• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Holky zlate zdrham z prace.. :wink: fiicim domuuuuuuuu rict to milackovi :wink: a doufam,ze mi notas dnes bude konikovat!!JEstli ne,tak na vas nekaslu..jen jsem mimo provoz :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zlaté, jestli si myslíte, že jsem usnula, tak ani náhodou. Pořád vidím před očima ty krásné pozitivní zprávy na obou diskuzích, kam chodím, OMG:slight_smile:
15. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem rychle koukla na koníka a pročetla pouze příspěvky od marti. Je to úžasné. A pak že defekt. Chichi. A to budou určitě dvojčátka.
A s tím voláním do Fertimedu, to je klasika. Já taky tak volala po ET na výsledky krve a nejprve to nikdo nebral, potom, když to vzali, tak zase neměli ještě výsledky, tak jsem měla volat až za hodinku, pak to tam zase nikdo nebral nebo bylo obsazeno a když to konečně vzali, tak prý výsledky teprve třídí, ale naštěstí mají zrovna v ruce ten můj. Tak mi jen tak stroze do telefonu oznámili, nic tam není, potom se sestra zarazila, že to je 12HCG a potom se na to ptala druhé sestry, co to znamená a ta jí řekla, že nic, tak mi teda znovu oznámila že je to negativní. No moje nervy. Je to hnus přístup.
15. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cienko: ty si to drahé polovičce hned nevolala? A možná Kájoš nic ještě neviděl, protože je na UTZ brzy, ale HCG ukázkové.
15. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: a půjdeš ještě do Polanky? Já už bych tam nešla. :confounded:
15. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmenko volala,ale byl nedostupny..mame tu strasne spatny signal..
Ale vrta mi hlavou,jak to,ze nevidel na UZV..protoze ta Lucka,co byla se mnou na OPU i ET i na kontrole vcera,tak te potvrdil tehu,gest.vacek...a dnes mi volala,ze ma HCG 16OO....a u ni uz to videl...tak proc u mne ne... :frowning2: ale to nevyresim...necham to konovi,ten ma vetsi hlavu :grinning:
15. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože u každého to je jinak, ale co já si pamatuju, tak mi Vodička říkal, že ještě tak brzy po ET nemusí jít nic vidět. A od kamarádky jedna známá šla taky po ET na UTZ, byl vidět jeden váček a když šla potom na druhou kontrolu, tak měla dva váčky. Takže to je různé. :wink: Hlavní je, že jsi naše těhulinka. :dizzy_face:
15. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už to tvůj nastávající ví?
15. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmenko je to neuveritelne krasne,cestou domu mi tekly v aute slzy..jsem ani nevidela na cestu :grinning: ,ale ten strach trva..to asi tak uz bude..jsem na zacatku a dloooouha cesta prede mnou :wink:
zda se to tak jasne,snadne...ale je tolik rizik a neda se na to uplne nemyslet...ted se modlim,at za tyden uz na UZV je to,co tam ma byt videt :wink:
15. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien obrovská gratulace,to je super,já jsem v to tajně doufala,však to je začátek naši kelišácké těhu vlny. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Hurá.No já si jdu lehnout,už mě druhý den bolí podbříško ,tak se jdu natáhnout.Včera jak jsem zalehla v 5 odpoledne tak jsem se vzbudila ve třičtvrtě na 5 ráno,akorát jsem se přesunula od televizky do ložnice. :wink: .Tak uvidíme co se z té bolesti vyvrbí.Tajně doufám,že se to třeba uhnizďuje bobišek. :wink:
15. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Petr se jen smal a objimal mne,ze pry jsem hlupacek,ze on to vi uz o zacatku,ze to vyslo :slight_smile: on je totiz bytostny optimista a ja pravy opak :grinning: dela cely den venku plot,uz znicil 2 vrtacky :grinning: vrta do zeleza a sroubuje tam pak drevene desky...neda si rict,chce si to proste cele udelat sam..
Ja tu lezim na gauci a vsude je houbova narkoza..susim 4plechy,co jsem nasbirala v nedeli :grinning:
15. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam jdeš na další kontrolu? Máš jít za týden, že?
Rostou houby? Hned bych šla někam do lesa trošku porelaxovat, ale mám zeleninu v lednici, tak jí musím jít zpracovat.
15. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrolu mam mit ve stredu..jestli ovsem nevymeknu a nezajdu rovnou ke svemu gyn...fakt mam 100chutii..jeste to probereme s Petrem :wink:
Co tvoje nachlazeni,uz´je to OK?
Bydlime u lesa,ja les miluju,tak jsme hlledali misto ,kde je blizko :slight_smile: Kerinka ho take miluje,nejradeji se cele vyvali v bahne a plave v potoku a je pak jako prase,tak ji musim venku ostrikat hadici :grinning: a doma pak samo bordel..ale stoji to za to,jak ji vidim,jak je happy :grinning: retrivri tohle nechutne bahneni proste miluji :grinning:
15. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky tak jsem se sem konecne dostala

cien obrovska gratulace k tak krasnemu ciselku,to je uplne mega ciselko na tak kratkou dobu to budou dva bobišci :wink:

katrinko dekuju moc za sms ja uz to v praci nemohla vydrzet

pekne jsem se nachlamala jak jste vsichni cekali,ale vysledek stal za to!!!!!!!skoro 10 000HCG OMG nadhera :dizzy_face:
15. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazko uz jsem psala,jak jste zlate..jak to se mnou prozivate..ty moje nervaky :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teď jsem to všechno dočetla neměla jsem odvahu si přečíst konec :grinning: ale teď tu sedím a mám husí kůži :grinning: cienko zlatá teď už bude všechno ok :wink: :wink: :wink: moc ti to přeju a věřím že ve středu dostaneš tu nejkrásnější fotku z UTZ :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže kdo je teď na řadě s dobrýma zprávama? myslím že capenka a bobinka že? :wink:
15. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych asi vyměkla a zašla ke svému gyndaři.
Nachlazení už je dobré, jen si občas ještě kapnu sanorin :wink: .
To musí být idilka bydlet takhle u lesa. A počkej až ti tam budou ještě lítat dvojčata, tak to nebude jen psisko špinavé, ale i ... :dizzy_face:
15. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido dekuji!!!kez bych tu fotecku s prdolkou opravdu dostala!! :slight_smile:
JJ.ted je na rade Capenka a BObi!!!Az se stydim,ze dnes jsem tu stredem pozornosti..ale jak se to protahovalo,to cekani na vysledek,to byl des...
15. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to musely být nervy ale stálo to za to :wink: jen jsem zvědavá co ti řekne Kája a jak se k tobě bude chovat :unamused:
15. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké odpoledne holky moje :wink:
Cienko obrovská gratulace,to už bylo jasné,ale věřím,že nervy pracovaly,ale hcg úplně ukázkové a tutovka.Tak se teď šetři a dávej na sebe pozor a v sobotu tě čeká další radůstka :wink: .JSTE KRÁSNÝ PÁR A PŘEJU VÁM ŠTĚSTÍČKO.
15. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Asmee ,idylka s ozranyma stromkama od srnek :grinning: :grinning: nedavno sedime u telky a divam se,kdo to k nam jde ...a on si to srnec s ruzkama,vykracuje si to kolem oken,kouknul na nas a pokracoval dal :grinning: :grinning: na zahradu,tak ho sel pak Petr vyhnat s metlou v ruce :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj j.cien a,kdy ve středu jdeš tuto nebo příští?,musím vám napsat,že čárečka zatím pěkně sílí,na to,že jsem 9.den po ET a neměli jsme PK tak jsem zvědavá,jak to dopadne :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobi tak zatím tiše gratuluju :wink: :slight_smile: doufám že se ještě taky stihnu svést na té těhu vlně :wink: bobi a kdy jdeš na ko ty?
15. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bobi,tak to je super,ze mas uz tak silnou carecku!!!To vypada hooodne slibne :wink: :slight_smile: :slight_smile: kontrolu mam pristi stredu,ne zitra..a kdy mas ty kontrolu??

Ahoj Rono :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cienko který tt by jsi měla teď být jak se to počítá od ms nebo od ET?
15. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě já taky příští týden ve středu
15. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě mám tam tři tak jsem zvědavá kolik jich tam bude až se začínám trochu bát :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobi: tak ať sílí stejně jako ta cienčina a z krve ti potvrdí, taky tak pozitivní zprávičku. :wink:
15. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido jsem z toho pocitani paf...ale nasla jsem na ivf.ca takovy vypocet po IVF,pri ET 5dennich embryjek ..zadas datum ET a vyfluslo mi to tabulku a podle ni jsem 5+3tt
15. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek