• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
no právě že mi to ten dr. v Olmíku taky říkal :slight_smile: a co jak se cítíš a kdy budeš testovat myslím že už by mělo jít něco vidět ne? :wink:
31. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, berušky:slight_smile: přeju vám krásný páťulínek:slight_smile:
31. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je to teprv devátý den od ET, tak ještě nebudu testit....
31. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bellko a co ty taky to ještě vdržíš? :wink: já mám obavy že bude testit už od prvního dne :grinning: :grinning: :grinning: dělám si srandu :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido, tak to budeš mít na testech jenom //, bo to bude Pregnyl:slight_smile: taky jsem to chtěla tak udělat, abych aspoň jednou v životě viděla, jak to vypadá:wink: no já jsem dneska 9.den po ET, chtěla bych testit v pondělí, to budu 12.den, ale uvidíme, jestli najdu odvahu:slight_smile:
31. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem teda osmý den :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belíšku.... a ty je tam uvidíš // !!! když si poskládás tu pyramidku, co vsechno jsi podstoupila, co všechno jsi pro to udělala a že bobisci se vykulíškovaly až do morulek... a ty všechna znamení... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko, jeden den sem druhý tam, hlavně aby to vyšlo, viď beruško:slight_smile: No jo, zkusila jsem jako kůň, vydržela jsem, si myslím, celkem dost a teď už je to jenom na těch prďolkách, taky jim to každý den říkám:slight_smile:
31. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně si myslím, že by to mělo vyjít úplně všem, co tohle martyrium podstupují, jenom škoda, že realita je úplně jiná.
31. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,zdravím.....já si ještě užívám pár dnů volna a pak hurá do práce...příští týden mám kontrolu porevizní,pak by měla dorazit ms a hurá do dalšího snaženíčka,už se těšíme... :slight_smile: ted je půda pohnojená,tak snad to půjde hladce....IVF vůbec neřešíme a spíše to necháme na další rok,pokud by se vůbec nezadařilo,prostě to neřešíme........mějte se krásně,já jedu na chatu dneska,ale na otočku....pápá
31. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já vás nečtu vůbec,chci mít hlavu čistou,je to možná sobecké,ale tak se opravdu cítím lépe :slight_smile: tak se nedivte,že třeba neodepíšu nebo vůbec nereaguji na novinky o vás :slight_smile: ....pápá
31. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den teda tady se vcera polemizovalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my budeme mit s tatkou volny viken dbez samika,jede s nasima na vikend do cech k babicce............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak budu jen lezet a nic nedelat a ani varit nebudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a zitra mi jeste az pod nos prinese tchyne plnene papriky tak se tesimmmmmmmmmmm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne kelišky :slight_smile:
očko to je dobrý přístup, hezky vypnout a co má stát to se stane :wink:
katrin tak papriky, hmm my máme dnes lívanečky z kynutého těsta :dizzy_face:
zítra jdeme ke kamarádce na oslavu, její princeznička slaví 1 rok tak musíme ještě koupit nějaký dárek.
možná dnes půjdem koupit postýlku, tak jsem nažhavená :sweat_smile:
31. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny patecek Kelisky!

Jj.Asme,je to tak,az prijde 1,2,3neuspechy IVF..tak urco budu chtit zmenit CAR..ale tak asi premysli kazdy...ale na druhe strane-znas nekoho,kdo 3x neotehotnel na IVF v nejakem CAr a pak sli jinam a hned se povedlo?Ja spis znam takove,co vystridaly 3x ruzny CAR a stejne prd.....Pokud se to ma povest,tak se to asi povede vsude..nevim,ale to samotne IVF asi probiha uplne stejne vsude,tak,jak rikal Jaros...jedno jestli v Praze,ve Vidni nebo vLondyne...

Holky Bell a Radul,PROSIM,budte tehu,jinak se mi teda do IVF vubec nebude chtit jit!!!!!!!!!!!!! :wink: :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj ted tady funim po obidku,nazrata jsem k prasknuti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeste kupa nadobi me tady desi :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozi a kam postylku???do ikey???marti co mas dneska dobreho????
31. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
K.cien, neboj určitě to vyjde:wink: Očko, zdravím a děláš dobře. Katrin, tak pěkně odpočívat a trávit:slight_smile: Rozinko, tak na postýlku se těšíš, no paráda:slight_smile:
31. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska na oběd dojídám plněné papriky a drahý si poručil šišky s mákem :slight_smile: Tohle jídlo fakt nemusím :sweat_smile: :grinning:
31. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem měla radost z každé věci, které jsme společně s ml. sestrou nakoupily pro její říjnové mimi :slight_smile:, ... hodně jsme toho pořídily za pár kaček na aukru :grinning:
31. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem docetla cely ten Reprofit...a vkrada se mi nejake mala depicka zase :unamused: ..ale kaslu na depicky...koneckoncu,aspon vim,ze kdyz nevyjde IVf,tak se da zkusit jeste nejaky ten levnejsi NATIV...tak aspon nejaka utecha...
31. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný páteček holky, já jsem dneska byla nakoupit, jedu k mamce pro dort co mi peče a od večera nám začíná narozeninová párty.
Ten reprofit jsem taky četla, je pravda, že moje známá, co 13 let nic, chodila do ferťasu, tak teď přešla do reprofitu a na poprvé je teď těhu.
31. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, tak ať vám ta big family párty vyjde a porádně si to užij! :grinning:
31. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien: my ti za pár dní s Belkou potvrdíme těhu a hned bude jiná náladička :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem četla diskuzi o Reprofitu, zrovna v době, kdy jsem měla čerstvě po Et, kdy po zavedení těch ,,nekvalitních,, embryjek jsem si nedělala žádné naděje a byla jsem dost rozladěná po celém průběhu ivf, že jsem si říkala, že tohle přece nemůže vyjít, tak jsem se rozhodla, že na další ivf bych přešla tam a ono to zrovna vyšlo, tak to momentálně neřeším :slight_smile: Ale řekla bych že je to hodně o štěstí, aspoň u nás, ale i ten přístup a důvěra dělá hodně, takže příště bych šla nejspíš tam, pokud nám to zase přirozeně nepůjde :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiiiiiiiii Radul,tak na potvrzeni vaseho tehu se moooooooooooc tesiiiiiiiiim! :slight_smile:

A baby,vy to fakt vydzite nestovat!?????????? :confused:
31. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
..NETESTOVAT..sorry :wink:
31. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien, já jsem teprv osmý den, takže to je ještě určo brzy... aspon si tedy myslím :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já poprvé testovala 7. den, ale tam se nemělo co ukázat a u druhého IVF, jsem se obdivovala, že jsem vydržela a testovala AŽ 9. den od Et a čárečka byla krásně vidět. Takže se klaním před každým co vydrží :wink:
31. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave,fakt vasi pokoru a trpelivost obdivuji!!
Ja budu trapne testit asi denne tak od 2.dne pocitam :grinning: :grinning: :grinning: jsem desna...chci vse vedet HNED :sunglasses:
31. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Swet koukam,ze jsi uz ve 2.trimestru!!Super!!
Jak se citis?Jsi urco doma,nepracujes,ze?
31. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radul díky, no snad to všechno dobře dopadne, mám z toho trochu obavy, ale snad všechno bude ok. Ještě musím zajet koupit krepáky na výzdobu. :wink:
31. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek