• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Evicko mne je jedno,kde se sejdem..mozna ta picerka bude lepsi,kdyz se tam nekouri!Ja za sebe bych radeji do nekuracke..ale jinak se samo prizpusobim... :wink: jen at pak vim,kam mam teda jet :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaa jsem taky pro nekuraky :sunglasses:
7. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude horor to najit,ale elan znam.....jestli je to teda ten velky obchodni dum :confused:
7. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjKaci to je von :wink:
7. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz tam nebyla asi 10 let :sweat_smile: snad se to tam moc nezmenilo.ale kdyz uvidim hloucek kelisek s Danikem v cele tak to najdu.
7. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se mi do te prace nejak nechce :unamused: snad se neco nevysmoli

tak ja uz se vazne loucim,pa
7. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja jsem taky pro nekurackou ale at to neni daleko a hlavne pohodlne sezeni :grinning: :grinning: :grinning: evi podle me danika aspon na chvilku at pak muzes s nama v klidku sedet...........protoze s mimcem to asi neni moc mozne.....a kam jsi myslela do pizzerky????
7. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
do pizzerie max nebo nahoru k autobusaku zitra to obvolam a dam vam vedet ju ted si jdu lenout danik spinka a ja su neaka unavena zatim pa vecer nakouknu

http://www.albera-max.cz/index.php?page=galerie&id=3
7. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak katrin me uz se teda ve tricatem tydn nesedelo dobre nikde takze nejsem schopna to zajistit :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczko, já bych si dárkyni přivedla, ale pouze, pokud by byla možnost se domluvit, abych taky dostala vajíčka od dárkyně, která sama nemá problémy s otěhotněním. Jinak jsem Ti chtěla navrhnout, že bych pro Tebe mohla v sobotu přijet a pak Tě hodit domů, protože já bez auta ani náhodou a bydlíš kousek:wink: Evičko, já bych bulela už při chystání doma:slight_smile: jejda, já se na vás těším, OMG.
7. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky..Prosím o radu.j Jak dlouho po laparoskopii se může pro vést IVF?další měsíc? o IVF vím snad úplně vše,ale tohle ne... blahopřeji CIEN ,je to důkaz že to ve Fertimedu jde... :slight_smile: už jsem měla trochu pochyby...
7. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda evi pizzerka vypada dobre.uz jsem aji zkoukla jake tam maj dobrutky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a uz vim ze pizzu si nedam.........radsi nejake masicko ty vypadaji lakave........
7. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nieriko, vítám Tě. Záleží, jestli se jenom koukli nebo něco dávali do pořádku. Kdyby jenom koukali, tak hned další měsíc můžeš na IVF:slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nieri zdravim a dekuji :wink: :slight_smile: moc rada pro vas budu prikladem,ze to Fertas take umi :wink: :slight_smile: jen at se nic neposere...stale me boli to bricho,coz mne zneklidnuje...nejhorsi bude preckat patecni termin mrchy....uf,uz at je to zdrarne za mnou :wink:

JA CHCI DO PIZZERKY-mnam a nejakou ostrou s chilly :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien to chápu..to posrání jsem zažila taky..tak držím palce a bell. děkuji za info.
7. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOčky, tak dnes jsem si nechala vzít krev, hcg je 596, snad to je dostačují, jsem 17 DPO...
7. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiii,tak to je megaHCG!!!To je krasa!!!! a kdy mas dalsi kontrolu?
A prijdes na srazik????
7. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, doufám, že je vše ok. Myslíš, že to odpovídá???
Jdu k dr. ve středu, teda za Kajošem do Fulneku. Tak snad už něco uvidí a určitě padne na prdel. Se srazíkem uvidím, ještě to není jistota :angry:
7. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,chtela bych ho videt,jak bude koulet nevericne ocima :grinning: :grinning: ,urco to odpovida!!!a je to user,pac takto vysoke HCG nebyva u mimodelozniho ...takze aspon nejaka "jistota" v tom nejistem zacatku :wink: :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ted to ctu :grinning: :grinning: to melo byt SUPER a ne USER :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci tak to je krasa gratuluji potichounku a pak dej vedet jak reagoval nas kajik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mám strach u mimoděložního, tak si myslíš, že by to nebylo tak vysoké??? Jsem magor, stresuju jako blázen :sweat_smile:
Navíc tomu pořád nemůžu uvěřit :dizzy_face:
7. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci toho mimodel. se fakt neboj!!!!Tam je HCG s jistotou do 100!!!!!
A byla jsi i u dr.nebo jen na krev??Beres aspon ten Utros???
7. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ja si myslim ze jak si otehu prirozene tak je tam minimalni sance byt tehu mimodelozne.........a to HCG mas fakt ukazkove..........
7. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciku, velká gratulka letí ode mě ke krásnému Hcg:slight_smile: neboj, všechno bude v pořádku. Cien, u Tebe to samé, musí, holky zlaté, prostě musí:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko, děkuju. Jsem panikář jako blázen, ale už nebudu myslet na nic špatného a budu si to užívat :dizzy_face:
Peťko, já si nechala vzít krev v práci. Za Kajošem jdu ve středu, tak doufám, že mi něco dá na udržení.
7. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli ty jsi nase zlaticko :wink: ,tesim se na teba na sraziku :wink: :slight_smile: a LUci nejak to udelej a PRIJED!!!! :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj luci ja ze zacatku taky panikarila taky jsem se vseho bala ale neboj kaja bude valit bulvy.ty jejich procenta a statistiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: luci jak pise cien zkus to nejak udelat a na srazik dorazit........jake petce furt pises???cience???to je ale martinka :grinning:
7. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidím. Valím na poštu. Tak zatím pááá a držte se :wink:
7. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek