• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pozor před narkozou jim davaš zalohu 5000!!!!!!§
a katrin taky na mě došlo z hubnutim :grinning: :grinning: :grinning: říkam to potřetí a naposled,,tady baby se ho blbě ptali dneska a ja sem to asi dokorunovala tak mi to natřel tim že mam zhubnout :grinning: :grinning: :grinning: a muž se uculoval a mu říka a vy taky :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: to doufám, že přijedeš. Manžel už mi řekl, že mě tam zaveze i si pro mě přijede. :wink:
tak nac puregon????????nemyslis pregnyl?????jj marti takze jeste nevim zda pujdes???
věruš: to jsem se zasmála, jak to tvému muži taky natřel. A co manža? Asi mu úsměv ztvrdl né?
6. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: asmee me uz z toho vseho hrabe :grinning: :grinning: a mam na zadek opet milion cerstvych cucfleku o prumeru 10cm....byla jsem dnes na Dornovku 2.kolo
6. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pregnyl katrin: pardon, jsem debil.
6. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: katrin se zase chyta před tim na sex a ted zase tohle
a marti to maš nějake informace ivf zvlašt pro tebe ne :grinning: :grinning: 500zaloha,,to maš za to že sis nechala ty prsa prohmatat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
jj verus je to des jak tu furt rika.............ser na to..............pokud otehotnes mas tak i oplacana :grinning: :grinning: :grinning:
a zase si byla cien na tu dornovku 4 hodiny?
:grinning: ne muž říkal že si za těch 33let na sebe zvykl :grinning:
6. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co na to věruš Kája?
:grinning: :grinning: verco ty jsi cislo :grinning: :grinning: a kdyz je macal,tak rikal doooobryyyyyyyyyy :grinning: :grinning:
se mu nedivim.neznam chlapa co by dobrovolne zacal hubnout...........muj neni ten pripad kdyby byl silny.........jj asmenko taky jsem pichla pregnyl
6. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asme dnes jen 3 hodky,opet 790,-
Rano 360 v Polance,no dnes to teda ficiiiiiiiiii ! :sunglasses:
teda cien, co vy jste tam dnes s Kájou vyváděli, kdyby to tak věděl ten tvůj mužskej, který na tebe čekal v čekárně a koukal na ten přiblblý pořad pro malé děti v televizi.
prsa mi prohmatal jen sobek.............
:grinning: :grinning: :grinning: nekecej marto se tady řehtam,,,to fakt říkal jo :grinning: :grinning: uaaaaaa :grinning:
6. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky marti 400 v polance 200 v mekaci a 600 v hypernove.................
6. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: sakra mi teda nikdo nemaca na kozy :grinning: :grinning: asi tim žemě tam dycyk doprovazi manžel :grinning: :grinning: ne že bych o to stala,,,,,a co takovy lekarnik co katrin :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,muj muzskej to vi,popisovala jsem mu to pak v aute a chlamali jsme se oba :grinning: ......
Ja totiz koukala na Kaju,jestli je mam jako fakt ukazat...a on mi naznacil rukama jakoze sup podprdu nahoru :grinning: :grinning:
proč ti hmatal prsa sobek??????katrin??to na prvnim pohovoru jako,,řekl dobry den ja si hmatnu ??? :grinning: :grinning:
jj...sobek mi macal taky :grinning: :grinning: :grinning: holky ja uz tu u toho brecim a valim se smichy
6. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bud rada verus me to bylo neprijemne.lepsi je kdyz mam v sobe ultrazvuk :grinning: :grinning: :grinning: jj lekarnik :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: cože marti,,takže sobek dneska kajoš teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja mam zachvat tady :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jako lekarnik???Ten střapoček v tom modrem triku ?????? Co je s nim???????
6. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj rekl lajbik dolu a zacal osahavat pak se ptal jestli mi z nich nic netece a ja mu ze ne............. :grinning: jj na prvnim pohovoru omacal me a ja mu pak zato dala 300kc :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo tay mi stačí zažitky s ultrazvukem u kajoša :grinning: :grinning: jeslti on to čte ,,tak se musí bulat :grinning: :grinning: smichy
jj,Verco,proste me omacali vsichni...akorat HOlub jeste ne :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: ty vole katrin ,,za 300 omluva za vole :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek