• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
No jo, teď tady bude zase mrtvo, protože kelišky jsou na srazíku. :wink: Tak si to pořádně užijte.
12. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen můžeš mi prosím poradit? Já jsem tu fakt nová a vždy když najedu na ty stránky modrykonik,tak musím klikat na diskuzi Snažíme se a pak vyhledávat tuhle diskuzi. Jak to máte vy,nedá se to někde zadat do oblíbených ať to nemusím pořád tak hledat a najede mi rovnou stránka s posledními příspěvky? Díky :dizzy_face:
12. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrim: já chodím přes hlavní stránku je tam odkaz snažilky a hned mi najedou tyto stránky a musím vyhledat Kelišky z Fertimedu, většinou se pohybujeme na první stránce, ale pokud se kelišky flákají (třeba na srazíku :grinning: tak se posuneme dokonce na druhou stránku) :grinning:
12. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky tak zatim co vy jste jeste kecali tak my mame okoupano a jirka vlozil foto rikal ze jste sikulky no ale ja si tak neprijdu jsem oplacana jak prase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a proto jsem pojezdila na orbitreku karin vrz vrz vrz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uf uf uf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidim ze vam ta cesta domu trva tak ja jdu koukat na bednu pacek zitra holky bylo mi s vami uzasne zitra bych si to klidne zopakla tak dobre mi bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
12. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem skoukla fotky a jste holky koceny vsechny,jde videt,ze jste se bavily,kelisky asi jeste drbou,ja jdu taky koukat na telku,mejte se
12. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz jsem doma kelisky,bylo super!!!! a fotecky jsou uzasny :wink:

a danielek je sladoucke krasne miminecko :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem uz spachala hygienu a jdu si lehnout a koukat na telku,tak preji dobou noc :wink:
12. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc vám to na fotečkách sluší. a kde máte rozinku?
12. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: určitě jsi těhulka, na těch fotečkách působíš úplně spokojeně a vypadáš, že jsi plná energie. Tak tfuj, tfuj na pondělní kontrolu.
katrin: taky jsi čupr těhu mamina - škoda, že z toho tvého bříška nejde vidět víc, ale moc ti to sluší
A holky všechny vypadáte báječně. :wink:
12. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: tak už jsem tady taky... jen co jsem přišla, tak jsem se vrhla do vaření - dělám papriky v rajské a zítra tím pádem mám klíííídeček :slight_smile:)

Asmee, rozinka nemohla nastartovat auto a když to holky zjistily, tak já už jsem byla v havířově, jinak byhc Rozinku vzala :slight_smile:

A jsem moc ráda, že jsem vás poznala! :slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning:
12. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: a kdy jsi ještě stihla orbitrek, jsi dobrá takhle všechno zvládat. To můj den by musel mít tak 30 hodin, abych to taky tak zvládala a to nemám ještě žádné dítko a nestíhám nic.
12. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: ty jsi taky šílená, takhle na večer ještě vařit. Že se ti chce. To já bych zalezla do pelíšku a z něho bych vylezla až ráno.
12. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to asi jo :slight_smile: ale vzhledem k tomu, že se se ještě do hajan nechystám, tak jsem se do toho pustila :slight_smile: a lepší jsou ty papriky, když jsou proležené do druhého dne :slight_smile:
12. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee a tobě se už ulevilo?
12. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, už je mi lépe, jenom smrchtám. Tak snad to bude jenom lepší a lepší. :wink: Zítra se chystáme poprvé do toho našeho nového Globusu, tak doufám, že tam ty fronty vydržím.
12. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nešly jste všechny zaráz domů?
12. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, jdu poděkovat za úžasné odpoledne a večer a vůbec skvělý den, jste fakt skvělé holky, jedna vedle druhé, bylo to...no nemám slov a Daník je prostě miláček:slight_smile: přeju dobrou nocku a krásné sníkyyy:slight_smile:
12. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: dobrou noc :wink:
12. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, byly jsme tam dneska. byl to mazec, připadlo mi, že tam jsou snad všichni z ostravy, ale nakoupit se dá :slight_smile:))
12. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem zvědavá, byli tam dnes naši a říkali, že lidí teda spousta, ale za dobré peníze nakoupili vše co se dalo.
Co tvé papriky, už se vaří?
12. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ještě dvacetpět minut :slight_smile: jj já jsem nakoupila jen věci, které byli v akci za výhodnou cenu a nechali tam 1600 :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nedivím, taky si zítra raději vezmu plnou peněženku. :grinning: A velkou nákupní tašku. :grinning:
12. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusíš mít plnou peněženku, hlavně kreditní kartu :grinning: jo a ty tašky doporučuji, protože mají mnohem menší tašky než co dávají v tescu, takže já měla tři vetší igelitky a drobnosti balila do těch jejich globus tašek :slight_smile:
12. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nesnáším, jak začnou u pokladny platit lidi kreditkama, když to neumí. Nejdřív neví co mají zmáčknout, pak hledají po peněžence svůj pin a v tu chvíli já pěním. A můžu říct, že já na to mám štěstí, stává se mi to hlavně, když chodím v polední pauze do Teska a potřebuji vše stihnout během 30 minut. :angry:
12. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se umýt a spát. Dobrou a ať zítra chutná rajská a papriky. :wink:
12. zář 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem se musela dneska smát v tom Globusu... jak jsem viděla ty některé lidičky s naštvanými kxichty... jak se rozčilují, že je tu hodně lidí a tak.. :slight_smile: Co čekali??? :slight_smile:)) Tak jsem si tak říkala, že do takového obchodáku musíš jit jedině s úsměvem na tváři a hlavně klídeček :slight_smile:)) Ale věřím, že pokud tam vletíš jen o pauze nakoupit něco málo, tak to dokáže trošku zvednout krev v žilách :slight_smile:))
A taky mě fascinuje, jak strašně některí vybírají pokladny, jen aby byly o dvě minutky dříve odbaveni :slight_smile:))
12. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee dobrou :slight_smile: Já koukám na Novu na Válku světů :slight_smile:
12. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky budu pro dnešek na koníkovi končit, takže dobrou všem :slight_smile:)
12. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já většinou chodím pro pár kousků (teda jen o polední pauze) a jdu k takové té pokladně pro 10 položek a vždy držím jazyk za zuby, abych něco hnusného neřekla těm co stojí u té stejné pokladny a mají plný vozík. :angry: Ale když jdu do takového obchodu, kde jsou zrovna akce a o víkendu, tak počítám s tím, že frontu budu stát-jsem zvědavá jak to tam mají nové.
12. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek