Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
15. srp 2009

Kelišky, taky vám přeji krásnou noc 🙂)))

kasa
16. srp 2009

Krásnou neděli berušky.
Jdu se podívat jak jste se tu včera měli.My jsme z grilovačky dorazili až kolem 22hod.Bylo to super odpoledne.
No a dneska se chystáme odpoledne s Peťou a Kamčou a hlavně Simonkou na koupaliště.Sice plavat nemůžu ,ale budeme se Simonkou blbnout v brouzdališti,a kecat a užívat si sluníčka. 🙂

kasa
16. srp 2009

Tak jsem koukala,že Cien už píchá,ták ať se vše vydaří a jsi brzy těhu. 🙂
Evi děkuji za info o nutrilonku,hned to dneska přetlumočím Kamči,protože Simonka je díky tomu ,že Kamča měla hned na začátku zánět prsu taky na nutrilonu,ikdyž už začala s příkrmy. 🙂

kasa
16. srp 2009

Tak koukám,že při neděli ještě všichni vyspáváte. 😎

evcaa
16. srp 2009

nn kasinko my nvaspavame my uz jsme od 6 hore 😀 😀 😀 😀 😀 krmime prebalujeme javascript:addEmoticon('😀','vBody')a houpeme 😀 😀

kasa
16. srp 2009

Tak to vidím ,že budíček máme nastavený stejně.Já toho teď moc nenaspím,musím spát v polosedě. 😀 .
Evi moc vám to s Danečkem sluší.Už se taky těším až si dneska na chvilku pochovám zase Simču,a doufám,že nám to brzy vyjde taky,včera totiž u tety byl na prázdninách od jejich kamarádu 6 letý klučina a Peťa si s ním byť ho viděl poprvé v životě vyhrál celé odpoledne.Tak si říkám ,že třeba ten nahoře to má naplánované aby nám to vyšlo na Peťové krásné 40tiny,které oslaví příští rok v září.určitě by to byl opravdu nejkrásnější dárek pod sluncem 🙂 .Tak uvidíme,už aby to vyšlo.Ve Ferťasu jsem se domluvila.že zkusíme 3krát inseminaci,a když to nevyjde tak v prosinci první IVF. 🙂 .Tak uvidíme

jitulik24
16. srp 2009

Ahoj holky, jakpak se dnes máte? My byli včera s manželem ve westernovém městečku v Boskovicích a skvěle si to tam užili, člověk přijde na jiné myšlenky. Dnes jedeme na chatu, trochu pracovat a také grilovat. Naložila jsem masíčko do marinády 😉
Pro irinka.j ve Fertimedu v OL jsou i v neděli, já tam byla v tu neděli na IUI, tak tam zkus zavolat.

kasa
16. srp 2009

Ahoj Jitulko?Tak to jste si opravdu užili,je to tam nádherné.

kasa
16. srp 2009

Holky kde dneska všichni jste? 🙂

katrin111
16. srp 2009

KRASNY DEN PREJI VSEM,MARTI SMIL TO JE JASNE KOJIT BYCH CHTELA CO NEJDELE ALE POKUD BUDU MIT TAKOVE PROBLEMY JAKO U SAMIKA TAK TOMU MOC NEDAVAM.........A TEN NUTRILON TO JE AZ POSLEDNI POMOC.........PRECE HO NENECHAM UMRIT HLADY 😀 😀 😀 😀 JINAK JE VENKU ZASE PARAK A JA SE DNESKA NEHNU Z DOMU.MAM KUPU ZEHLENI TAK SNAD UZ SE DNESKA PREMLUVIM A COSI VYZEHLIM........ 😀 😀 😀 😀 MARTI OBZVLAST DNESKA TI BAZEN UPLNE ZAVIDIM 🙂

kasa
16. srp 2009

Ahoj Katrinko,tak vidím,že žehlení je velký nepřítel nás všech.Budu dělat cokoliv jen abych nemusela žehlit,taky to vždycky odkládám. 🙂

katrin111
16. srp 2009

to jo kasi ani mi nemluv ja uz to odkladam dobry mesic a mam tam obrovskou kupu ktera mi porad jen pribyva.........jak na to pomyslim tak uz ted me boli zada 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radule82
16. srp 2009

Krásné ranko všem 🙂 tak jsem si dneska trošku pospala 😀 😀 😀

kasa
16. srp 2009

No já nevím,proč už dávno nevynalezly materiály,tak aby se žehlit vůbec nemuselo. 😀 😀 😀

kasa
16. srp 2009

Ahoj Radulko,tak vidím,že se tady pomalu probouzíte. 🙂

katrin111
16. srp 2009

to jo to mas pravdu............ahoj radul ja si taky pospala jeste si to uzivam nez budu muset vstavat do skolky........a zitra taky musim vstavat brzo pac jdu na krev 😝

radule82
16. srp 2009

Taky mám na programu dneska žehlení, ale moc toho nemám... zatím se držím toho skvělého systému, co vyperu hned vyžehlím 😀
Ale co jinak budem dělat, tak zatím nevím, ale něco by to chtělo vymyslet 😉

kasa
16. srp 2009

Tak to tě obdivuji Radulko,já se nemůžu nikdy do žehlení dokopat.Peťa už vedle taky procitá. 🙂

kasa
16. srp 2009

Hurá,už vstanul tak si asi uděláme kávičku pak rychle uklohním obidek a šupky dupky na koupák,. 🙂

kasa
16. srp 2009

No nic jdu si vypít kávičku a koukat na chvilku na atletiku,dneska by měla být na programu Špotákova.

bellka
16. srp 2009

Berušky, přeju všem krásnou neděličku. Jsem se nemohla připojit, no ale už to jde, tak jsem ráda🙂 já mám dneska práce jak na kostele a venku je tak krásně.

kasa
16. srp 2009

A co dneska podnikáš Majdi.

kasa
16. srp 2009

Víš co se říká,práce není zajíc aby utekla,tak si aspoň trošičku užij taky sluníčko. 🙂

bellka
16. srp 2009

Peťko, no Pavlíka mám v práci a dostal kapra, tak si uděláme vánoce, kapr a salátek. No a mám takový uklízecí den, i když bych taky raději šla někam ven, ale včera jsme taky byli na grilování a ještě na kole, tak mě bolí všechno, bo jsem na něm jela po dvou a půl letech😉

bellka
16. srp 2009

Jj, práce neuteče, právě že počká, potvora😀

kasa
16. srp 2009

To jo,já rychle balím,dodělávám obidek a za chviličku vyrážíme.Tak to nepřeháněj a trošku si i odpočiň víš ,že se teď musíš šetřit.Ty tomu sice nevěříš ,ale já jo. 🙂

bellka
16. srp 2009

Uvidíme, co bude😉 Peťko, tak si to brouzdaliště pěkně užijte🙂

kasa
16. srp 2009

Díky Belíšku.Taky ti přeji krásný den.

petra123
16. srp 2009

čauky holky tak ve čt. 20.8 na 10h holky to bude zažítek 🙂

radule82
16. srp 2009

Ahoj Peti, nějak mi to uniklo.. co máš na programu v ten den? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru