci zahnízdí, tak se zahnízdí 🙂 samozřejmě, že každá chcem proto udělat co nejvíce 🙂

sido
29. črc 2009

jj a žádná pořádně neví co je to nejlepší 😒 ale nějak to dopadne a věřím že dobře 😉 no nic jdu ještě na chvilku ven a pak mám obrvskou hromadu žehlení takže budu mít krásný večer Zatím se měj a držím palečky ... 😀

radule82
29. črc 2009

tobě taky!!!! 😵

bellka
29. črc 2009

Jé, Sidooo, budu držet pěstičky, ať Ti to vyjde a jak říká Radulka, která Tě tím krásně provedla, poprvé Ti zavedou nejvíc dvě. V Polance nemají personál? Jdu tam aspoň jako poradce😀

radule82
29. črc 2009

Bell, že by? Myslím, že by jsi byla člověk na pravém místě 😀 navíc, když někdy sestry až tak uplně neinformují, že? 😀

bellka
29. črc 2009

No jasně a pamatuješ moji posvátnou větu? Tak to Ti povím úplně přesně😀

radule82
29. črc 2009

JJ, jak bych mohla zapomenout!! a fakt jsi mě Belli ted rozesmála!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
29. črc 2009

Věř mi, že jsem se taky smála, když jsem si vzpomněla, kolikrát jsem to řekla a jak jsem hrozila tím prstem😀

rozi.nka
29. črc 2009

ahoj holky, dnes jsem byla u doktora, dělal mi utz a malý má 1240g 🙂 takže pěkně roste 😵
za tři týdny nástup na mateřskou a pak už jenom čekat 😉

radule82
29. črc 2009

Rozinko, to je paráda 😀

kasa
29. črc 2009

Jdu Vám popřát akorát dobrou noc a zítra hezký den ,protože jsem přišla teprve ted z práce.Trošku jsem to dnes protáhla.

kasa
29. črc 2009

Tak se mějte hezky Sido taky hodně štěstí.pa Peťka

bellka
30. črc 2009

Dobré ranko, berušky🙂 Rozinko, gratuluju, no jo teď už jenom čekat, ale to uteče a zanedlouho budeš držet ten uzlíček štěstí v náručí🙂 přeju všem krásný slunečný den🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru