Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
7. zář 2009

Ještě jsem nezmizela,ale za chvíli musím jít něco dělat.
Jinak mi to neklape doma a jsem teď docela ráda,že to umělko nevyšlo.Kukla jsem co obnáší rozvod a je mi s toho na nic. ☹

bellka
7. zář 2009

Holky, kde je ta restaurace? Havířov neznám, jenom vím, kde je Elán a veterinární klinika. Katrin, se nediv, že kope, po takovém mlsání😉 Rozi, tak už všechno připravené, no paráda🙂

katrin111
7. zář 2009

ja myslim ze bychom se mohly sejit u nemocnice je to tam vesmes naproti mezi barakama.............ze evicko????nemocnice je pred elanem.........

rona2
autor
7. zář 2009

Já akorát vím kde je elán a to je tak vše.

bellka
7. zář 2009

Roni, kočičko zlatá, já nevím, co se Ti doma stalo, ale život je strašně krátký a pokud je to aspoň trošku možné, zkuste si s manželem popovídat, jak vidíte vaší budoucnost a hlavně, jestli chcete oba to samé. Myslím na Tebe, ať to zvládneš, beruško.

katrin111
7. zář 2009

neboj romi spolecne to najdem 😀 😀 😀 😀 ja to tam trosku znam.....se mi to i rymuje co???? 😀 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
7. zář 2009

rono určitě to bude dobré, každá bouřka jednou přejde 😉
jinak já teda vůbec nevím kde to je ta restaurace, tak snad to nějak najdu a Kuba mi to vysvětlí 🙂

rona2
autor
7. zář 2009

Beli ono už se to několikrát spravilo,ale je to vždy jen na chvilku,už si nevím rady.
Katrin ty jsi hotový básník.

bellka
7. zář 2009

Katrinko, ještě z Tebe bude básnířka😉

rona2
autor
7. zář 2009

Holky moje ještě,že tady jste a dá se s někým rozumně poklábosit.Ale už se musím loučit.

bellka
7. zář 2009

Roni, tak ať Ti to v práci utíká a hlavně příjdeš na jiné myšlenky. Bude líp, uvidíš, beruško🙂

katrin111
7. zář 2009

jj romi mej se zatim pekne a v sobotu poradne pokecame uz se tesim a myslim na tebe.............jj jsem basnik 😀

rozi.nka
7. zář 2009

Romčo netrap se a ať máš v práci hezký den 🙂
já už se taky loučím, dala jsem si čaj tak je mi zase horko 😒 😀 a musím jít uklízet. i když nerada 😀

katrin111
7. zář 2009

ja taky uklizim prubezne tady odskakuju uz mam umyte nadobi a vysaty byt jen jeste obyvak povysavam.......

j.cien
7. zář 2009

Romi netrap se,zkuste to spolecne jeste probrat..vzdy je sance na dobry konec 😉

kacza.b
7. zář 2009

hezky zacatek tydne kelisky,srazik se blizi 😉

rono co to ctu ☹ krize v manzelstvi,to je mi moc lito 😔 ,ale jak pisou holky zkuste to jeste spolecne probrat.

cien ty se pekne setri a moc tam v te praci nelitej 😉

tehulky katrin a rozinko vy jste,ale dneska pilne vcelicky 🙂

belli ty jsi mi udelala maxi radost ze se zucasnis sraziku 😵

j.cien
7. zář 2009

KAczi ahoj,mas volno nebo zas tu hnusackou nocni???

Uz se tesim na srazik a mam radost,ze se nas sejde tolik! 🙂

kacza.b
7. zář 2009

cien dneska mam odpoledni 😉 taky me tesi ze nas dorazi tolik,snad se jeste nekdo pripisne 😀

kacza.b
7. zář 2009

jak se citis a kdy mas tu kontrolu? ja jedu do polanky 14.9. odpoledne k holoubkovi

j.cien
7. zář 2009

Kaci citim se OK,jen prsa jakoby vetsi,bricho poboliva stale 😖 jdu take v pondeli,ale dopo ke Kajovi 😉

kacza.b
7. zář 2009

ja mam bohuzel ranni,jinak bych taky prubla toho vaseho kaju,jeste jsem nemela tu cest. zajimal by me jeho nazor a jeho rada

kacza.b
7. zář 2009

cien tak to mas prave tehu priznaky 😵

j.cien
7. zář 2009

Kaczi skoda,Kajik je fakt supr..i kdyz ja u Holuba nikdy nebyla,tak nemuzu srovnavat ...

kacza.b
7. zář 2009

jak vis tak s holubem ja problemy nemam,vzdy pro me udelal prvni posledni...ale chtela jsem vedet nazor kajika.
snad na pristi kontrolu mi to vyjde k nemu.

kacza.b
7. zář 2009

zvazuju jestli si mam privest( mam tu moznost) svou darkyni,jestli mi to prinese nejake ty plusy. chtela bych darkyni co stimuluje primo pro darcovstvi a co uz ma sve deti,ale bojim se te cekaci doby 😒

evcaa
7. zář 2009

Aghoj holky moje tak mame po vitanoi bylo to pekne az me sem tam bylo do breku jak tam ty deticky povidali basnicky a zpivali je to parada dostali jsme velikeho pejska z karovane modre latky a ja dostala kytku a taky prosteradlo frote do postylky a knizku s rikankama a denicek pro mimi kde se zapisuje kdy se poprve posadil atd.

odpolrdne jsme byli na takovem mini sraziku s mimousama u kamaradky a byli tam i dalsi kamaradi taky s mimcem maj holcicku o mesic starsi tak jsme se smali ze my mame ronalda wizliho kamoska ma harryho potra a oni maj hermionu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prisli jsme domu koupani krmeni a cviceni a na vas uzt nezbyl cas a po pravde ani energie 🙂 🙂

jo a v tu sobotu vas pockame u elanu mame renaulta scenika modreho a na boku ma samolepku s napisem THE OTHER ONE 😀 😀

ja prve uvazovala ze by jsme sli do pizzerie tam se nekouri aby tam moh byt danik ale nevim jak to udelat co myslite mam ho brat sebouz na dlouho nebo se chcete jen juknout a pak jit do te stolarny co myslite poradte at vim kam dat rezervacku co????

j.cien
7. zář 2009

KAczi to te urcite posune v poradniku nahoru!!Coz je super!Urco ji prived!

kacza.b
7. zář 2009

evco tak to je hezky ze se vam na vitani libilo 😵 jestli mas nejake fotecky nebo video tak pak dodej,ju. at se taky dojmu,pokocham a pobulim si 😀

ja taky bulim kdy je u nas na bohuminske televizi vitani obcanku taky me to vzdycky dojme 😅

kacza.b
7. zář 2009

cien prisla za mnou jedna s prace tak zvazuju. nemusi to vedet ze mi s tim pomuze dopredu. ona to dela jen pro penize,dite uz ma a dalsi uz nechce. jen aby prosla......

kacza.b
7. zář 2009

jdu vyvencit psa a ficim do prace tak vam vsem preji krasny den,pa

a ne ze budu vecer hodinu docitat 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru