• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Berušky zlaté, jdu popřát dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte. Cien, zítra Ti budu držet všechno co mám, beruško, však víš. Holčinky zlaté, strašně moc přeju všem dlouhodobým snažilkám, aby se na ně konečně usmálo štěstí a dočkaly se mimuška. A začínajícím snažilkám přeju, aby se z nich nestaly ty dlouhodobé a vyšlo jim to na poprvé. Pa, pa:slight_smile:
25. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
A třeba Peti ani k hydrolaparce nedojde ,protože budeš po inseminaci těhu. :slight_smile:
Ahoj Smil jak se mají holčičky,jsou zdravé. :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kasa jj holky se maji dobre, gabca nam uz sedi a stoji ( samo se drzi sprusle):grinning:
25. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
smilers tak to jo pokud je to tak rychle beru to :grinning:

kasa díky doufám pořad v to bo jediného čeho se fakt moc bojím je uspání fakt jsem asi blbá ale tohle nenenenenenenene :grinning: :angry:
25. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
krasny vecer kelisky konecne jsem se dostala na konika

cienko tobe drzim palecky nonstop at je mezi embryjky nejaky nej,nej sampionek ktery se ti zavrta v brisku a nepusti az za devet mesicu!!!

bellko a tobe nevim co napsat...je mi to strasne moc lito,cely den te mam v hlave,myslim na tebe a drzim palec,ale asi malo :pensive:
25. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Bellišku, opatruj se!!!! :slight_smile: jsi človíček se srdíčkem na pravém místě a my ti taky z celeho srdíčka přejem, aby to jarní snažilkování bylo už DEFINITVNÍ! :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se budu pro dnesek s Vámi loučit :slight_smile:

Cien, zítra taky držím pěstičky!!! Dávala Ti Beluška přečíst moji sms-básničku?

Krásnou noc všem :slight_smile:)))
25. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
petro no pro me tobylo rychle:grinning:
25. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
smiless ja se na ty vase holky nemuzu vynadivat jsou tak uzasne :slight_smile: takove sikulky sikovne
25. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti té narkozy se bojíš zbytečně,je to opravdu minimální dávka,bylo to opravdu hodně rychlé,já mám za sebou i jednu 7 hodinovou narkozu jako dítě a žiji.A proběhlo to taky v pořádku,prosím tě zbytečně se stresuješ. :slight_smile: Tak neblázni.
25. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Smil holky jsou úžasné tu fotečku jak tak Gabča stojí jsem viděla,je skvělá.Musí to být hrozná radost,já jsem si dnes potulila zase vypůjčené mimuško od kamarádky malého Tedíka-4 měsíce,o víkendu jsem byla u mojí nej kamarádky podívat se na malou 2,5 měsíční Simonku a minulý týden jsem byla s neteří a sestřenkou na koupališti tak doufám ,že už jse opravdu dostatečně nakažena,a navíc dnes při velkém úklidu dětské herny a probírání všech hraček ,jsem našla v plyšácích zaházeného čápa ,tak jsem říkala,že si ho vemu pro štěstí,a že tak určitě brzy doletí. :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kacza.b dekujeme :dizzy_face:

jinak petro, mam za sebou i cisarsky rez a resekci a vse v narkoze a v pohode :wink: kaso jj je to uzasne:slight_smile: a hlavne je dobre, ze se holky po sobe opici, tak cekame dalsi pokroky
25. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moje,byli jsme se segrou ted 4hodiny na cvicaku se psama :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem KO a tesim se do pelechu...na zitra trochu bojim bojim a hodne tesim tesim :slight_smile: pomodlim se vecer za ty nase nevinne bunky,at maji chut s silu zit :wink:

Belinko a ty to nezvdavej,to nevadi,ze Fertas ti uz nema co nabodnout...pro Machace to bude vyzva a ja verim,ze to dite nakonec budes mit!!!Vsak vis :wink: a tobe to strasne moc moc preji,stejne jako Kaczce i Michince a proste vsem Keliskam,ktere uz zazily tolik zklamani...ze ted uz proste musi dostat tu svoji porci stesticka!!!!

Radulko jj,mela jsem Puregon,225denne :wink:
25. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
cien: super zprávičky, tak zítra držím hodně pěstičky, uvidíš, že bude možná i nějaký mražáček. :wink: Ale toho stejně už potřebovat nebudeš. :wink: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,včera jsem byla na sono tam dobrý tak ode dneška píchám puregon,v pondělí kontrola,tak pak uvidíme :wink: holky myslela jsem na vás,bell mrzí mě to,ale holky už psaly,Macháč to zvládne je to šikula
25. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc sluníčka,a Belli tobě hlavně,hodně štěstíčka ,a uvidíš,že to v reprofitu uro vyjde.Zasloužíte si to ze všech nejvíc,a jestli existuje aspoň nějaká spravedlnost bez dětí nezůstaneš.Na další pokus ti půjčim od kamarádky toho plyšového čápa,třeba nám přinese štěstí. :slight_smile:
25. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, berušky, přeju všem krásný den. Bobinko, šťastnou ručku při píchání. Cien, dneska jsi zase o krůček blíž, tak tfujtfujtfuj a myslím na Tebe:slight_smile:
26. srp 2009 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
krasny den kelisky martinko dneska je tvuj velky den a mooooc drzim palecky :wink: a belli ty nehazej flintu do zita taky verim ze priste vreprofitu ti to vyjde.................
26. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko holky,jste zlate :slight_smile: a Belinko nejradeji bych se s tebou o ty svoje embrousky podelila....skoda,ze to nejde...

Jsem ted na skok u segry v ordinaci a jen vas chci pozdravit a poprat vam krasny den a mo podekovat,ze mi drzite palusky :wink: Dnes ma moje milovana neterinka narozeniny,tak snad je to dobre znameni :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Cien, to víš, že je to dobré znamení:slight_smile: neteřince všechno nejlepší a co nejdřív bratranečka nebo sestřeničku:wink: Katrin ahoj, jj, půjdeme dál, ale jinde. Jsem si včera vydyndala imunologii, když jsme ten pár s idiopatickou neplodností, ale po tolika nezdarech to nikoho nenapadlo.
26. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
marti dneska mam narozky i ja takze je to dobre znameni :slight_smile: drzime s dominickem palecky :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Katrinkooo, všechno nejlepší, hodně lásky a zdravíčka a dalšího štěstíčka se dočkáš co nevidět:slight_smile:
26. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Belinko naplanuj si dasli postup v Reprofitu vcetne tech lazni :wink: a verim tomu pevne!!!!

Katrinko tak to je krasa.tak at zije Katrinka :slight_smile: vsechno nejlepsi a krasne narozeninky!!!! :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky cien paradni mimousci to vyjde to je jasny musiiiiiiiiiiiiiiii ja chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
katrinko vse nej k narozeninam hodne zdravicka a to nejen tobe ale malemu dominickovi a taky hodne stesti a to ostatni co s prejes prijde samo

belinko je mi to moc lito ze snehurecka to neprezila je to neskutecna smula i jirka se tady ted rozciluje ze je to desne nespravedlive a ze ti to urco vyjde v reprofitu on totiz taky sleduje vase osudy :wink: :wink:
26. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Evičko ahoj:slight_smile: jj, je to hrozné, když si člověk uvědomí, co všechno musí vydržet, aby se dočkal toho, co jiní považují za samozřejmé. V pátek si pojedu ukončit PN, dřív to prý nemůžou, tak sjedu do Polanky, pak si pojedu pro výsledky toho imuna, na to jsem fakt zvědavá, a udělám tlustou čáru za 3letou kapitolou Fertimed. Příští rok zkusíme ten Reprofit a minimálku.
26. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky zdraví vás, jsem tu dlouho nebyla. Cienko tak jak jsi na tom?
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
j.cein hodně mocinky štěstíčka dneska přeji a neboj ted už to vyjdeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :wink: věříme a modlíme se za tebe :wink:
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Katrinko vše nejlepšíííííííííííí :wink:

Evi copak malý bobešek?
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Cienko moc ti držím pěstíky :wink:
26. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Berušky, info od Cien, ET zítra, stále bojuje 5 embryjek, kvalita b - d, ale já to cítím, že Cien to dokáže!!! Já mám za ní takovou radost, že už zase roním, kruci písek!
26. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek