Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
6. dub 2009

jj udelam to tak....jen jak tam zavolam tak to bude na hovno bo budu volat do olmiku a tam to sestry nikomu nepovi ze jsem volala a kajovi volat nechci ale asi budu muset............

verca777
6. dub 2009

no t oteda nevim,ale ja kříka evča,,,,oni to nějak udělají,,,

asmeena
6. dub 2009

cien: třeba to stihneš. 😉 to máš ještě 19 dní a fostimon budeš píchat tak 8 - 10 dní.

katrin111
6. dub 2009

co verus????nerozumim...............

verca777
6. dub 2009

no katrinko,,tak kaja se zlobit nebude,,po dnešnim překvapení od tebe 😀 ael ja bych taky zavolala

verca777
6. dub 2009

ne že u cien to nějak musí teda stihnout

asmeena
6. dub 2009

holky, ráno jsem byla já první u Kájoše a naštvala jsem ho, když jsem se ho ptala na prednison. Když se začal rozčilovat, jako kdo mi to poradil, tak jsem mu řekla, že se jenom ptám a on mi potom už klidněji řekl, že mi teda jenom odpovídá. 😀

j.cien
6. dub 2009

No uvidim,ja s tim nic stejne neudelam...tak to nebudu resit furt dokola,podle mne do 24.4 stihnu akorat tak OPU ,ale ET tezko.........ale kaslu na to,at si to nejak vyresi oni!Od zitra strikam sprej a HOTOVO 😀

Na tom papiru,co mi dnes dali pisou,ze doporucuji 2-3noci pred OPU uz tam spat!!!
To si delaji kozy????????

asmeena
6. dub 2009

ale jinak byl moc hodňoučký. A měl umyté vlasy, tak mu to zase seklo.

verca777
6. dub 2009

no víš verun,,on mi dal prednison loni ještě v gyncentru,,brala jsme ho měsic...po tom se strašně moc přibíra je to strašne svinstvo!!!!!!!!!!!bacha na to!!!! a ja mu musela volat,,protože semi z něho začali dělat šílene modřiny,,po ruznem tuknuti,,,a ja mla hned deseticentimetrove modřiny,,jako kdyby mě muž bil,,tkasem ho vysadila po poaradě snim a už bych ho nikdy nebrala !takže za to mužeš ty..omluva pro cien)))

asmeena
6. dub 2009

já jsem tam cien nespala, manža mě tam v den OPU vezl jako svátost. 😉

verca777
6. dub 2009

neeeeeeeeeeeee marti jeslti tvuj muž to uděla ten odběr tam v kabině tak nemusíš tam spat!!!!!!!!!!co to maš za info??? chodiš vubec tam jak my 😀

asmeena
6. dub 2009

no, jasně, věruš, já za to můžu, přiznávám se. Ale je to pravda, proč se cpát svinstvem,když není zaručený výsledek.

j.cien
6. dub 2009

No Asmee dnes jsme se mu asi sesli sami informovani laici 😀 😀 😀 tak se nedivim,ze byl nasrany.....
A to jsem mu jeste musela dat promakat prsa!!!
Rikam mu,ze mi porostly/on se ptal,co antiko?/ a on : tak sem s nema,ukazte! 😀

asmeena
6. dub 2009

věruš: oni doporučují být 2 dny před OPU v Olmiku, aby nedošlo k předčasné ovulaci - o spermoušky asi ani tak moc nejde.

verca777
6. dub 2009

jo ja taky nenaavam na kajoša,víš jak se ho pořad ptame pořad dokola,,,tak to je pak na palici,,,,my sme tam marti spali,,,kvuli tomu že muj muž to prostě nezvladne na zachodě si to udělat víš..ale pak tam musíš přespat,,jak budeš mit et

asmeena
6. dub 2009

hmmm, tak byla ošahávačka cien. Tak to už se nedivím, proč si tam byla tak dlouho. 😀 Ale nezapomeň, number 1 je stejně Rona. 😉

katrin111
6. dub 2009

ach jo baby porad tu neco resime............proste kelisky...marti jdes na srazik?????

katrin111
6. dub 2009

kurde verus tak co uz hubnes????? 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
6. dub 2009

dnes bude můj manžel zase maturovat, protože mi bude píchat puregon. 😉

j.cien
6. dub 2009

jj. Verco,mam zbrusu novy informacni papir k IVF........hlavne je tam tucne nekolikrat,ze ZALOHA a veskere nedoplatky MUSI BYT UHRAZENY PREDEM 😀 co kdyby se jim nekdo z te narkozy neprobudila a oni prisli o 500,- 😀 😀

asmeena
6. dub 2009

chichi, to máš pravdu cien: co kdyby to manžel potom nechtěl zaplatit. 😀

asmeena
6. dub 2009

a záloha je cien 5.000,-

asmeena
6. dub 2009

pokud nezdražili.

j.cien
6. dub 2009

😀 😀 haha maturovat a ja ctu mast 😀 😀 urbovat

katrin111
6. dub 2009

asmen proc puregon???nejdes na ivf ze ne????

asmeena
6. dub 2009

no, to nevím cien, se tady chlámu jak debil a manžel taky. 😉 Jsem mu to přečetla.

asmeena
6. dub 2009

né, jdu na IUI ve středu na reinseminaci. 😉

j.cien
6. dub 2009

tak 5000.- 😝 podivejme se 😠 😎

Na srazik pojedu cela happy,jestli mi to moje vajca dovoli 😀 😀

asmeena
6. dub 2009

ty si katrin nepíchala?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru