Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
13. zář 2009

Kaczko dekuji 😉 🙂 jste vsechny zlaticka 🙂 🙂 moc dekuji za podporu a za palusky 😉 bojim bojim,az mam z toho strachu srajdu 😖 Katrinko to bys brala,co? 😀 😀

katrin111
13. zář 2009

bobi taky potichounku gratuluji konecne se snad prolamuji ty tvrde ledy..................

katrin111
13. zář 2009

marti ani nemluv tu srajdu bych brala 😀 😀 😀 😀 😀 v sobotu v 15h si na vas vzpomenu............hlavne se zitra zeptej kaji jestli muzete mit sex.jinak svatebni noc nebude............

asmeena
13. zář 2009

cien: ten tvůj chlap je skvělý, že se do toho tak obul. Jde vidět, že o tebe moc stojí. Už jenom zítra ty nejlepší zprávy a budete mít svatbu velikou - jenom ty budeš 3 v jednom 😵 A prstýnek si potom můžeš nechat trošku zvětšit. 😉 A máš datum svatby skoro jako já. My máme teď 17.9. výročí. 😉 sice teprve 4 roky, ale taky vím, že mám toho nejlepšího chlapa pod sluncem, i když mě občas zlobí (ale to není naštěstí tak často 😀 )

katrin: my byli dnes poprvé v novém Globusu a nechali jsme tam docela dost peněz. Bylo hodně lidí, ale chytli jsme super pokladnu, takže jsme nemuseli stát ve frontě (aspoń něco pozitivního)

asmeena
13. zář 2009

radul: jaká byla rajská s paprikama? V kolik jsi šla včera spát?

katrin111
13. zář 2009

asmenko vsichni chlapi obcas zlobi ale pokud se nam nekurvi chodi do prace staraji se o nas.............tak si nemuzeme na nic stezovat.vztahy bez hadek by nebyly vztahy.............

asmeena
13. zář 2009

katrin: přesně tak.

bellka
13. zář 2009

Cien, kočičko zlatá, velká a honosná svatba není zárukou šťastného manželství, je to hlavně o vás dvou a vy k sobě patříte, k tomu nepotřebuje člověk víc, než jeden pohled, z vás to úplně čiší🙂 Asmeenko ahoj.

asmeena
13. zář 2009

bell: ahojky 😉

kacza.b
13. zář 2009

cien ty nervicky chapu a vim ze to ovlivnit nejde,ale neboj vsechno dobre dopadne!!!!! zitra uz budes vedet ze tam je nebo jsou bublinky 😉

asmeena
13. zář 2009

katrin: a hlavně můžeme být šťastné, že ti naši chlapi s námi podstupují všechno toto trápení a jsou nám velkou oporou. To je hodně důležité.

asmeena
13. zář 2009

teda se nám ta diskuze dnes nějak rozjela, to je super

katrin111
13. zář 2009

jj asmenko mas naprostou pravdu..........malo ktery chlap by udelal to co ti nasi.......fakt klobouk dolu..........belli taky mas uplnou pravdu co se svatby tyce..............jj konecne to tady zase jede.............

bellka
13. zář 2009

Já čumím pořád na předchozí stránku a vy už jste na další, OMG! Jj, taky si nemůžu stěžovat, máme šťastné manželství, jen ten prcek nám chybí, ale jednou bude, ještě chvilku počkáme, no. A nějaké hádky? To taky semtam musí být😉

monickaku
13. zář 2009

jj mame zlate muze

kacza.b
13. zář 2009

dobrou noc kelisky jdu hajat,zitra si vas vsechny doctu

dneska jsem cetla jen nasi dnesni hlavni hvezdu cien a pak ze je traget 😀 a zitra bude urcite dalsi krasna zpravicka to ji preji s celeho srdicka 😵

kacza.b
13. zář 2009

holky a po hadkach usmirovacka 😀 😀 😀

asmeena
13. zář 2009

bell: všechny se jednou těch svých zlatíček dočkáme. Jen to asi potřebuje víc času. Líbilo se mi co mají napsané na stránkách Reprofitu, když jsem studovala ten CAR. Tak tam mají napsané, že neplodnost není kledba, že je to nemoc, která je ve většině případů léčitelná.

katrin111
13. zář 2009

tak jo kaczi pekne se vyspinkej.................mame novou kelisku???tak ji vitam........... 🙂

asmeena
13. zář 2009

takže když to nepůjde přirozeně, tak nám pouze dopomůžou lékaři. 😵 a jednou se určitě taky dočkáme.

katrin111
13. zář 2009

mas pravdu asmenko vsechny se jednou dockame miminka jen musi prijit ta vhodna chvilka............ja tomu verim ze vsechno ma svuj cas a nic se nema uspechat...........................

asmeena
13. zář 2009

kaczi: dobrou noc, taky půjdu za chviličku.

cien už právě prolomila titul tragéda, teď už budou jenom samá pozitiva 😵 😵 Moc jí to přeji, mocinky si to zaslouží holka naše zlatá.

katrin111
13. zář 2009

vesmes v dnesni dobe to jde jedine prirozene bez pomoci doktoru a leku jen ciganum...........

j.cien
13. zář 2009

Kaczko ty jsi hodna...ale jaka ja jsem hlavni hvezda 😀 😀 ??OMG!Ale chci byt vase vzorova motivujici Fertimedacka IVFacka tehulina 😵 a pst uz,at to nezakriknu....zitra budu bud v oblacich nebo tvrde na drzkou na zemi...pa a dobrou vsem Keliskam a mocinky vam dekuji vsem za podporu,jste uzasne baby a jsem moc rada,ze vam mam a ze vas znam 😉 🙂 🙂 a Evi fotecku novou mas suprovou 😉 takova sexica jsi 🙂

asmeena
13. zář 2009

já už taky končím, jdu se umýt a do hajan, ať jsem vyspaná na ten další pracovní týden 😖
cien: moc na tebe budu zítra myslet, na kolik hodin tam jdeš?

asmeena
13. zář 2009

ať jsou na UTZ vidět aspoň dvě tečky, ať se nemusíš nervovat až do úterka na výsledky z krve ( já vždy trnula než jsem se dovolala do Olmiku, aby mi řekli výsledky)

j.cien
13. zář 2009

Asmee na 8..ale s jejich skluzem pocitam tak v 9 😉 a cestou pouziju vsechny benzinky co se tyce WC...OMG,uz jen ted vecer jsem byla 3x.... 😝

asmeena
13. zář 2009

to máš možná z nervozity. Nestresuj se, protože ty teď musíš být v klídečku. Už si testila a je to tam a v krvi to taky bylo. Teď už ti to jenom potvrdí. Moc držím všechno co mám.

radule82
13. zář 2009

Tak holky už jsem tady.... Cienko, jses musela smát, jak jsem hádaly a tipovaly a strefiliy se!!! 😀 😀 😀

CIENKO: Bellinka je tak hooodná, že mi poslala smsku o té radostné zprávě, to je fakt krása a strašně moooooc vám oběma gratuluji!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a zítra chceme slyšet zase jen samé pozitivní zprávičky!!! 😀 😀 😀

Bobinko, drž se a netrpelivě čekáme na ty tvoje // testíky!!! 😉 😉

katrin111
13. zář 2009

marti taky ti zitra budu drzet pesti at mas ty nejlepsi zpravicky.....holky loucim se jdu koukat na superstar..........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru