Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
24. srp 2009

Petro, tak hodně štěstí a ať to výjde hned na poprvé 🙂

Holky, já se loučím, jedem do Kravař, tak paapapapapap

radule82
24. srp 2009

A Belli a Cien, zítra tfuj, tfuj, tfuj!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bellka
24. srp 2009

Capenko, jj, oni ty žádanky dávají pozdě, já to musela stihnout během jednoho dne a odpoledne už jsem jela do Olmíku. Petro, já sice IUI neměla, ale vím, že holky psaly, že se chovají normálně, je to jako sex, jen bez partnera, ale s trubičkou😉 tak tfujtfujtfuj, ať to vyjde. Radulko ahoj🙂

petra123
24. srp 2009

belko díky moc já jsem si vyndala špunt a zavedla utroš a ted děj se vůle boží ale dr říkal že žlute tělísko tam je a ovulace proběhla ale nevím jsem dneska 17DC tak jsem zvědava

kacza.b
24. srp 2009

hezky vecer kelisky

cien a bellko pfuj,pfuj pro stesticko at se mimiska pekne uhnizdi a zustanou po 9 mesicu 😉 budu na vas mocinky myslet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petrus 123 tobe taky drzim palec at se IUI povede.

kasa
24. srp 2009

Tak jsem si dala bahenní koupel,pak jsem se zakuklila do peřinek a úplně jsem na hodku vytuhla.Teď jsem udělala veču a půjdu se koukat na serial o zvířatech a lidech.Ten se mi hrozně líbí.
Tak přeji Belíškovi a Cien hodně štěstíčka ať se vše vydaří a u Peťky ať je taky IVI úspěšné.Tak mějte se krásně pa pa Peťka

bellka
24. srp 2009

Kaczi, děkuju a musíme taky spáchat to kafíčko🙂 Peťko, Tobě taky děkuju a vůbec děkuju všem beruškám, moc potěší taková podpora🙂 přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky, berušky🙂 Cien, my se zítra uvidíme, ale taky budu držet pěstičky🙂

petra123
24. srp 2009

holky díky moc za přání a taky vám přeji to stejné a aby se už konečně zadařilo všem a už měli mrnousky pod srdíčkem a kupovali věcičky a zachvili drželi naše broučky v naruči 🙂 😲

petra123
24. srp 2009

jo holky můžu pít pořad bylinky ???piju čaj k otěhotnění od báby Radnické ale když mam ten utroš a kyselinku listovou tak mam ho pít??

bellka
24. srp 2009

Petro, teď už bylinky né!!! A holky co je pijete, tak ani po ET nebo KET, už se bylinky nepijou. A už opravdu pa, pa, pa🙂

j.cien
24. srp 2009

papa Belli,zitra se uvidime 😉 🙂

Jsem dnes uz KO,umyto 10oken..vyplela jsem plny kybl pampelisek..ty ku.vy rostou furt jak dive...a ted se nacpavame jednohubkama s anglickou 😀 a zapijime to pivem,jako spravni brygoši 😀

Holky moc dekuji za palusky a tfuj tfujky 😉 je to prima a snad to pomuze 🙂
Radul volala jsem tam,ale vyfakovali mne,ze v labine neni nikdo a oni nemaji cas a stejne mame zitra pry kontrolu...tak nevim,bud fakt maji fofry..nebo je to na prd a po telefonu nechteli...bojiiim,ale moc moc tesiiiim,jestli bude nejaky houzevnaty embrousek 😉 tak mi ho zitra uz fouknou do pandera-jupiiiiiiii 😀 😀

kasa
24. srp 2009

Neboj Cien určitě tam bude,hlavně už nestresuj a od zítřka už musíš být úplně v pohodě a bez stresů,protože to bude mrňousek potřebovat. 🙂
Tak vám držím palušky holky všem ať se ta těhu vlna rozjede. 😀 😀 😀 Tak pa pa jdu se natáhnout.

j.cien
24. srp 2009

Kasi ale ja nejsem ve stresu 🙂 jsem sice traged,ale nestrsuju!!Mozna to tak vypada ,ale jsem nohama na zemi a beru to tak,jak to je 😉 tesim se moc,jestli bude ET a jasne ,ze se bojim,aby nam nerekli,ze nic neprezilo....a myslim,ze to jsou prirozene obavy,to prichazi postupne behem IVF..vsak to sama poznas 😉

j.cien
24. srp 2009

Co bahynko,pomohlo ti?

A Petro tobe drzim palce,at jdes ve stopach nasli klikarky Katrinky 😉 ,ta to zmakla na 1.pokus navzdory statistikam 😀 😀

kasa
24. srp 2009

Tak to je dobře cien,neboj já věřím,že to vyjde a brzy nám oznámíte pozitivní testík ,a že jste těhu.Bahýnko moc nepomohlo,dneska to bolí více tak se jdu natáhnout ať se aspoň na 2 hodky prospím,moc toho teď nenaspím. 😒 Tak papa A zítra hodně štěstíčka ať jsou z vás brzy ty nejrozářenější sluníčka. 🙂 🙂

asmeena
24. srp 2009

ahoj holky, zdravím z dovolené, jen nakukuji a chci podpořit cien. Neboj i 6 vajíček je krása. Já měla 7 a z toho mi dokonce zbylo i na zamražení, takže neboj, minimálně jedno bude. Koukni na Evičku, taky měla jedno a jak je z něho krásný chlapák.
Jinak holky mějte se všechny krásně, Petruš a Bell, držím pěstičky ať se taky zadaří. 😉

beruska81
25. srp 2009

Cienko a Bell, držím palečky ať je všechno v pořádku 🙂

spasinka
25. srp 2009

Ahoj, Kelišky 🙂
Zdravím všechny a hlásím, že mi teď písla Cienka sms! Mají 5 emryjek střední kvality a jdou do PK 🙂 Už jsem jí písla, že tímto přichází o statut tragéda 😀 Z 6 vajíček 5 embryjí, to je super úspěch, ne? Tak držme palečky, ať se dále zdárně vyvíjejí a za 9 měsíců ať je aspoň jedno Cieňátko 😀
Bellce samozřejmě taky 🙂

beruska81
25. srp 2009

spasi tak to je super zpráva, takže tam asi zůstává, tak to jí moc přeju ať všechno dobře dopadne, hlavně, že je tragédka 😀

katrin111
25. srp 2009

krasny den vsem keliskam,spasi super cience hoooodne stesticka a bellce samo taky..........kurde uz at to vyjde.........ale parada............akorat obedvam sopacek

beruska81
25. srp 2009

teda katrin ty si dáváš, já musím makat, jsem u našich a mamka peče na zakázku cukroví na svatbu, teď mám chvíli pauzu, taťka griluje venku kuřátko tak si jdu dát, pak zase musím makat, děláme toho 15kg, takže snad nám to půjde dobře. 😉

bellka
25. srp 2009

Ahoj berušky, tak o Cien už dala vědět Spasinka, tím pádem jsem Cien řekla, že přichází o statut tragéda, že už to nechci slyšet, protože jsem to já. Naše sněhurečka to nezvládla, takže žádná hozená 6.

j.cien
25. srp 2009

Belisku jsem rada,zes ¨dobre dojela domu a jinak me to silene mrzi..vsak vis..ale mas Pavlika a spolu to prekonate a verim pevne,ze jestli je ten Machac takovy Buh..tak vam urcite pomuze!!
Je to nespraveldlive,takovy hodny clovek jako ty a tak klikata cesta za stestim...ale na konci VERIM,ze miminecko vytouzene BUDE! 😉

j.cien
25. srp 2009

Ahoj vsem Keliskam,jsem u segry ve Sterberku a cekam tu na zitrek..co bude dal 😉
Dnes byla Koutna,celkem prijemna.Sliznici mam 9,vajecniky oba zvetsene neco pred 5cm,mam hodne pit.
Embrouskove jsou zatim v 5ti 😉 z toho 1 6bunecny..ten rikala,ze se asi brzo unavi a odpadne ..pak 1 3bunecny..to je zase malo na 48hod..a pak jsou 3 4bunecni a z tech zatim neslo rozpoznat sampiona,takze se uvidi zitra....
Pry by se mel pocet bunek do zitra zdvojnasobit..a podle Koutne zitra prijdeme o to 3 a 6bunecne...tak snad aspon ten 1 z tech 4bunecnych bude pokracovat a zitra snad bude ET
🙂

radule82
25. srp 2009

Ahojte holky 🙂 tak uz jsem taky dorazila z práce.... 🙂

Cien, máš pravdu, že je to fakt nespravedlivé, co se týče Bellky, je to fakt smutné, ale taky jsem psala, že na jaře to v Reprofitu rozjedem a pak přijdem s břuchama do Fertimedu a to jim ukážem!!!!

radule82
25. srp 2009

Cien, píchala jsi Puregon že?

petra123
25. srp 2009

holky čauky tak bylinky tedy už néééébudu raději díky za radu 🙂

jinak j.cein taky držím palečky a co dneska ještě doma a zítra už jdeš na zavadění??nebo jak to vůbec máš??nebo jak to funguje víš jak nováček 😀

a napoprvé ja doufám mam strach jít na tu hyster.... to se musí člověk uspat a holky ja se bojím jen toho uspaní jsem jako mala ale fakt 😀 ☹ ale doufám že vajičko se oplodní a uhnizdí jak má ale kříže mě bolí no jako před MS ale tu mam dostat až za 10dní tak uvidíme co stoho bude jinak po utroši jsem jen ospala a pořad chodím na malou a prdím 😀 😀 ale hodně odpočívam dneska se stavila kamoška tak jen pokec na zahradě ale jinak pohoda doma mam všechno zakazané dělat 😀

jinak holky do neděle mam dovolenou ale jinak makam ve fabrice stojím 8h na nohách a u stroje tak se bojím ale hold než se ukáže druhá čárečka tak to tam musím vydržet no to bude boj ještě že dělame ve dvojku tak kolegyně za mě bude dělat těžší práci tedy doufám 😅

kasa
25. srp 2009

Zdravím všechny,a jdu nakouknout jestli jsem dneska dobře držela palušky.Myslela jsem na vás holky celý den.Právě jsem od rána dorazila teprve domů,protože hned z práce jsme byli pomoci kamarádce zprovoznit hračky v herně,chlapi stěhovali nábytek na místo ,my jsme umývali vše co nám přišlo pod ruku a jsem zralá do postýlky. 🙂

kasa
25. srp 2009

Ahoj Majdi mooc mě to mrzí,mooooc jsem na tebe celý den myslela,opravdu jsem tomu věřila,ale určitě to jednou vyjde,jestli existuje nějaký bůh tak vás bez dětí nenechá,to prostě nemůže.Vy si zasloužíte nějakého broučka ze všech nejvíce.A proto stále věřím ,a to opravdu věřím ,že se to třeba v tom reprofitu podaří,a že budete ti nejlepší rodiče na světě.Aspoň posílám sluníčko pro smutnou dušičku. 😅

smilers
25. srp 2009

Ahojky🙂 cien drzim mooooc palecky na zitra, tfuj,tfuj 😵

belko, je me to moc lito a drzim palce at to dalsi uz je posledni

petra 123 ja prosla hydrolaparkou a hysteroskopii ( pokud jsi myslela tot) a v pohode, pri uspani jsem meka pocitat do 10, nestacila jsem rict ani dve😀 nu a pak jsme se probudila na luzku ( kolem dalsi pacientky me rikaly, ze jsem se probudila dost rychle😀)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru