Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
30. srp 2009

krasne ranko kelisky tedatady se uz drbe.ale to je dobre ja akorat snidam jeste tu makovou babovku a radul fakt je moc dobra........evi diky a tve cislo mam..........radul kocar chceme od vyrobce retrus fire 3v1,neni drahy je se vsim vsudy za 9.tisic a strasne moc me zaujal............ted si vas pujdu docist

bellka
30. srp 2009

Radulko ahoj, já udělám nějakou rychlovku, asi zapékané brambory, protože jsme včera přestěhovávali pokoje a ještě mi jeden chybí zprovoznit, tak mám co dělat😉 ta roládka zní moc dobře🙂 Kaši, Katrin, zdravím vás🙂

radule82
30. srp 2009

Katrin, tak to je fajn že bábovka chutná 🙂)) pěkný kočárek 🙂 taky bych absolutně nedala za trojkombinaci 20 tis, jak je u některých kočárků normální.. mě se hrozně moc líbí kočárek Atlantic, mají ho sousedi pod náma, tak mi dali muster 🙂

kasa
30. srp 2009

Holky nemáte přehled o nějakém levném ubytování v Ostravě a jeho okolí.Segra mě poprosila,jestli bych nerozhodila sítě,protože jak teď přijede tak už chce začít zařizovat tu svatbu.Jedná se o ubytovaní asi pro 12 lidí,chce aby to bylo hezké,ale ne moc drahé.Svatbu bude mít asi v Ov-na Zábřešském zámečku.

j.cien
30. srp 2009

Krasnou nedeli holky 🙂
Radulko dnes asi prijdu na obed 😉 na tu tvoji mnamku 🙂 ,my budeme mit halusky,vari Petr 🙂 to se mam 😉

Asmenko zavadeli mi 2morulky...ale vis jak to je,zadna zaruka v tom neni...kolik holek melo morulku a nedopadlo to..ale zatim jsem v poho 😉 akorat mam silenou chut na sex 😀 😀 😀 a to teda fakt nevim,co to znamena 😀 😀 pac se tomu jinak cely rok vyhybam,bo se mi nechce 😀 😀 ale chut na sex asi neni zrovna tehu priznak.....no tragedka 😀

Belinko dnes se mi to tobe zdalo,o vasi vesnicke zahrade plne kytek a pobihaly tam malicke kozenky bile a tys mela kvetiny ve vlasech s smala ses 🙂

kasa
30. srp 2009

No nevím Cien jestli je to těhu příznak ,těhotná jsem ještě nikdy nebyla,ale je fajn,že takovou chuť máš,protože to věstí dobrou náladu a tu ty i tví bobišci teď potřebují.Hlavně klídek a pohodičku.Nic jdu vytírat.

beruska81
30. srp 2009

krásné nedělní dopoledne, jdu vás jen pozdravit, za chvíli vyrážíme k našim na oběd, taťka dělá svoje oblíbené řízky s bramborem, odpo jdeme s našima k nim do Hoštic na ukončení prázdnin, malý už se nemůže dočkat.
Cienko moc na tebe pořád myslím, drž se holka 🙂

bellka
30. srp 2009

Beruško ahoj, tak si pochutnejte🙂 Cien, ahoj holka zlatá, teda už i do snu jsem Ti vlezla, OMG🙂 zrovna dneska jsi mě měla vidět, hlídat ubrblaného Baroša (beran), honit zaběhnutou Salmu (ovce) a hlídat stádo, aby Pavlíkovi nesežrali popadané švestky, než je posbírá, no moc jsem se nesmála a místo květin ve vlasech mi ty vlasy všechny stály na hlavě😀 teprve teď jdu dělat oběd.

radule82
30. srp 2009

Tak já jsem právě hodila roládku do trouby, tak jsem zvědavá jaké to bude, ale jsou v ní samé dobrůtky 😉
Cien, tak kdy tě mám očekávat? 😀

bellka
30. srp 2009

Radulko, určitě to bude mňamkaaa🙂 Pavlík šel ještě do lesa s Bellinkou, tak mám chvilku času😉

radule82
30. srp 2009

Tak to možná najdou hřibky 😉

petra123
30. srp 2009

🙂 čaquky holky a pěknou neděli přeji a děkuji opět za podporu bříško už moc nebolí ale kříže se zase ozyvají no uvidíme jak to dopadne v pátek na testu ☹ 🙂

JInak holky dneska jsme dělili rybu a opekane brambory v troubě jj bylo to moc dobré a ted peču pizza chleba s listového těsta 🙂

beruska81
30. srp 2009

tak jsem tady zase jenom na skok, už jsme po obědě a za chvíli vyrážíme na kolotoče.
Bell s tím omg mě vždycky rozesměješ, vždycky si vzpomenu na ameriku, tam to říkají všichni a mě to taky zůstalo, manža je ze mě vždycky na mrtvici, když to pořád říkám 😀
Petro rybu bych si taky dala, to já ráda 😀 Pěkně se opatruj, já sice v úspěch IUI moc nevěřím, ale třeba budeš jako naše katrinka a povede se, držím palečky 😉
Bell tak to máte doma teda asi hodně dobytka, my bydlíme na vesnici a tam toho je taky dost, manža mě pořád přemlouvá aspoň na kozu, ale já jsem zásadně proti 😀

radule82
30. srp 2009

Kasi, bohužel o žádném levném ubytku tady v OV netuším :(

Tak jsme ted zpapali tu roládku, to byla taková mnamka!!!! 😉 😉 😉 😉

bellka
30. srp 2009

Petro, tak rybičku jste měli, hm🙂 beruško, koza je úžasný mazlík, máme krásné strakaté, jako malované😉 Radulko, tak roládka chutnala, se nedivím🙂 jdu se vrhnout na ten úklid, vůbec se mi nechce, OMG😀

kasa
30. srp 2009

No jo Belíšek je taková naše farmářka,ale hlavně hodný človíček s dobrým srdíčkem,a ti lidičky co se o ně v jejich těžkých hvílích stará ví proč ji mají tak rádi. 😀 .Je to takové jejich sluníčko a jednou bude sluníčko i pro svou rodinku,které se určo dočká. 😀

kasa
30. srp 2009

Tak chyba lávky mělo tam být chvílích,ale to jste určo poznali. 😀 😀

kasa
30. srp 2009

jdu si uvařit kávičku,kdo se přidá, 😀

kasa
30. srp 2009

Tak vidím,že tu nikdo není,asi jste všichni vyrazili ven. 😀

radule82
30. srp 2009

ahoj Kasi 🙂 já koukala z gauče na formulky 🙂 a ted v 16,45 bude na primě nějaký pěkný film, aspon to tak vypadá 🙂

kasa
30. srp 2009

Tak to bude určitě hezké,takové bečando,to já taky můžu,ale dneska si půjdu raději na bouling zabékat s kamarády. 😀 Ti Skibláci na které jdeme jsou opradu super skupina.Jetě mám chviličku čas ,vyrážíme v 17hod.Škoda,že nemůže jít s námi i mé sluníčko Peťa ,ale holt někdo pracovat musí. 😀

kasa
30. srp 2009

Tak se oblož kapesníčkami a hezky si pobul aji za mě.

radule82
30. srp 2009

😀 😉

kasa
30. srp 2009

A kdy jdeš na ten ketík? 😀

radule82
30. srp 2009

já jsem si počítala že tak třetí týden v září cca 🙂 dneska jsem měla dostat MS (mám 30.den), zatím nic, ale až přijde¨, tak mám dojít na kontrolu 10-13 den DC

kasa
30. srp 2009

Tak to jsme na tom stejmě já jdu na kontrolu 12den tedy teď 7.9. a asi 9.9. na ten 1 pokus inseminace,a ikdyž je to minimální šance na úspěch a vůbec s tím nepočítám,tak by to bylo krásné,oznámit Peťovi k narozeninkám ,že jsem těhu. 😀 No ,ale to je taková šance jako vyhrát ve sportce. 🙂

radule82
30. srp 2009

Kasi, taky jsem plánovala oznámit alešovi k 30tinám tu krásnou novinu, ale pakž jsme až zjistili, že to tak lehké nebude... 🙂

radule82
30. srp 2009

a už to začínám, tak idu kukati 🙂

radule82
30. srp 2009

Kasi, užij si to bééékani 😀

kasa
30. srp 2009

Tak pap pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru