• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
teda holky, mrkla jsem na fotky a jsem vyloženě nasraná že jsem tam taky nebyla :cry:
moc vám to všem slušelo, no jen co porodím ať je další sraz jinak se neznám. a opovažte se některá nepřijít :grinning:
13. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, jsem se lekla, že jsem jinde, Evička má novou fotku, OMG! Ahoj Evi:slight_smile:
13. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jj ahoj beli omega omega nebo spatny smajlik ?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi koukám, že sis dala novou fotečku :slight_smile:
kaci domik mi tam kopal ale spis takove ty narazovky a kdyby si dala ruku na bricho tak jak naschval prestane...........evi teda koukam jakou mas krasnou fotecku v pase :dizzy_face: taky zdravime danika a tatku :wink:
ty si dej taky barevnou at nevypadas tak smutne nezaslouzis si to jsi slunicko kelisacke NASE :wink:
13. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji za pochvaly mohla jsem tam dat aktualni ale proc bych vas mela nurtit divat se na OVAR hahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
evicko krasna nova fotecka :wink:

tchyne se sklada s tchor a svine :grinning: :grinning:
ted to bude se srazikem tezsi rozi uz snad s mimcem ja jeste velryba bude mazec najit vhodne mistecko ke srazeni........
kaci se tu chlamu tchyni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
katrin to vzdycky rikal muj kamos tak jsem si na to vzpomela :grinning:
13. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jjja se taky chlamu dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kde by ti vyhovovalo
13. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky me tu s..e ten menstruacni kalich ja bych do nej nesla fosna je fosna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, v úterý mám noční, tak si teda změním fotečku na veselejší:wink: jsem večer cítila Daníkovou vůni, takovou tu miminkovskou, jak jsem ho popusovala:slight_smile: Rozinko, aspoň víš, co Tě s Matýskem čeká:slight_smile:
13. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kurec co delate maly je tak hodny a vy nikde pri nedeli se nic nedela od toho je to nedela beli je beztak na pastve :grinning: :grinning: :grinning: a co vy ostatni
13. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ja o vlku a vlk za humny

jj jeste voni milacek a po koupani uplne :grinning:
13. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
evi ja nevim klido v karvine nebo pak ta pizzrka tam bylo dobre.........ja bych taky do toho kalichu nesla je to des......... :grinning:
13. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, já jsem taky pro tu samou pizzerku, salonek byl jedinecný! :slight_smile:))
13. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, vlk je tu a kozy a ovce na pastvě:grinning: bych si ten kalich dala určitě obráceně, zůstanu raději při starém:grinning: Mě to pořád padááá, OMG!
13. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky priznam se ze sem mela strach ze jsem vybrala spatne ze vam bude vadit ze tam neni hudba a tak :confused:
13. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Evčo, to v žádném případě!!! Místečko bylo bombastické!!! :wink: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
evi to by mi teda vubec nevadilo byt bez hudby lepsi mit klid v klidku si pokecat nez se porad prervavat....hlavne ze to melo vlastni zachod to jsem asi ocenila nejvic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a velke okno to taky super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prijemna obsluha ne jak ve viktorce.pamatujete holky???to byla katastrofa.............. :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jj holky ja sem taky spokoena bylo bezvadne a katrin ja jsem byla totalne spocena takze to okno jsem ocenila bylo tam vedro jak hrom :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
co ta marta co ???? at uz napise jsem napjata jak ksandy :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jj evi a chudaci holky se tam trepalyjak ratlici............marta napise urco nekdy odpoledne....
13. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vsimly jste si toho citatu u rozinky je to pekne a pravdive
13. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Místečko jsi vybrala úplně skvěle, Evi:wink: jsem taky napnutá, jak guma v gaťkách, co ta Martinka:slight_smile: jdu škrábat brambory a ohřát masíko, mňammňammňam:slight_smile:
13. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jo no a my horkokrevne se topily v potu :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jj utikej danik opet usl pri cekani na papu ale vrni tak pocitam ze uz dlouho to nepotrva a pujdem bastit
13. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaký citát tam má Rozinka? Mě to na mobilu nejde zobrazit jako na PC.
13. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek