• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
takze jedes sama jo???ja myslela ze te kuba hodi.ja dneska varim kuratko na zeli a knedlik.chtela jsem dneska rychlovku at me hned neboli zada.uz se to pece..........a zase me pali ta zaha.dala jsem si renie ale ted jsem sezrala pernik a je to opet tady.........
12. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
né, Kuba je v práci jedu sama :wink:
no to se nedivím, že tě po perníku pálí :confused: já s tím teda extra problémy nemívám, ale když jdu spát najezená tak cítím jak se mi to jídlo tlačí zpátky, taky nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kuře na zelí, hmm. já nevím co vykoumám. asi nic :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo ja si musela na chvili lehnout udelalo se mi nejak spatne a i ted se necitim nejlip.nevim co to je..............asi mozna tlak...............sakra tezko rict............
12. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme prave dorazili s polska

jo,jo bellko my jsme domluvene budu te vyhlizet :wink:

ja dneska nevarim,Tomas se najedl v polsku a ja si dam neco v havirove.

tak zatim pa,pa na sraziku :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
katrin taky mi zabylo zle, polilo mě horko jako prase, ale už je mi ok když jsem se napila
12. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mam HLAD chci PIZZU a HNED :grinning: :grinning: :grinning: s chillil paprickama!!!
12. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
a taky dneska rozi???to je mazec vubec nejsem ve sve kuzi.snad mi bude dobre...........okna mam vsude dokoran a chcipam i tak ja pujdu normalne v cuklich.........marti vydrz prtka vydrz.....no vidis kaczka to ma s jidelem krasne vymyslene
12. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, kolem té jedenácté. venku je dusno to je tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, uf funím po obídku :slight_smile: dneska jsme byli nakupovat v globusu, OMG! tam bylo lidiček :grinning: :grinning: takže mě to zmohlo, ted si na chvilku hodím šlofíka a na čtvrtou jsem tam jak na konikovi!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Adrim, taky tě vítám :slight_smile:))) a jestli můžeš, tak přijd na srazík :slight_smile: já taky znám jen osobně jednu Kelišku a zbytek poznám až na místě a moc se už těším :slight_smile:)))
12. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz jsem taky po obidku.pujdu si dat sprchu pak se trosku upravim...samika mam venku s deckama tak on se naji potom..........
12. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky takze rekapitulace rezervace je v picerii max u autobusoveho nadrazi uan naproti kauflandu kdyz vejdete do picerka date se doleva a u baru reknete ze jdete na sraz a oni vas navedou

jinak co se tyka tech co prijedou k elanu budte tam prosim kolem ctvrt na pul je rezervacka sejdeme se na velkem parkovisti u sportovni haly slavie je to tady jak pojedete z kruhace smerem na centrum dojedete
k elanu tam se date na svetlech doleva a dojedete na dalsi semafor tam odbocite doprava a po leve strane je parking my mame tm.. modreho renaulta scenika s nalepkou oranzovo bilou a me poznate jsem mala tlusta blondyna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
evi myslis to parkoviste kde byly ty kolotoce???aSI JO ZE????
12. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
EVI ME TAKY POZNAS JSEM TAKY PROMELIROVANY MELOUN A RONA JE VYSOKA STIHLA CERNOVLASKA A MA FABII MYSLIM ZE TMAVE MODROU.........
12. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jj katrinko tam kde jsou vergle a ty si melounek mozna ale jsi tehu kdezto ja neeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj já jsem malá blondýnka s plnými tvary:grinning:
12. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Adrim a já znám osobně 2 berušky, ale připadá mi, že znám všechny:slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Katrinko, Rozinko, holky zlaté, těhulkovaté, ať vás ta nevolnost honem přejde:slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak to budu jediná klustá bruneta? :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jsem si taky musela hodit na chvilku sloficka byla jsem nejak unavena a byla mi zima na oci :grinning:

jeste honem udelam zeleninovou polivku,Tom porad otravuje.

bellko doufam ze nas havirov ja uz tam nebyla tak 10 let a uz to tam asi nepoznam :sweat_smile:

uz se to blizi :wink:
12. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
OMG, z ní to leze až teď, že to tam nezná:grinning: né, náhodou Elán znám, ale to je vše:wink: Rozinko, za chvilku jdeš rodit, OMG, a ona, že prý je klustá! Radulka je taky brunetka, ale hubená:wink:
12. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tož se jdu chystat, tak zatím papapa:wink:
12. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: se z vas picnu :grinning: :grinning: se tu chlamu,az se embrousci natrasaji :grinning: :grinning: jedna pry klusta,jedna melounek :grinning: :grinning: a ja 2metrova almara :grinning: :grinning:
moc se na vas tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu se pomaloučku vychystat :slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak ja uz si umyla sisku a namalovala oblicej na xsicht :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ddanielek asistoval a porad se smal kdyz jsem rikala ze si maminka myje hlavu a ze se maluje aby byla hezka tak mi asi uz fakt nic nepomuze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já i tak nemám hlídání,ale stejně tak otrkaná nejsem :grinning: Já měla min. cyklus taky IUI a taky u 2. už byl folík prasklý, tento to vypadá,že zatím neprasknul a dva IUI v cyklu mám za sebou :unamused: Tak jak to čtu,vás tu moc z Havířova není,že tu máte srazík :slight_smile:
12. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj adrim vitam te nn ja jedna jsem z havirova a srazik je tady kvili naseho naleho pokladu z fertimedu meho synka Danielka ma ted dva mesice a at nemusim do OV a at ho hloky vidi tak je srazik tady :wink: :slight_smile:

prijd nestyd se :wink:
12. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, ať vám srazík dobře dopadne. Hodně mě to štve, že nejdu.
12. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
asme to je mi lito ze te bacil ten debilni bacil
12. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
už je to lepší, ale rýmu mám. Tak snad bude další srazík co nejdřív. Jsem chtěla vidět Daníka a kulatá bříška od rozinky a katrin.
12. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek