• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
jo ták, jsem myslela že se jim tam vystavuješ čistě jen v tom tílku :grinning:
a ještě při nějakém průvanu, to by byli v řadě jen samí chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
holky jdu čekat na knedlu v poloze ležmo, nějak mě bolí v zádech z toho sezení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
marti samo ze muzes :slight_smile: ty jo vy musite mit v lekarne veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ficim domuuuuuuuuuuuuuuu,pekne odopledne,pa :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holčiny :slight_smile:)))
8. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky dnes jsem mela super nbaladu dokud neprisla thyna :frowning2: :frowning2:

jinak dam rezerve na pul 4 az 4 hodinu jo?

pro 10 lidi
8. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki Evi, za mě souhlasím :wink: :grinning:
8. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, tchýně prudila?
8. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj radul ted jsem tam volala a oni nedelaj rezervace v nekurackem prostredi ale je jeste jsem nasla jednu pizzerku a tam jsem zamluvila celej salonek
8. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
je u autobusaku tak se nejak posbirame do aut a dojedem tam nic jineho nekurackeho tady proste neni :angry: :angry:
8. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi a jak se jmenuje ta pizzerka? já možná vím kterou myslíš, jak se vyjíždí z autobusáku tak je hned naproti u cesty?
8. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jj thyne prudila povykladam na srazu ale je to hodne spatne rekla jsem ji svuj nazor na to ze si budu delat s danikem co ja budu chtit ze to je moje dite a vytouzene naces ona my rekla ze se mnou skoncila a tak jsem to rekla jirikovi a ten ji volal a ona predstavte si rekla vlastnimu synovi ze je pro nej mrtva jen proto ze se me zastal a rekl ze mi veri a ze zije se mnou a zer uz ma 30 let a nebude ji poslouchat pipina jedna
jjjjj radulko
Evi, tak to je mazec, to snad ani není možné.... tak to já mám veliké štěstí, protože mám uplně skvělou tchýni! :wink:
8. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: Tak v té pizzerce jsem nebyla, ale slyšela jsem, že tam dělají výbornou pizzu :slight_smile:
8. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
j je to tam fajn doufam ze to keliskkam nebude vadit
8. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo je to mozny snazila se mi kecat do toho jak se mam chovat k malemu ze ho nemam nosit atd :confused: :confused:
8. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
a jeste se strasne divila co jsem delala zer obedvam az ve 4 a kdyz jsem ji rekla ze jsem lezela s malym tAK REKLA AT SE NEDIVIM ZE NESTIHAM TO JE CO???
8. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holky, jsem tu dlouho nebyla. Copak je nového? honem sem s tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Lapám po dechu...
8. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Kat.... tak to nejnovější je že Cien a Luciik jsou těhulky :wink: :wink: :wink:
8. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: Evicko tchyne je odvozena od slova TCHoř :grinning: a vo tom to je :wink: teda vetsinou...Radulka je asi svetla vyjimka :wink:
8. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj beruškyyy:slight_smile: jsem dorazila z práce, nožky bolí u samé dupy, OMG. Evi, ten sraz u Elánu je super nápad:slight_smile: naštěstí mám úplně skvělou tchýni, je to fakt mamka. A jinak, i kdybych svoje miminko nosila 24 hodin, tak do toho nikomu nic není a už vůbec né, když je tak vytoužené, jako ta naše mimuška:slight_smile: moc vás všechny zdravím a ještě víc se na vás těším:slight_smile:
8. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeeeeeeeeeeeej holky gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:
8. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
cienko už to máš potvrzený od dr? a HCG?
8. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Cien a Belli :slight_smile:))
8. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Cienko a kdo ti dělal OPU a ET?
8. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
musím jít vařit holky, tak zatím pa, cienko pisni mi to když tak do IP
8. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Radul,Belli!
Tesim se na vas na sraziku berusky :wink: !Ted jsem lehla,ale varim polivku a pecu kure...pac toho sveho milacka jsem ted s varenim hodne zanedbavala..tak se musim polepsit :wink:
Jak se dnes mate?Jak bylo v rachote?
8. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Cienko, dnes mi práce rychle utekla, ani jsem se nenadála a už byly tři hodky :slight_smile: a ted koukám na svoji týdenní oddychovku po práci - Ulice na Nově :wink: Taky se na vás všechny moc těším!!!! :slight_smile:)))
8. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Cien a co bříško, pořád pobolívá?
8. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek