• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
krasne ranko kelisky tedatady se uz drbe.ale to je dobre ja akorat snidam jeste tu makovou babovku a radul fakt je moc dobra........evi diky a tve cislo mam..........radul kocar chceme od vyrobce retrus fire 3v1,neni drahy je se vsim vsudy za 9.tisic a strasne moc me zaujal............ted si vas pujdu docist
30. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko ahoj, já udělám nějakou rychlovku, asi zapékané brambory, protože jsme včera přestěhovávali pokoje a ještě mi jeden chybí zprovoznit, tak mám co dělat:wink: ta roládka zní moc dobře:slight_smile: Kaši, Katrin, zdravím vás:slight_smile:
30. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, tak to je fajn že bábovka chutná :slight_smile:)) pěkný kočárek :slight_smile: taky bych absolutně nedala za trojkombinaci 20 tis, jak je u některých kočárků normální.. mě se hrozně moc líbí kočárek Atlantic, mají ho sousedi pod náma, tak mi dali muster :slight_smile:
30. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte přehled o nějakém levném ubytování v Ostravě a jeho okolí.Segra mě poprosila,jestli bych nerozhodila sítě,protože jak teď přijede tak už chce začít zařizovat tu svatbu.Jedná se o ubytovaní asi pro 12 lidí,chce aby to bylo hezké,ale ne moc drahé.Svatbu bude mít asi v Ov-na Zábřešském zámečku.
30. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasnou nedeli holky :slight_smile:
Radulko dnes asi prijdu na obed :wink: na tu tvoji mnamku :slight_smile: ,my budeme mit halusky,vari Petr :slight_smile: to se mam :wink:

Asmenko zavadeli mi 2morulky...ale vis jak to je,zadna zaruka v tom neni...kolik holek melo morulku a nedopadlo to..ale zatim jsem v poho :wink: akorat mam silenou chut na sex :grinning: :grinning: :grinning: a to teda fakt nevim,co to znamena :grinning: :grinning: pac se tomu jinak cely rok vyhybam,bo se mi nechce :grinning: :grinning: ale chut na sex asi neni zrovna tehu priznak.....no tragedka :grinning:

Belinko dnes se mi to tobe zdalo,o vasi vesnicke zahrade plne kytek a pobihaly tam malicke kozenky bile a tys mela kvetiny ve vlasech s smala ses :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím Cien jestli je to těhu příznak ,těhotná jsem ještě nikdy nebyla,ale je fajn,že takovou chuť máš,protože to věstí dobrou náladu a tu ty i tví bobišci teď potřebují.Hlavně klídek a pohodičku.Nic jdu vytírat.
30. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné nedělní dopoledne, jdu vás jen pozdravit, za chvíli vyrážíme k našim na oběd, taťka dělá svoje oblíbené řízky s bramborem, odpo jdeme s našima k nim do Hoštic na ukončení prázdnin, malý už se nemůže dočkat.
Cienko moc na tebe pořád myslím, drž se holka :slight_smile:
30. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško ahoj, tak si pochutnejte:slight_smile: Cien, ahoj holka zlatá, teda už i do snu jsem Ti vlezla, OMG:slight_smile: zrovna dneska jsi mě měla vidět, hlídat ubrblaného Baroša (beran), honit zaběhnutou Salmu (ovce) a hlídat stádo, aby Pavlíkovi nesežrali popadané švestky, než je posbírá, no moc jsem se nesmála a místo květin ve vlasech mi ty vlasy všechny stály na hlavě:grinning: teprve teď jdu dělat oběd.
30. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem právě hodila roládku do trouby, tak jsem zvědavá jaké to bude, ale jsou v ní samé dobrůtky :wink:
Cien, tak kdy tě mám očekávat? :grinning:
30. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko, určitě to bude mňamkaaa:slight_smile: Pavlík šel ještě do lesa s Bellinkou, tak mám chvilku času:wink:
30. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to možná najdou hřibky :wink:
30. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: čaquky holky a pěknou neděli přeji a děkuji opět za podporu bříško už moc nebolí ale kříže se zase ozyvají no uvidíme jak to dopadne v pátek na testu :frowning2: :slight_smile:

JInak holky dneska jsme dělili rybu a opekane brambory v troubě jj bylo to moc dobré a ted peču pizza chleba s listového těsta :slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady zase jenom na skok, už jsme po obědě a za chvíli vyrážíme na kolotoče.
Bell s tím omg mě vždycky rozesměješ, vždycky si vzpomenu na ameriku, tam to říkají všichni a mě to taky zůstalo, manža je ze mě vždycky na mrtvici, když to pořád říkám :grinning:
Petro rybu bych si taky dala, to já ráda :grinning: Pěkně se opatruj, já sice v úspěch IUI moc nevěřím, ale třeba budeš jako naše katrinka a povede se, držím palečky :wink:
Bell tak to máte doma teda asi hodně dobytka, my bydlíme na vesnici a tam toho je taky dost, manža mě pořád přemlouvá aspoň na kozu, ale já jsem zásadně proti :grinning:
30. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi, bohužel o žádném levném ubytku tady v OV netuším :(

Tak jsme ted zpapali tu roládku, to byla taková mnamka!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
30. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, tak rybičku jste měli, hm:slight_smile: beruško, koza je úžasný mazlík, máme krásné strakaté, jako malované:wink: Radulko, tak roládka chutnala, se nedivím:slight_smile: jdu se vrhnout na ten úklid, vůbec se mi nechce, OMG:grinning:
30. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Belíšek je taková naše farmářka,ale hlavně hodný človíček s dobrým srdíčkem,a ti lidičky co se o ně v jejich těžkých hvílích stará ví proč ji mají tak rádi. :grinning: .Je to takové jejich sluníčko a jednou bude sluníčko i pro svou rodinku,které se určo dočká. :grinning:
30. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chyba lávky mělo tam být chvílích,ale to jste určo poznali. :grinning: :grinning:
30. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si uvařit kávičku,kdo se přidá, :grinning:
30. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím,že tu nikdo není,asi jste všichni vyrazili ven. :grinning:
30. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kasi :slight_smile: já koukala z gauče na formulky :slight_smile: a ted v 16,45 bude na primě nějaký pěkný film, aspon to tak vypadá :slight_smile:
30. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude určitě hezké,takové bečando,to já taky můžu,ale dneska si půjdu raději na bouling zabékat s kamarády. :grinning: Ti Skibláci na které jdeme jsou opradu super skupina.Jetě mám chviličku čas ,vyrážíme v 17hod.Škoda,že nemůže jít s námi i mé sluníčko Peťa ,ale holt někdo pracovat musí. :grinning:
30. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se oblož kapesníčkami a hezky si pobul aji za mě.
30. srp 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy jdeš na ten ketík? :grinning:
30. srp 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si počítala že tak třetí týden v září cca :slight_smile: dneska jsem měla dostat MS (mám 30.den), zatím nic, ale až přijde¨, tak mám dojít na kontrolu 10-13 den DC
30. srp 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejmě já jdu na kontrolu 12den tedy teď 7.9. a asi 9.9. na ten 1 pokus inseminace,a ikdyž je to minimální šance na úspěch a vůbec s tím nepočítám,tak by to bylo krásné,oznámit Peťovi k narozeninkám ,že jsem těhu. :grinning: No ,ale to je taková šance jako vyhrát ve sportce. :slight_smile:
30. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi, taky jsem plánovala oznámit alešovi k 30tinám tu krásnou novinu, ale pakž jsme až zjistili, že to tak lehké nebude... :slight_smile:
30. srp 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už to začínám, tak idu kukati :slight_smile:
30. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi, užij si to bééékani :grinning:
30. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pap pa
30. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek