• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Kudre, to jsem dobře popletla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se drz a pisni jak pridedes od kaji
7. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a klidne mu rekni o srazu at se dostavi.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Cien, každý večer si pohlaďte bříška a řekněte těm svým broučkům, že už teď je milujete nade všechno na světě a každé ranko, že jim věříte a společně to zvládnete:slight_smile: všechno to uteče a až je budete držet v náručí, bude všechno trápení na světě, rázem zapomenuto:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, jsem to ale skleróza, psala mi Kaša, že kontrola v pořádku a 9. 9. v 11. 20 jede do Polanky a mohlo by být IUI:slight_smile:
7. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell ti jsi napsala moc pekne :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko, vždycky píšu podle toho, jak to cítím a jak to působí na mě a vím, že bych rázem na všechno zapomněla, držet v náručí ten uzlíček štěstí:slight_smile:
7. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda belli s miminkem v naruci clovek zapomene na ty vsechna trapeni a bolest
7. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, musí to být jako mávnutím kouzelného proutku:slight_smile: no, ale pořád věřím, že se všechny dočkáme, jen někdo dřív a někdo později, ale dočkáme se:slight_smile:
7. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak už jsem konečně dorazila domů :slight_smile:))
7. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zavolam teda zitrea do toho maxu a zajistim rezervaci danik mi tu ted zuzla rameno lechta to jak svina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz dve hodky nejedl ale jeste pocka aspon pul hodiny sem hnusna co ale on toho pak maol papa
7. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Belinka to tak krasne napise a ja tu potom řvu jako stara želva :grinning:
Tak Kasi urco to magicke datum prinese uspech!!
Radulko ahoj,jak bylo v rachote :wink: ?Mne to docela uteklo :wink: ale uz lezis s Utrousem,dnes jsem si ten poledni dala sice se skluzem...ale snad to neva...
7. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj radul luci krasne hcg a marti posli zase foto ja ti to predelam chci videt tytveš koleje
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejeda jejda tem mi tu narika neplace ale nadava to asi neprtahnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz sosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam uplne ocintane tricko :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky mit oslintane trickoooooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Evicko mas mejlika :wink:
7. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky... jsem říkala sestře..., že až budu těhotná a bude mi nevolno, tak i zvracet budu s úsměvem :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Radulko presne tak :grinning: :grinning: a chran Buh,jestli si nekdy postezuju na hemeroid ,na dychavicnost nebo na bliticko :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj radul taky jsem to rikala po ET
7. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti trocha mi to trvalo musela jsem prebalit maleho ale mas to tam a slusi ti to s tema kolejema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko dekuji moc :wink: ,jsi sikulka a ja tutan :grinning:

Holky honem koukat do albicka!Evicka mi dala nove foto:ksicht mit tests :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ohledně zdržení MS, myslíte, že mám spíše zajít ke svému gynekologovi nebo se mám objednat do Polanky raději?
7. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Cien, to jsi ty na té fotce? no to máš krásný vějíř před sebou :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,das ist mein gesicht :grinning: :grinning: fotim to pres kamerku od skype :wink: a Evca z toho pak umi udelat fotku-to je sikulka!!
Radulko jestli mas dobreho gyndare,tak asi klidne tam...stejne ti pichne akorat tak agolutin...ale mozna ti bude chitit i udelat UZV...coz u gyn.neplatis a v Polance te zkasnou...
7. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě jsem si taky říkala, že bych zašla ke svému :slight_smile: ale raději jsem pisla :slight_smile:)))
7. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim,ze tim nic nezkazis...ale zase Kaja je Kaja :wink: :grinning:
7. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla u Káji jen jednou :slight_smile:))) jinak vždycky měla Holuba :slight_smile:) ale můj gyndař je starší moc sympatický pán :slight_smile:)) ještě chvíli počkám zda se nedostaví sama a když ne, tak každé úterý tam mají do °18 hod, tak to stíhám i po práci :slight_smile:
7. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted nevím, jestli už víme, na kolikátou je v sobotu domluvený srazík?
7. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přišla jsem kuknout jak dpadla j.cien..a vidím podle albíčka že na 1 s hvězdičkou :dizzy_face: :dizzy_face: Tak teda moooc gratuluji at je na ko vše v pořádku a mega HCG :wink: :slight_smile:
Všem držím palečky at se brzy i Vám zadaří :dizzy_face:
7. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek