• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Berušky, pěkně jste to tady naplánovaly, moc pěkně:slight_smile: jejda, doufám, že Cien dopadla dobře a všechno je v pořádku. Taky se loučím, přeju všem dobrou nocku a krásné sníky:slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se pomalu rozloučím,mějte se krásně.Dobrou noc.Peťka :slight_smile:
21. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nějak nemůžu spát,tak vás jdu ještě jednou pozdravit a nakouknout jestli tu ještě někdo nebyl. :slight_smile:
22. srp 2009 v 01:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko a krásnou sobotěnku, berušky:slight_smile:
22. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnou sobotu všem sluníčka. :grinning:
Tak jsem právě přišla z obchodu,chvilku si spočnu,posnídám a pak se vrhnu do přípravy oběda.Dneska jsem se rozhodla udělat kuře na zelí.A musím začít s přípravou dříve,protože už ve třičtvrtě na 1 jedu ke kamarádce do Šenova ,přijela k mamce z Prahy tak toho musím využít a zajít se podívat na její 3 měsíční dcerku a taky popřát jejímu synovi Aďovi k 3 narozeninám.Je to nejlepší kamarádka kterou mám akorát už je teď trošku z ruky.Přece jenom do Prahy se tak často člověk nedostane.
22. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé ahojki Majdo?A co ty dneska podnikáš? :slight_smile:
22. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: preji krasnou sobotku vsem.
Vcera UZVaz skoro v 17h..chudak Kaja,byl unaveny,pac tam byl o 6rano...rikala jsem mu o tom,ze se mi spatne cura..a pry by to se stmulavi nemelo souviset...tak se bojim,at to neni infekce..uvudim,co bude po OPU.

Vcera napocital 16foliku :unamused: misto 18.Kez by aspon pulka bylo vajicek...vcera v 7.15byl Pregnyl,zitra 7.15OPU.
Jsem u segry,dnes sama,ale vecer prijede Petr u s Keri na noc a rano akce :wink: :slight_smile: tesim se i bojim se :dizzy_face: ,hlavne OHSS..pac Kaja rikal,ze mam moc silne septum mezi vajicky,to je ta prepazka,jo jednotlive foliky oddeluje..a pri tom,ze OHSSma vyssi pravdepodobnost...chjo..

Diky holky,ze na mne myslite,to je supr,kdyz v tom clovek neni sam :wink: aSpasinko promin,jsem traged.mobil vybity :confounded: tak jsem se vcera nemohla ozvat...
22. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Belli tak budu na tebe v utery myslet,mozna budu take v OC,ale jeste nevim kdy presne..
22. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj cienko držím palečky ať je co nejvíc kvalitních vajíček :wink: :wink: :wink:
22. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji moc,uz at jsou venku jajca jedny :wink: uz mi lezou i usima ven :grinning: :grinning: a cely ten hormonalni koktejl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale za pokus a mimi to stojiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
22. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Cien neboj bude to dobrý,a mimi se bude na tebe za chviličku těšit,jen to chce klideček a pohodičku. :grinning:
22. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si právě udělala kávičku,dala pect kuřátko a jdu koukat na zlatíčka :grinning:
22. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Belli právě jsem přišla na to ,že naši chlapi jsou asi na stejném kolotoči.Peťa taky spinká po noční. :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko všem :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Cien, zítra bdu držet pěsti!!!! :wink: ať všechno dobře dopadne - jen samé kvalitní vajíčka a hlavně bez následných komplikací! :wink: :wink: :wink:
22. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasi, kuře na zelí zbožňuji, ale přítel ne, takže to bohužel nedělám :frowning2:
22. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kde že to bydlíte? :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dneska nevařím, uděláme si jen pizzu :slight_smile: pač ku večeru jdeme na k tchýni na zahradku a tam budem grilovat masíčko a pak se pojedeme kouknout na pouť do Kravař :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki bydlíme v Hrabůvce na Aviatiků 1496/10,je to souběžně s misteckou směr makro.Tak asi za hodku se můžeš klidně stavit. :grinning: :grinning: :grinning:
Já musím navařit,ať jak se Peťa vzbudí tak ať tu má obidek nachystaný. :grinning:
Na noc jdu dneska k našim,protože Peťa má stejně ještě noční. :slight_smile:
Tak si to Radulko užijte.Kravaře jsou krásné,hlavně zámek.Mám v Kravařích kamaráda a i spolužačku ze střední,a jezdím tam vždycky na vánoce na zámku ty jsou nádherné.
22. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne rasnko vsem marti moooc na tebe myslim at to dopadne co nejlip..........bell taky budu na tebe myslet az ti budou davat mrazacka :dizzy_face: jeee kure na zeli ja to neumim kaso napis mi recept dik
22. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kelisky

cien ja ti taky mocinky drzim palecky at je vajicek moc a jen same kvalitni a at se do nich pekne zavrtaji spermijky a jsou z nich ta nejkrasnejsi a nejkvalitnejsi emryjka :wink: a neboj odber nic neni,par minut strachu....tak at te nic neboli.
22. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
belinko na tebe taky moc myslim at se ti snehurinka rozmrazi v poradku a at se ji v brisku libi. a to kafco plati,ju. a doufam ze taky pojedes na srazik? a doufam ze si s miminkem v brisku :wink:
22. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Katrin- je to jednoduché.. dáš kyselé zelí na plech, na to dáš kuřecí stehna (okořeněné jak máš ráda), trošku podliješ (někdo dává i decku piva) a pečes jak jsi zvyklá :slight_smile: Je to fakt bašta!!!!
22. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
radul to znam,to je velikanska mnamka. asi si to zitra ukuchtim,udelali jste mi chute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Katrin je to strašně jednoduché,nic složitého,okořením kuře ,vycpu ho zelíčkem ,a většinou dám 2 kysaněé zelí ať můžu dát zelí i pod kuřátko a dám to péci.Sem tam to podliju,a potřu vajíčkem a za hodku a půl můžu servírovat.K tomu bud knedlík nebo bramborky.Tak já budu dělat k tomu bramborky.Tak zatím pa pa.Jdu poklidit kuchyn a za chviličku začíná Daniela Steelová. :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak já ho neplním, ale peču stehýnka na zelí :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
taky už koukám na Steelovou :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky diky za receptik urco to taky udelam mnam uz ted mam na to chut ja dneska delam hovezi na hribkach a k tomu ryzi
22. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, koukám že řešíte obídek :slight_smile: my jdem dneska k babi na oběd, bude řízek a salát a zítra k taťkovi a tam bude to samé :grinning: shodou okolností noo, ale jsem ráda, řízku se salátem bych se ujedla :dizzy_face: :dizzy_face:
cien a bell moc na vás myslím a věřím, že tentokrát to klapne :wink:
katrin co říkáš na dnešní počasí, spokojená? :sunglasses:
22. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj rozi no cekala jsem ze bude chladneji u nas je docela teplo ale lip teda nez vcera to zase jooo...konecne mi to vyhovuje..............se mas ze nemusis varit a jeste si salatek uzivej pac az budes kojit tak to jist neni dobre.......rozi prosim te jakou mas velikost zimni kombinezky pro maleho?????
22. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek