• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
TY VOLE TY NASE TRAGEDKO NADHERA!!!!MAM UPLNOU HUSINU...................TED AT TI KAJA POLIBI PRDELKU
15. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme měli svatební koláče minulý týden :wink:
žemlovka už se peče, to si dáme do čumáčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
JUVA TO JE KRASA TEDKA TOHLE V SOBOTU DALSI BOOM.BUDES MLADA PANI
15. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No konečněěě, tak obrovská gratulka letí a k tomu pusina veliká, těhulkooo:slight_smile: teď už Ti můžou, víš co? A můžu si jít lehnout. Katrinko, na oběd mám halušky se zelím, ale vezmu si je na noční.
15. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
teda j.cien tak to je super fratuluji :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
martinkoooooooooooooooo paradicka nejvetsi to je krasne aco mas v planu jit jeste do polanky???? :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, v sobotu budeš mladá paní a to je důvod k dalšímu srazíku, to še muší ošlavit:wink: Rozinko, si taky pochutnáte, mňam.
15. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jee belli halusky mam taky rada..............ted jsem poslala smsky karince a verce taky byly holky zvedave.marti tak jake jsou pocity????nepopsatelne ze???????????????
15. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
gratuluju cienko moc
15. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky majda ma pravdu kdy se slezem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já to jdu poslat Radul a Evi a jdu si lehnout:slight_smile: Rozinko, taky si pochutnáte, mňam. Katrin, já mám taky ráda zapékané brambory. Pa, holky zlaté.
ahoj kočenky!!!!jak se všechny mate?už jsem tady dlouho nebyla ale už od rana tady čekam na vysledky cienky a musim moc pogratulovat,je to parada!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ježííííš tak jak tu vysedávám nic se neděje a jen si skočím dát fotku do alba a tady se mele taková novina :dizzy_face:
cienko jsem ráda že je to dobréééééééé, všechny ty potíže stály za to!!!!!!!!!!!!!!! jupíííí kelišky zase těhotní :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
papa majdi jen si odpocin................teda to je parada,dneska to tady diky cience pekne jede............uplne me to pozitivne nabilo jeste u nas zacina svitit slunicko to je nadheraaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............................
15. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
martasku kde jsi zmizla????????????????????
15. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
a zase nam to vyslo...co sraz to nova tehulka.................takze je treba pripravit dalsi srazek................
15. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jj katrin, až je to divné že to tak vychází :sunglasses:
já už bych jedlaaaaa :grinning: dneska jsem se vážila a mám nahoře 0,5kg za týden :rolling_eyes: doufám, že mi zítra řeknou kolik váží krasaveček :wink:
Marťa už vypisuje nemocenskou :grinning:
15. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moje zlate :slight_smile: jsem si musela breknout,mela jsem metrovou husi kuzi a tresavku :slight_smile: uz jsem OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a straaaaaaaaaaaaasnou radost mam,akorat nechapu,ze pri takovem HCG Kajos videl jen defekt :angry: :angry: no ja mu dam :angry: :angry:
15. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidávám se ke gratulacíííí ... jupííí !!!! :astonished:
15. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
cien moooooooc gratuluju, to je úžasná zprávička :dizzy_face: Já byla na hcg u nich po 14 dnech od Et a taky trvalo, než jsem se dovolala a pak mi řekli, že je to něco přes tisíc, že mi nemůžou říct přesně, tak buď ráda, že za to čekání mám aspoň přesnou informaci :wink: A řekla bych, že s takovým velkým číslem to na jedno miminko nevypadá :dizzy_face: Tak si to užívej :wink:
15. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
mel blatfus pres oci kreten :grinning: :grinning: :grinning:
nic zlaticka ja si pujdu lehnout dnesni noc nebyla nic moc :slight_smile:paaaaaaaaaaaaaaa
15. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc vsem dekuji,ze to se mnou prozivate...jste zlaticka!
Dekuji Sweet!!
15. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jj marti je to parada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rozi ja radsi na vahu ani nestoupam stejne ji nemame mi staci jak chodim v poradne na vahu to se pak nestacim divit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mas super ze mas jen 0,5kg nahore za tyden to ja tak v prumeru mam 1kg tydne nahore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pristi tyden mam poradnu tak mi udela i utz tak jsem taky zvedava kolik prdola vazi...............
15. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Kelišky :slight_smile:
Marti, obrdobr garulace :dizzy_face:
Jsem teď dočítala od rána 3 sstránky a normálně jsem tu slzela smíchy, jak jste netrpělivě všechny čekaly na výsledek od Martinky :slight_smile: "Naštěstí" jsem dopoledne neměla na Koníka čas, jinak bych vás asi přiučila pár sprostých slov na adresu Fertimedu :grinning:
Je to paráda...mám obrovskou radost. Marti, vidím to taky min. na dvojčátka, tak doufám, že mě někdy necháš povozit kočárek :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ditusko dekuji,to si pis,necham te s radosti ridit :wink: :grinning: :grinning: moc dekuji,jste zlaticka :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Cienko moc moc gratuluji :wink: Je to nádhera a to chování docela děsné,ale to komentovat už nebudu. Můžu se zeptat jak dlouho jste se snažili a jestli to bylo 1. IVF?
15. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
katrin já mám někdy půl a někdy kilo, vždycky to poznám na poradně podle celkového přírustku :sweat_smile:
už se cpu a je to vynikajícní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cienko jsem šťastná za tebe :wink:
15. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
a na to hlavní jsme se nezeptaly, co na to nastávající otec a ženich v jedné osobě??? :sunglasses:
15. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ja se pomalu chystam na tu tridni schuzku a premyslim co si mam oblect.................... :unamused:
15. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Cien gratulace ode mně ,já se směju štěstím tak jak ta 18 letá ze Superstaru,kdo to viděl a ted jsi mě navnadila ,že si zítra půjdu koupit test,sice nic nepocituji
15. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek