• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
přesně tak marto,,taky jsem uvažovala nad olmikem fakutkou,,ale co jedna ma znama otěhtněla druha ani po druhe tam neotěhotněla,,,tak kde je kuwa chyba???
30. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlavně klid! Myslím, že sama můžu říct, že mám s čím posuzovat. 2x v Ostravě, 4x ve Fertimedu a na Fertimed nedám dopustit, co se týká jak přístupu, tak odbornosti.
30. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,chce to fakt klid...a metody pouzivaji vsichni stejne,je to asi nakonec na te prirode..kdo rozhodne,jestli mimi bude nebo nebude...ach jo...

Bell,jak se citis?Nemas uz cukani nestit :wink: ??
30. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přesně,,bell,,,ty mužeš taky srvonavat a kdyby si nebyla spokojena tak už davno tam nejsi
30. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, přesně tak, udělají co můžou, ale pak už nemůžou za to, když to nevyjde a já mám 5 kamarádek, které mají díky Fertimedu miminka:slight_smile: mě je dobře, jenom jsem unavená z toho Utrouše a spala bych a přitom nemůžu usnout:wink:
30. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, já tam jezdím 3 roky, tak určitě bych tam už dávno nebyla, kdyby bylo něco, co se mi nelíbí. Prostě jim věřím a to je to nejdůležitější, takže věřte, že jsou daleko horší, ale Fertimed mezi ně určitě nepatří:slight_smile:
30. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tezke soudit,ale tak jak rikal "Kaja"..kazdy chvali do nebe jen ten CAR,kde nakonec otehotni...a tak to je :astonished: Bell,moc ti preji,at se to konecne povede!!!Teda,aby to uz bylo povedene :wink: :grinning:
30. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, já nevím, co bych jim udělala, asi bych je tam všechny políbala, bo nevím a doufám, že je všechny políbu:slight_smile:
30. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,vsechny je pak polibes a oni tebe take samou radosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ficim nakoupit a pak ke kadernici :slight_smile: pekne odpoledne Kelisky :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, tak ať máš pěknou hlavinku:slight_smile:
30. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.
Tak jsme se s Renčou vrátili z dovči a dovezli jsi 6-týdení šťěňátko :slight_smile:
Dali jsme mu jméno Čiko a je to pražský krysařík.Příští týden(5.8)jedeme do Polanky,
takže uvidíme,co nám řekne Jaroš.Krásný den všem.
30. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny, tak jsem si Vás zpětně dočetla :slight_smile: Abix a Alex vás taky zdravím :slight_smile:
30. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, tak jsem si ted přečetla pár posledních stránek z diskuze Reprofit - Olomouc.. pěkně tam plivou na Fertimed.. jsem zvědavá, co ti odpoví na ten "VELKÝ BIOLOGICKÝ ODPAD".....
30. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
... že prý dr. Vodička konečně prohlídl praktiky Fertimedu a že raději odešel pryč...
30. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a že maj ve Fertasu protivné sestřičky.... tak si říkám jestli vůbec mluví o Frtimedu :grinning: :grinning: :grinning:
Já si ty sestry nemůžu vynachválit :wink:
30. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráááá, po čtrnácti dnech nám začala téct teplá voda, ale je ještě rezavá, špíš téměř červená, tak ještě počkám, až sousedi odpustí :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem konečně nakoukla, ale moc vás nedočítám. Zítra jedeme zase k našim do Jeseníku, tak budu snad celý víkend naložená v bazénu - hlásí pěkné počasí.
30. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, tak se měj moc krásně a užij si plnými doušky víkendu :slight_smile: :wink:
30. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: a jak se cítíš ty s broučkama v bříšku (byla jsi s bell v Olmiku, že?) - už se mi totiž motají přezdívky a přesně si nepamatuju kdo co napsal.
30. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak tak, byla jsem v OL s Bellkou :slight_smile: tak zatím se cítím pořád stejně.. uplně normálně... dneska je to vlastně 7den po ET.
30. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: tak malý se už zase odhaloval? To je ale nestyda. A kde máme nějaké nové fotečky?
30. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rad: tak to utíká a už máš nutkání na testování?
30. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, jak už jsem od 8 dne byla testováním šíleně posedlá, a korát jsem se vždycky vystresovala, protože druhá čárka byl náznak a potom už nebylo nic
30. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si myslím předevčírem koupila testíky... ale mám z toho celkem strach... tak jsem si řekla, že se asi testnu v neděli, no ale uvidím....
30. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechej to až tak na 12 den, ať se zbytečně nestresuješ. A ty jsi byla na svém 1.IVF?
30. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj na prvním.... takže to až pak v úterý, ale ono už je to vlastně jedno :slight_smile: tak asi vydržím...
30. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bobinko já jsem byla v pondělí v olmíku a to jsem večer brala poslední antiko dr. mi hned dal synarel a sestra mi řekla že ten devátý den má se mnou přijít manžel na ko že nám budou brát oběma krev
30. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám, že teď všem cpou ten synarel? Za mě to teda vůbec nebylo. Je to nějaké lepší?
30. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj asme já netuším jestli je to nějak lepší spíš všude čtu že má nejlepší uspěšnost krátký protokol :sweat_smile: ale co naděláš co ti dají to bereš :wink:
30. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek