• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
holky moje jste zlate dikyyyyyyyyyyy moooooccccccccc
26. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje ,je to tak :slight_smile: 5embrousku stale bojuje :slight_smile: jima me takova euforie,az ji musim krotit...pac do cile je nekonecne daleko,ale mame aspon nakroceno :wink:
Zitra jdu 9.15na Ko a ET asi kolem poledne,spat jsem tam nechtela,ze po tech 4hod.pojdu domu-tady k segre..ale to se jim vubec nelibi,pac po 13hod pry se klinika zamyka a nedostanu se ven
:grinning: :grinning: cimz mne vlastne prinuti zustat na noc :grinning: no maji to dobre vymyslene :grinning:
26. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
belko proč plačeš???neplakej :frowning2: :wink:

j.cein tak hoooooooooooooooooodněěěěěěě štatíčka zítra a od zítra opatrně budeš mít miminka pod srdíčkem :astonished: :astonished: :astonished: :wink:
26. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien to je bezva a popravd ekvalita zse nehraje takovou roli, hlavne at ty mas poradne ustlano, jak rika moje mamka :grinning: takze tfuj,tfuj na zitra a ja taky ve fertasu prespala, pac jsem mela jaksi et v so:grinning: da se to vydrzet, nastesti jsme tam byli i se mnou 5 holek :wink:
26. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra marti ty uz musis tady prekonat tu hnusnou smulu,to bude super srazik pokud to vyjde a ja verim a modlim se za tebe ze to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smil holcicky jsou zlate :wink:
26. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin111 diky :wink: pockej, taky budes met zachvilku mrne u sebe:slight_smile: jinak balhopreji dodatecne k narozeninam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
cien, čeká nás srazík a jak praví kelišovská tradice co srazík to těhule, takže teď je to jasné :sunglasses: držím pěsti :wink:
bellko je mi líto, že to nevyšlo :frowning2: ale jednou to klapne, musí :wink:
katrin všechno nejlepší k narozeninkám :dizzy_face:

dneska jsem naposledy v práci tak si to užívám :wink: :wink:
26. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozinko, tak si ten poslední den pěkně užij:slight_smile: prý tradice, co sraz to těhule, tož to se bude muset dělat sraz pokaždé, když bude někdo po ET, OMG:wink: Petro, já už jsem taková. Mě stačí něco říct a už mám po celém těle husí kůži a roním jak želva, no ale zase budu míň čůrat:grinning:
26. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
belko ty jsi taková citlivka to jak sjem taky :grinning: taky když je něco a někomu se povede věc po které touží moc dlouho a povede se vždycky mě zamrazí a slzyčky a hlavně když vidím v TV že nekomu se narodí mimi nebo že se dozví že je žena v tom je to k slzyčkám :cry: :grinning: jo jo cíťa jako ty :grinning:
26. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: uf konečně doma z práce :wink:

Bobinko, hooodně štěstíčka na píchání, at máš jen samé kvalitní vajuška!!! :slight_smile:
Katrin: tobě přeji krásný narozeninkový den, hodně štěstíčka, zdravíčka a at se ti splní vše, co si přeješ!!!
Cien: paráda!!! pět bojovníčků - to musí vyjít!!! :sunglasses: :wink: :wink: (hlavně že koutná včera říkala, že dva nepřežijou, pchch.... ) to asi bohužel neví, jací to jsou rváči!!! :wink:
26. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy BOHUDÍK jsem chtěla samozřejmě napsat! :wink:
26. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko ty máš narozeniny tak to hodně štěstíka,zdravíčka a hlavně pohodu :slight_smile:

jinak holky kdo byl na iui brali jste taky utrogestan?a pomohl vám?
26. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky

cien bajecna zpravicka ak to budou hodne silni bojovicci sami sampionci,drzim palecky!!!a na zitra pfuj,pfuj pro stesticko a hezky pupickovat :wink:

katrin vsechno nejlepsi k narozeninam a ten nejkrasnejsi darek nosis pod srdickem :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem,právě jsem dorazila domů z práce,dneska jsem byla přesčas.A jsem z toho sluníčka úplně blbá.
Jinak už mám doma nastěhovaného čápa,kterého mi dala kamarádka,včera jsem ho objevila u ní v herně,když jsme probírali plyšáky.Tak třeba nám přinese štěstí. :grinning:
26. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu povzbudit Cien, drzím palečky, dobře to dopadne, uvidíš! Nenech se ve Fertasu vystresovat a držte se i s embryjkama!! :dizzy_face:
A vás všechny ostatní moc pozdravuju :sweat_smile:
26. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky michinko :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: všechno nej nej k narozeninkám a zítra má Evička? Tak té taky vše nej. :wink:
26. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: super zprávička, tak se krásně vyvíjí, to bude tutovka. Budou přinejmenším dvojčátka :grinning: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v patek jaaa :unamused:
26. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen jsi jeste na dovolence a jak bylo jak je?
26. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže nejdříve všechno nejlepší k narozeninkám Katrinko,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a sluníčka a hlavně ať vše dobře dopadne a už brzy držíš v náruči svého broučka.To vše a ještě více,prostě si to dneska užij.
Cien ty tu vlnu rozjedeš,to určitě neboj.A budeš následovat Smil s trojčátkami,to bude nádhera.
Rozi tak teď ,když už od zítřka nemusíš vstávat do práce,tak si užívej dvakrát tolik pohody posledních dnů těhulkování.
A Majdi neplakej dočkáš se já věřím ,že mi čáp donese štěstí a hned potom ho půjčuji tobě,takže na jaře to vyjde.Uvidíš. :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozinko ty jo ty uz nastupujes materskou :astonished: toto uteklo. nedavno jsem se radovala s tveho testiku a s originalniho darku k valentonovi a uz je to tady a za chvili bude bobek kricet do sveta ze uz je mezi nama :dizzy_face:
26. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je narozeninkami jen poseto,takže gratulace patří i zítřejšímu oslavenci Evičce a hned poté Kačence.
Evi tobě hlavně přeji ať je Daneček zdravý to je základ.A Kačce hlavně ať se brzy dočká taky malého zázraku.
26. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi nemate tam tech čapu vic :sweat_smile: a je to ten co nosi miminka? urcite je to ten co nosi to male stesticko v perince :dizzy_face:
26. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi dekuji uz mi bude 33 :pensive:
26. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky Evi a Kaczi přidávám ke gratulaci všeho nej k Vašim narozeninkám :wink:
26. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se budu pro dnešek loučit :slight_smile: Zítra na koníkovi nebudu, takže sem kouknu až v pátek odpo :(

CIEN, ZÍTRA BUDU DRŽET PĚSTIČKY, AŤ SE PRĎOLCI ZAHRYZNOU A NEPUSTÍ!!!! :wink:
26. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači no já doufám,že je to ten co nosí děti,jak jsem ho v té hromadě plyšáku objevila,úplně se mi rozzářily oči,a říkám kamarádce.No to je jasné,my čekáme až k nám přiletí čáp,a on si tady klidně leží v hromadě dalších zvířátek.Hned jak jsem to dořekla ,tak mi řekla ,že si ho určo musím vzít ,a že bychom měli k němu sehnat ještě vránu ať je to tuplované,asi se po nějaké podívám.Hned jak nám přinese štěstí předávám ho hnedka dál,první na řadě bude Majda,tedy jestli to nestihne dřív i bez zapůjčeného putovního talismana. :grinning:
26. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic budu se loučit,půjdu do hajan,tak dobrou noc všem,zítra Cien hodně úspěchů,a všem oslavencům ať si to hezky užijou. :grinning:
26. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: holky taky přeji krásnou noc jsem nějaka unavena dobrou noc

AZÍTRA VŠEM CO NĚCO MAJÍ HODNĚ ŠTĚSTÍČKA!!!!TVUJ TVUJ TVUJ :wink:
26. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek