• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Cien ahoj:slight_smile: honem teplý čajík a ponožky na nožky:slight_smile: jj, to je škoda, že jsme se nevyfotily s Daníkem.
13. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu s Kerinkou do lesa na hribky,pak jedeme na obed nekam,milacek me pozval,ze ma prekvapeni :wink: ..tak potom odpo zase nakouknu :wink:

Krasnou nedelicku vsem! :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ahoj Belinko!jsem se smala,jak snidate spolu Activii :grinning: :grinning: to si umim prestavit :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám vše fertig :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko a ten holandský řízek děláš z jakého masa?
13. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kokes zaklepal na okénko, hodil xichtíka jak ukazovala včera Bellinka a šup už má activii :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne kelišky :slight_smile:
jdu vás dočíst jak jste si to užily :wink:
jinak v autě samozřejmě vybitá baterka, ani nevím jak se mi to podařilo :confounded:
13. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, užijte si s miláčkem a pak přijď říct, co to bylo za překvapení:slight_smile: a ještě Ti musím říct, že je to nádhera, s jakou láskou se na Tebe manžel dívá a Ty na něho:slight_smile: Radulko, přesně jak jsem včera ukazovala:wink:
13. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky

s danielkem jsme se nemohli vyfotit,Evicka donesla fotak az po jeho odjezdu.

vcera bylo bajecne a jsem taky pro,abychom to brzy zopakovali :wink:
13. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozinko ahoj, to je škoda, žes nemohla přijet. Kdybyste neměli ještě tu rozlučku, jsem pro Tebe chtěla přijet.
13. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellko tak kokes prisel na activii :grinning: :grinning: :grinning: se tu chlamu

s tou cien mas pravdu,uplne to s martinky a s petra zarilo :dizzy_face: jsem zvedava na to prekvapeni co pro ni chysta,no jo jsem keliska zvedava :sweat_smile:
13. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli, taky jsem si toho hned všimla, pohled stačil a ta láska z jejich očí uplně sršila!!!!
13. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky moc mrzi ze rozinka nedorazila,jeste jsem ji nemela tu cest poznat a uz to asi nestihnu 2v1,to uz bude asi s Matějičkem v kocarku :dizzy_face: a na to se taky mocinky tesim :wink:
13. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj radul srsila :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me hned napadlo jak psala cien ze ma petr prekvapko tak ze ji pozada o ruku.............pert je strasny sympatak strasne dobre na me pusobi uz i v polance jsem z nej mela dobry pocit...........ahoj kaci a rozi.......radul delam to z mleteho masa asi misunk je to kupovane pac ja nemam mlynek na maso ale bylo krasne tak jsem ho koupila............tedka jsem dovesela pradlo a volala mi evca takze si pro kapky zajedem primo do pizerky........hlavne ze tam budou jinak by me piclo...........
13. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas pravdu kaci ja ji nevidela s briskem a taky me to mrzi......
13. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže "cienkovští" nejsou manželé?
13. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczko ahoj, jj, přišel na snídani. Jsou manželé, né? Ale jestli né, tak to bude bomba, mám husinu:slight_smile:
13. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko ahojky,to by bylo krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdyby to bylo fakt ono

je to,ale sila vsichni jsme o tech kapickach vedeli a ani jedna,vcetne cisnicky jsme si nevzpomeli :grinning:

ja dneska delam veprove roladky s ryzi,mnam uz se tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky bellko

nejsou manzele a bylo by to bomba!!!! no jetli nas ted ctou :sweat_smile: jsem zvedava s cim prijde :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem vás dočetla, píšu si se švagrovou na icq tak to bylo na dlouho :slight_smile:
no srazík musel být opět jedinečný :frowning2: jsem ráda že jste si to užily a že nám teď přibyly už i srazíkové kelišky :slight_smile:
bellko jsi moc hodná, říkala jsem i katrin žejste zlatíčka ale enmělo to cenu na tu chviličku :wink:
jinak rozlučka taková normál, s váma by to bylo určo lepší :dizzy_face: nejlepší část večera byla jak mylý hodil takovou vlnu v břichu, že si toho všichni všimli, no poprask jak blázen a prý ať to udělá znovu a že nemám dýchat ať je to vidět :grinning: :grinning: doma jsem byla v jedenáct, zbitá jak pes. Kuba dorazil z pánské v jednu a jak jsme si povídali tak mi kručelo v břichu a poprvé za těhu jsem jedla ve dvě ráno :confused:
jsem moc zvědavá na cienčino překvapení :slight_smile:
dnes jdeme na oběd ke tchýni, tož mám radost až na kost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jo a na další srazík vám přivezu ukázat toho našeho kuliferdu, dopředu si zkontroluju a opravím auto a bude :grinning:
13. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozinko my jsme se vcera nasmali kdyz jsi volala,katrin se tak vazne zatvarila ze jsme si mysleli ze uz rodis :wink:
a ono nejelo auto,smula no.

a co klidne papkej az bude maly venku tak uz si tolik nedoprejes,tak jeste uzivej
a tu vlnu v brisku bych taky chtela moc videt,dominik me vcera ani nekopnul asi spinkala to jsme byly hodne hlucne :grinning:
13. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky preji krasne rano
tak ja vcera dosla domu okoupala maleho zacvicila si okupala sve tluste telo a sla se divat na tv spat jsem sla kolem 11 danik vytuhl uz v 9 aspal az do 7 do ranaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty jo ja vyskocila jak certik z krabicky kdyz jsem si uvedomila ze jsem v noci nekrmila okamzite probehl test tepu na krku danika a holky byl tam on proste spal celou noc a ja mela strach ze nedycha ty vole to byl sok :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak sraz by muhl byt klido dnes bylo proste uplne luxusne jste cupr baby a ja vas mam rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
a belka a jeji zoo no proste parada eliska a marenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja tady ted danikovi natahuju hajanka a nahazuju dudlik jo a prej vas mam pozdravit od nej :grinning: :grinning: a od tatky taky
jo a jeste sem prisla domu a na schodech me vzal balanc a jirka prej cos chlastala a ja pry zelenou vodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my uz v pul osme byli v kaufu v polsku meli plenky ve sleve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 90plen za 218 korun tou nekup to kurna :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prasek bonux 8 kilo za 180 korun to je kauf :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kruci gde stze mam cas kecat danik lezi a keca s tygrisem :grinning:
13. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczko to ani Mates se nenechá ošahat, on se předvádí jen na oko :grinning:
a katrin je číslo :grinning: :grinning:
evi je to šikula, chtěl ti dopřát více spánku po tak náročném dni :wink:
holky musím se loučit, na jednu je oběd u tchýně a to ji ještě musím koupit dárek, trochu tady pouklízet a dát vyprat Kubovi pracovní věci. nevím jak to stihnu, asi budu superman :grinning:
užijte si neděličku, později nakouknu. ještě mrknu na fotky jaké jste kočky :sunglasses:
13. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky evicko,taky te mame rady :wink:
tak ty jsi se bulala s zelene vody :grinning:
jsi sikulka jak to vsechno zvladas,Danielek je moc krasne a sikovne miminko taky ho od nas moc pozdravuj i tatku :wink: a ze tak dlouho spinkal on byl asi utahany s tech nasich kecu :grinning:

a ty jsi teda super kocka a ne zadne tlusty telo,tech par kilo pujde brzo dolu,udelas par krat vrz,vrz na orbitreku a pujde to samo :wink:
13. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
j rozi uzij si to s TCHOREM(tchýni ja rika jcienka
13. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vrz vrz udelam vcera se mi uz tak nechtelo a jirka prej sup sup mamko mame totiz domluvu ze me musi podporovat tak to vzal vazne :angry: :angry:

kacko uchazejici budu az nebudu mit tak vyzranou hubu :grinning: :grinning: :grinning: ty vogo se mi to rymuje :grinning: :grinning:

ale dme sem se merila a v pase mam o 4 cm min a ve stehne 3 cm dole
13. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek