Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bobinka1
13. zář 2009

ahoj holky, j.cien taky ti mooooc gratuluji,mě to čeká taky,nezlobte se,že jsem tak dlouho nepsala,ale měla jsem strašné nervy a hlavně to od opu nevypadalo moc dobře,ale uvidíme,jak dopadnu 😉

bellka
13. zář 2009

Bobinko ahoj, jak to s Tebou teď vypadá? A Capenka taky o sobě teď nedala vědět, tak doufám, že je v pořádku a jen si dává pauzu a klid od koníka.

bellka
13. zář 2009

Cien, kde jsi zmizela, OMG? Jsem úplně na měkkooo🙂

bobinka1
13. zář 2009

no taky jsem chtěla klid od koníka,bylo to celkem na prd,v pátek OPU a 6 vajec,oplodnily se jen 3 a hned v neděli mi udělali transfer bez PK,mám tam tři embryjka,ale nevím, to jedno bylo 2bun.C a dvě 4bun,A a B,ale je pravda,že jsem to nevydržela a dnes jsem 7 den od ET a mám tam ducha ,teda byl už včera,ale to jsem si říkala,že může být ještě Pregnyl,ale dnes je vidět trochu lépe,ale nevím nevím 🙂

bellka
13. zář 2009

Bobinko, jj, počkej ještě s testíkem, protože jsi neměla PK, tak by mohlo být ještě brzy, ale tfujtfujtfuj, ať je testík pozitivní🙂 já tu zprávu od Cien čtu pořád dokola🙂

bellka
13. zář 2009

Tak jestli dobře počítám, tak dneska mají embryjka 9 dní, tzn, že už to není Pregnyl, jsem to špatně spočítala, OMG! Tak držím všechno co mám, ať ta druhá mrška sílí🙂 tak máme další těhulkuuu, hurááá🙂

rona2
autor
13. zář 2009

Cienko obrovská grytulace,to je tak kráásnéé.
Máš skvělého chlapa a moc vám to spolu sluší. 😉

monickaku
13. zář 2009

to gratuluju

bobinka1
13. zář 2009

ty jo no jsem zvědavá co tam budu mít já mně stačí i jeden bobek,ale dva bychom brali taky

monickaku
13. zář 2009

nechame se prekvapit

monickaku
13. zář 2009

hlavne se me nelekejte to jsem po 13ti hodinove sichte 😖

monickaku
13. zář 2009

no takhle vypadam i ve skutecnosti 😀

beruska81
13. zář 2009

peknou nedeli kelisky,cienko pro tebe to je urcite krasny den a zitra to specetite zpravou o dvou bublinek,moc ti to preju,je to nadherne,moc me mrzi,ze jsem nebyla vcera s vama,ale jste ode me hodne daleko,ale i tak vas mam vsechny rada,bobi drzim ti taky palecky,ona se ta smula asi prolomila,jupii

j.cien
13. zář 2009

Holky dekuji vam moc,jsem uplne namekko 😵 a uz jsem nervozni ze zitrka...modlim se,at nejsme zklamani...Petr je milacek a uzasny clovek,budu nejstastnejsi na svete,kdyz mu budu moct dat prcka anebo dva 😉 🙂 🙂 bojim...bojim...brisko boli,porad se chodim divat..psychous...OMG 😀 😀 😀

j.cien
13. zář 2009

BOBIIIII??!!Ted jsem docetla!!!Potichoucku ,ale celym srdickem gratuluji ke // a neboj,Duchem to fakt zacina!!JA ten paty den ETmela fakt jen dušíčka... 😉 ,ale je to super,aspon je velika nadeje ,ze se to fakt povedlo!!!!
Hodne stesti na dalsi testovani a vubec!!!ftuj tfuj tfuj 😉 🙂

bellka
13. zář 2009

Cienko, Evička Ti posílá taky velikou gratulku, asi se sem už dneska nedostane. Zítra na Tebe budu moc myslet a držet i nemožné, však víš🙂 Moni, zdravím Tě. Beruško ahoj, jj, vypadá to, že se konečně začalo dařit, klepu na zuby, ať to tak zůstaneee🙂

petra123
13. zář 2009

j.cein tak to je krásné ja to zažila na vanoce pod stromečkem byla jsem na měkko ale svatba jo to je ve hvězdách ale bude třebas až brouček bude na světě jednou ted na to není ale jinak velikanské gratulace 🙂

Bobi taky tichonce gratuluji a neboj dopadne to super jako u j.cein

no nic začnu chodit asi do všech diskuzí a hned všechny otěhotní 😀 a pak už konečně příjde jednou řada na mě ☹ bo jinak to nechápu kde příjdu tak všechny otěhotní asi jsem talisman 😀

asmeena
13. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem vás trošku přelouskala.
cien: tak to je úžasné, slzy mi tady tečou a jsem z toho na měkko. A to si už řeknete ano příští týden?

evičko: máš krásnou fotečku.

j.cien
13. zář 2009

Ahojky Asmee,vcera jsi nam chybela..jak se citis,je to lepsi?
JJ 😉 v sobotu 19.9 🙂

katrin111
13. zář 2009

holky docitat budu az ted ale tohle MARTI JA TO VEDELA HNED JAK SI TO NAPSALA TAK JSEM TO TUSILA TO JEKRAAAAAAAAAASAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!MOC VAM OBEMA GRATULUJI.............MY JSME SE TAKY BRALI JEN MY DVA A SVEDCI A NAKONEC ASPON NASE MAMKY A SAMIK.........

asmeena
13. zář 2009

cien: a ty jsi to už dopředu tušila, že tě Peťa chce požádat o ruku a že bude svatba? Budeš mít klasické svatební šaty nebo jenom kostýmek?

asmeena
13. zář 2009

cien: moc mě mrzí, že jsem se srazíku neúčastnila, ale pokud to bylo v tom Havířově tak super, tak co kdybychom co nejdřív zorganizovali další. Snad už mě nic nezkolí. A vy co jste se tam nachladily, se dejte co nejdřív do pořádku. 🙂

j.cien
13. zář 2009

Katrinko ty mas totiz ohromnou intuici 😉
Jj,ja jsem se uz vdavat nechtela..rikala jsem vzdycky,ze jen s pupkem pod bradou 😀 😀 ale ted me to dojalo a nerekla jsem ne 🙂 🙂 bo to je nejlepsi chlap pod sluncem 🙂 🙂 pod tim mojim sluncem,jestli chapete 🙂 🙂 a oba mame uz 1svatbu za sebou 😒 tu giga s 50ti lidma...takze toto uz opravdu ne....no je to mazec,kamoska mi doveze saty v patek!!,to domluvil Petr,ona je v Saudske Arabii,pry se mi budou libit...mne z nich picne..ale jsem stastna!!!!!!!!!!! 🙂

asmeena
13. zář 2009

cien: to je úplně úžasné, já mám z vás takovou radost. Určitě si to moc zasloužíte. Moc se k sobě hodíte a hlavně se moc milujete a to je báječné.

evcaa
13. zář 2009

decka nazdarte

jsem jen na skok du koupat toho naseho draka 😀 😀 😀 dneska ma nejakou spavou nemoc uz mi zas usina musim ho jit okoupat pak vsem popreju to je masakr musim jiiiiiiit sakrys

kacza.b
13. zář 2009

OMG MARTINKO,to je nadhera 😵 ctu a slzicky dojeti a stesti se mi kutaleji po tvari
mocinky ti to preji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mas super chlapa,jste moc krasny parecek 😉
a na zitra preji moc stesticka s celeho srdce ti to preji at tam mas bublinku ci dve 😵

j.cien
13. zář 2009

Asmeenko dekuji,jsem jako ve snu 🙂 🙂 chapes,vsude vsechno plne na 19.9 😉 tak Petr ukecal nejakou matrikarku na odpoledne,tak cca v 15h to probehne 😀 prstynky trvaji vsude 3-4tydny na objednavku...tak pobehal celou Ostravu a v jedinem zlatnictvi meli skladem jediny par 🙂 🙂 mam ho mozna o chlup mensi,ale oblecu ho 😉 ja se picnu 😀

katrin111
13. zář 2009

marti to je jako z pohadky a vubec nezalezi jestli budete na svatbe 4 nebo 50lidi to vam na stesti neprida......tim jsem se ridila ja a jsem v manzelstvi spokojena................my byly pro ty kapicky pak u nas v hypernove a tedka zase nejakou dobu nechci videt auto.nesnasim jezdit autem..................

katrin111
13. zář 2009

marti potom chci videt fotecky svatebni i prcku co mas v brisku 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru