• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
krasny den kelisky konecne papkame obed,rano jsem byla na pracaku a uz tam nemusim..........dneska upecu tu radulinu makovou babovku...............marti podle me vubec nezalezi kolik mas vajicek ale hlavne na jejich kvalite treba bys mela 20 a na hovno a treba bys mela 2 a kvalitni...........nezalezi na kvantite ale na kvalite :wink: moje sousedka mela myslim taky jen 6 a vidis je tehu takze drziiiim pesticky i bellce i petre
24. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak už se našly kelišky:slight_smile: Evičko, Cienko, Katrinko, ahoj berušky. Tak já už jsem po obídku, jsem si ohřála tu husičku ze včerejška a zelíčko a 4 knedle jsem si dala, uf:wink:
24. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se odmlcim musim nakrmit divou zver pa :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cienko, poctivě sleduju tvoje postupy a jsem ráda, že jsi konečně dál než jsi kdy dosud byla, věřím že i nadále vše půjde tak jak má a dočkáš se vytoužného cíle. A k počtu vajíček, řekla bych, že na tom nezáleží, opravdu stačí jedno aby z toho bylo zdravé a krásné mimi, tak se neboj předčasně, vše bude jak má být :wink:
24. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,právě jsem dorazila z práce,teď trošku uklidím a pak se naložím do vany.Koupila jsem si rašelinové bahno,že mi třeba pomůže na moje bolavé žebro.
Jinak Cien neboj a nestresuj a to je základ úspěchů.Jinak uvidíš,že to vyjde a mimi bude na cestě.
Belli zítra i na tebe budu mooooc myslet a držet pěstíky ať se sněhurce u tebe líbí.Uvidíš cítím to v mých bolavých kostech,že to vyjde. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A brzyčky budeš držet broučka v náručí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi ahoj:slight_smile: ty bolavá kostičko, pěkně se nalož do vany a ať se žebro hojííí:wink:
24. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sweety,tak jsem koukala jak se krásně miminka vyvíjí.Je to skvělé,mooc ti přeji ať vše dobře dopadne a brzy držíš broučky v náručí. :grinning:
24. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Husicka Mnam!!!Teda Belii,vy si ale zerete :grinning: :grinning: !

Swety ahoooj!Dekuji za povzbuzeni a mas naprostou pravdu-konecne se aspon neco v me neplodnosti deje!!!Kez by bylo aspon jedine embryjecko houzevnate.... :wink:
24. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty si udělej krásné odpoledne a večer s hezkým filmem nebo hudbou a jen relaxuj a mysli na něco moc hezkého,k tomu si dej něco moooc dobrého a uvidíš ,že to vyjde .Opravdu to v těch bolavých kostičkách cítím,že právě zítra začne ve Ferťasu těhu vlna. :grinning: A začne ji človíček který si to nejvíc zaslouží,pak ji bude pokračovat Cienka ať už se nestresuje,ten náš tragéd.A do vánoc jsou z nás těhu všechny. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasinko, to se tak krásně čte, kéž máš pravdu, všechny do jedné už si to zasloužíme:slight_smile: Cien, jj my si žereme, okna umyté? Já taky před ET všechno šůrovala a myla okna a prala záclony, no mimoň:grinning:
24. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska už nic nedělej a jen odpočívej.A ty Cienko se snaž už dneska taky odpočívat. :grinning:
24. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu vás na skok pozdravit a hlavně popřát cience a bellce silné bojovníčky :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si udělala latečko,k tomu kousek Milky a jdu se naložit do bahýnka. :grinning:
24. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rozinkooo, děkuju, kdes vzala takové vysoké číselko??? Jejda, už pipinek klepe na dveře, viď:slight_smile: Kasi, jen se krásně nalož. Teď sleduju zprávy, bo Pavlík je na přesčase, hraje Baník-Brno, OMG!
24. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zatím nepoprali, tož snad se ani nepoperou:wink: jdu obstarat tu naši milovanou divou zvěř, pak vlezu do vany, osekám chachulu na tu zítřejší předváděčku a z pelíšku zase nakouknu:slight_smile:
24. srp 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achojte holčiny!!! Tak už jsem taky dorazila z práce :wink:
24. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien: vydržela jsi nebo jsi volala do laboratoře?
24. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak je to z natouzou před OPU to si mám vyřídit u obvodáka a nebo oni si to to všechno sami
24. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hergot já jsem jak ožrálá tolik chyb chtěla jsem napsat Jak je to z narkouzou
24. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Capi: myslís s narkozou? musis si zajit na krevni obraz a na vysetreni moci :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
k obvodačce
24. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve Fertimedu ti akorát dají žádánku
24. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky ti to udělá
24. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli k obvodačce ,šmankote abych zítra se k ní vydala
24. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neměůla jsem ji už dostat nebo to dávají až ten 6 den co půjdu na kontrolu
24. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dali žádanku ve středu, takže ve čtvrtek jsem šla ráno na fakultku v porubě do krevního centra a odpo jsem měla výsledky :slight_smile: a v pátek ráno směr OL
24. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to dali těsně před opu, tak jsem docela nadávala, že mi to nedali o týden dřív...
24. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky budu muset letět do nemocnice do laboratoře,když je to tak nakrátko,moc díky za informaci
24. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli tam pujdes rano, tak vysledky budou uz kolem poledne
24. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak mam po iui a nebolelo to a bylo to na pohodu dneska mě měl mudr Holub jo taky pohodáš jako Sobek tak je to OK tak vyfasovala jsem urtoš do pochvy 3x denně 10 dní pak vysadit a čekat na dvě čárky :grinning: nebo opět :frowning2: mrchu tak uvidíme koupila jsem si kyselinu listovou elast-Q či co tak uvidíme jak jste se chovali po iui?,ja dělam vše prozatím ale snažím se moc to zase nepřehanět :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek