Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

petra123
22. srp 2009

šmakote co je to OPU???to ICSI to je mam dojem pichnute spermijky přímo do vajíčka že??a AH???holky jsem novaček něco jsem si přečetla v čekarně v letaku ale moc stoho nevím 😀

radule82
22. srp 2009

OPU - je punkce (odběr) vajíček... jj ICSI je to co jsi napsala 🙂

AH - asistovaný hatchinkg - to je že ti naříznou obal vajíčka... já si to třeba nedala... stojí to 3,5 tisíce a spíš se to doporučuje u žen nad 35 (předpoklad že obal je tvrdší)..

j.cien
22. srp 2009

jj.diky Radul 😉 snad se mi podari odejit na svych nozkach 😀 uz se vazne tesim,az ty vajca snesu...je to drina byt kvocnou 😀 😀 ...vcera po te 17te se tam zacli schazet sami divni lidi...vypadaly spis jako slapky...nez jako neplodne...tak jsem si hned vzpomnela,ze se tam delaji i potraty...brrrrrr

a holky to je gol:tech 500 neni "za narkozu",ale za "cestovni naklady anesteziologa"!!!!! 😀 jsme se smali s Petrem,ze ho klidne svezeme 😀 😀

radule82
22. srp 2009

Cien, tak to jsi ani neměla říkat, to je fakt maras!!!!! a já si říkala, že za narkozu jsem nikdy nidke neplatila 🙂

radule82
22. srp 2009

Cien a ty si budeš platit ICSi a AH?

petra123
22. srp 2009

j.cein to si děláš kozy ne kura oni tam chcou hodně penízku za to všechno že?? 😖

Raduš díky už jsem chytřejší 😉

radule82
22. srp 2009

není zač, taky jsem v tom měla šílený chaos 😅

j.cien
22. srp 2009

jj 😀 mne vrazila vcera laborantka cenik pod nos a tam to bylo tim nejmensim pismenkem v zavorce za tou castkou -narkoza-500 😀 a kdyz jsem se ptala,jestli si ten cenik muzu vzit,tak pry ne,nesmeji ho davat pacientkam 😀 😀

radule82
22. srp 2009

Cien, ty tam budeš pacientka narušitelka...nejenže dáváš kapky Kajošovi, tak už i sestrám, takže co z toho plyne???? - že budeš těhule na první šup, aby se tě "zbavili" 😀 😀 😀

radule82
22. srp 2009

jj peti, platíš fakt uplně za vše... a oni ví, že to taky všechno zaplatíme, protože to mimi chcem!!!

radule82
22. srp 2009

ale ty ceny jsou plus minus stejne... myslim, jako za ty zakroky a nadstandardy

j.cien
22. srp 2009

😀 😀 z toho plnyne,ze na pristi IVF pujdu jinam 😀 ale je to asi vsude stejne...nikde to nedelaji jen pro nase modre oci,ale pro prachy 😀 😀 a prece jim jde o to,abychom museli prijit zase..takze cim vic neupechu,tim vice zisku....fuj a uz dost te logiky 😀 😀 😀 😝

radule82
22. srp 2009

no to je cien UPLNÁ PŘÍMÁ ÚMĚRA 😠 😠 😠 😠

petra123
22. srp 2009

jj holky to je pravda platí se za vše doufám že to vyjde bo jsme docela vycinkaní z domečku před měsícem jsme se nastěhovali a trochu se matoříme at se nedostanem do průseru tak jsem ráda docela že jsme oba zdraví a ted aby se povedlo pač na IVF to by jsme si mohli dovolit tak příští rok stěma poplatkama co neplatí pojištovna toho se bojím proto jak to půjde budem chodit na IUI a musí se to povest už ty cesty do centra taky nebudou zadarmo ☹

j.cien
22. srp 2009

Radulko iCSI urco zaplatime,pac smermone nemame zrovna luxusni...a AH jeste proberu s tim embryologem..ale asi jo,pokud to nema zadna rizika..jako aby ho pritom nepřeříz 😀 😀 a take mne je skoro 34,takze mam vsechno uz tuhe a nepruzne 😀 😀 rigidni,jak rika Kaja 😀 😀 takze jaja urco take

petra123
22. srp 2009

ale pravda je že za mimisko aspon jedno bych dala cokoliv ale do dluhů se dostat nemůžem to ne ☹ ale co nadělame hodl budem muset zkoušet levnější varianty a pokud by se nezadařilo tak našetříme na drahší variantu ale nebude to hned

j.cien
22. srp 2009

Petro neboj,budes klikar jako Katrinka.na to mam cuch 😉 😀 😀 ¨

jj Radul.ta prima umera primo bije do oci 😠 😒 😕 😨

j.cien
22. srp 2009

holky jdu dat jaja trochu polezet 😉 zase kouknu 🙂 pekne odpoledne vsem 🙂

bellka
22. srp 2009

Jejda, než jsem dala péct bábovku, jste toho tolik napsaly😉 Cien, v kolik máš zítra OPU? Jj, platí se i za pozdrav, ale kde né, že? Petro neboj, určitě se podaří a IUI se dá dělat pořád a je to míň finančně náročné.

petra123
22. srp 2009

jinak holky připravujete se na těhu nějak třeba ještě nějaké bylinky??ja ted piju aspon na podporu dělohy a hlenu at se mi do pondělka vytvoří at DR je spokojeny doufám že tam bude 🙂

j.cein jak dlouho se snažíte vy?? a pokolikáte?? pokud to není tajné??

bellka
22. srp 2009

Petro, já pila bylinky, papám calibrum baby plan nebo femibion 800🙂

j.cien
22. srp 2009

Belinko ahoj,OPU 7.15,prijde na to samo Kapo di tuti Kapi 😉 😀 osobne,pac Kajosa jsem neukecala..holt nejsem Rona 😀 😀

Petro jsem odstrasujici pripad-vic nez 10let snazeni,toto je 1.IVF,predtim 3IUI

j.cien
22. srp 2009

Bell a jeste mas kontrolu nebo uz rovnou v utery v OC? a v kolik?

bellka
22. srp 2009

Cien, rovnou v úterý do Olmíku na 9.00. Ty tam taky budeš, ale nevíš v kolik, viď?

bellka
22. srp 2009

Ještě k těm 500,-kč, to projedu tam a zpátky od nás a anestezioložka byla z domu zpátky do 15-ti minut, když jí ke mě volali😉

j.cien
22. srp 2009

j Bell,pokud se neco nepos..tak v ut bych tam mela prjet,nevim v kolik,ale myslim predbezbe rikala ta laborantka,ze ET se dela kolem poledne...kdyby uz teda byt ET....
Ja uz kostuju jitrnice a prase jeste beha po dvore 😀 😀

Bell a budes po KET spinkat na miste?

petra123
22. srp 2009

J.cein tak to je mazec tak to hodně štěstíčka at vám to ted vyjde a rovnou dvojčátka bo vy si je moc zasloužíte 😉

bellko tak to je super ja od stěhování pořad hledám aspon kyselinu listovou ale v pondělí pojedu do polanky a je tam i lekarna tak hned se zasobím ještě vitamínky at to má ten zprávny učinek všechno 🙂

j.cien
22. srp 2009

jj,to je komicke...s temi 500...pac pokud nechces narkozu,tak ti ten stejny anesteziolog,ktery tam stejne je,pichne analgosedaci do zily..takze to je jen jejich manevr 😎

j.cien
22. srp 2009

Petro kdyby to tak bylo..podle zasluhy mimi...tak by musela byt tehule uz vsechny holky prede mnou..ale tak to negunguje,neni v tom zadna spravedlnost...aspon ne ta,kterou dokazeme pochopit...ale je to super,ze vubec umele opl.existuje a ze mame moznost to aspon zkusit!! 🙂

radule82
22. srp 2009

Peti, ještě k těm pěnízkům, když nedejbože pak půjdeš na IVF a jak píšeš, tak manža má dobré sperma, tak nebudete potřebovat ICSI, to je největší pálka za to (8000 tis. za 6 vajíček) a za každých dalších 6 tisícovka navíc...
Pač samotné IVF ti proplácí plně pojištovna, ale je škoda hned do toho jít, protože pojištovna hradí jen 3 pokusy, proto nejdríve to IUI

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru