• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
capenko tak to mnoho štěstíčka neboj to vyjde :slight_smile: moc ti to přeji :wink:
29. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: jojo užívám, hlavně že nemusím do práce. Horší to bude za týden, až budu opět vstávat ve 4:30, to budou těžká rána.
29. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ASMENKO MĚ TO ČEKÁ příští tyden ale mam odpolední a ještě ktomu pondělí a utery budu spát sama doma bo můj jede na služebku a ja se ještě v domečku bojím sama to zase budou probdělé noci :sweat_smile: :rolling_eyes: :confused: :frowning2:
29. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to bude chtít na noc pořádného panáka a co nejdřív usnout. :confounded:
29. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee, taky si nikdy na to ranni vstavani nezvyknu, ja musim vstavat každý den v pět ráno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: a ty děláš co?
29. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pro dnešek se musím rozloučit a jdu se věnovat rodince.Pá pá a pěkný večer
Evičko: pořád se koukám na tvoje fotečky, Daník je úplně úžasný a ty jsi moc krásná maminka. :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko to nejde zahajila jsem prohibice nekouři nepít a čekat na testu dvě čárky :grinning: :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, dělám v kanclu na personálním :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
raduš to bych jednou chtěla dělat v kanclu ale musím prvně si udělat nastavbu at pak jednou jak budou dítka větší a půjdu do práce tak dělám jen na jednu směnu :frowning2: :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVICKO prosim te kde je v havru ten obchudek s kocikama?????jak si mi rikala nekde u mestskeho uradu........popis mi to jak pojedu smerem od obi k elanu.........a potom???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: v utery se jedem i do havru podivat pac jeden co shanim neni nikde jen na netu............jinak pekny vecer kelisky............
29. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin a jaký máš vybraný?
29. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Capenko, budu držet pěstičky:slight_smile: berušky, přeju dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte a Cien, Ty pěkně pupíčkuj, ale myslím, že už jsou broučci zabydlení:slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belišku, krásně se vyspinkej :wink:
29. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravim vas snazilky moje

katrinko jestli pojedes od obi k elanu tak u elanu se das na svetelne krizovatce doprava a pojedete porad rovne a po prave strane bude mestsky urad a po leve strane mestske kulturni stredisko takze tam zaparkujete a je to hned v mestskem urade z ulice jakoze od cesty to uvidite preju dobre porizeni kdyby neco tak zavolej cislo mas v IP
29. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky moje pujdu za tema myma milackama jirkou a sestrenkou pijeme sampano s ananasem mnamka :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem dojedla pizzu a predstavte si k narozeninam jsem si poridila orbitrek jsu tlusta jak beca dnes se me chytla depka v avionu protoze sem nic neoblikla tak jsem rikala ze do vanoc pujde dolu nejmene 10 kilo to uz nebude zadna pizza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky budu na tebe myslet Capenko a drzet pěstičky.Holky nevíte o nějakém levnějším ,pěkném penzionku v Ově,teď jsem mluvila se segrou,a jak bude mít tu svatbu ,bude muset tady ubytovat tak 12 lidi. :grinning:
29. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Evi te´d jak budeš běhat kolem Danečka tak kila půjdou dolů sami. :grinning:
29. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevím nevím ale mam uplné křeče v podbřišku až se bojím že ten utroš asi moc nezabírá do dneška byl na pohodu ale ted že by to bylo zahnizdování??,jsem zmatena mam strach že se to asi nepovedlo :frowning2:
29. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Capenko hodne stesti na OPU!At jsou krasne a at je jich fest moc :wink: !
Nocleh po ET jsem zaplatila,ale cca v 17h jsem zdrhla...pac nahore meli plno a tak za tech 300.- jsem mela jako spat na tom "pooperacnim pokoji" s dalsima zenskyma...a to mi teda nevyhovovalo..tak pro me prijela segra a vzala si me k nim do Sternberku-cca 20min autem.
Domu jsme pak jeli tech 130km druhy den.

Asmenko zdravim te a rada te tu vidim :slight_smile: jj.zbyle 3mame zmrazene,byly kvalitou c-d a tusim 9,10 a11bunecne...Koutna rikala,ze by byla skoda je nezmrazit...tak jsem nevahala...delily se sice pomaleji,ale zily po tech 4dnech,takze jsou napichnute AH a na ledu :wink:
29. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky Kelisky :slight_smile: jdu si strcit 2 Utrouse a nechat si zdat o tech prdolach,co ani nedaj vedet,jestli tam jeste jsou... :wink:
29. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: a kolika buněčné ti zaváděli. To i na zamražení jsi měla hodně buněčné, protože mně zamrazovali 5 a 6ti buněčné :confounded:
29. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: doufej a raději taky pupíčkuj, třeba se pořádně zahryzávají.
29. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko hladím a pořad je prosím at moc nevyvadějí a drží se holka moje bo to bude asi holka :slight_smile: ale uvidíme moc si to asi přeji ale ted je klid asi jsem unavena možna už ale dneska jen ležím na gauči a nic nedělam jen papam dobrůtky ale bojím se a ted předemnou odpolední to budou teprve nervy do pátku už ale ve čtvrtek zkusím test at vím na čem jsem :frowning2:
29. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti: nesmíš stresovat, lepší je asi se něčím zabavit, aby na to člověk tolik nemyslel. Nejhorší je, ale že pořád doufáme a raději se šetříme s nadějí, že tentokrát to už musí vyjít a nedokážeme od toho odpoutat pozorost a jenom řešíme, kdy bude ta správna doba na testování. Dak ti moc držím palečky, aby to byl tvůj případ a na testíku si našla // :dizzy_face: .
29. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko kelisky

vcera jste teda byly pekne ukecane :slight_smile: ja vcera slavila s tchynovcama,babkou a mamkou a jejim pritelem tak jsem se na konicka ani nedostala :sweat_smile:
a pristi tyden znova,bracha ma 4.9. 40cet tak to slavime spolu,jako kazdy rok....nejak ty roky leti :frowning2:

cien pekne pupickuj a petro123 ty taky,moc drzim palecky at tam jsou //
30. srp 2009 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, berušky, přeju krásný den:slight_smile: Petro neboj, i když se to lehce říká a hůř provádí, mysli pozitivně, aspoň to zkus. Cien, myslím na Tebe moc, moc, moc:slight_smile: všem krásný den:wink:
30. srp 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Belli a všem holčinám, které ještě spinkají :slight_smile: a připojí se později :slight_smile:
30. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli, tak copak budeš dneska dělat a co máš v plánu vařit? Já včera vytáhla z mražáku vykostěné kuře, tak bych chtěla udělat roládu se slaninou, vaječinou, sýrem a na obarvení tam plácnu hrášek a papriku .... nevypadalo to vůbec složitě, když jsem hledala včera recept na netu :slight_smile:)))
30. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kelišky. :grinning:
Tak tady už to žije,já už taky bantuji od 6 hod,ale ten náš slavný počítač jsem chtěla nechat trošku pospat při té neděli. :grinning: :grinning: :grinning: .Je už to takový dědeček.A teď už ho vypnu zase až večer ,tak ať to chudák vydrží.
Cien,Peťko vy hezky odpočívejte.
Radulko to zní hezky ,ten tvůj obidek. :slight_smile:
Belli a co ty dneska podnikáš?
30. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek