• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Katrin ty 1 vychazeji kolem 30.- jsou to Tena flex...mozna tam maji jine,ze jsou drazsi...
16. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tady se úplně zatáhlo a ochladilo, OMG. Jsem tak koukala na to svoje "snž", tak by nebylo od věci tam připsat "věčná".
16. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nn,Belli..ted jen naskudlit 12tis a sup do na minimalku :wink: a bude konec snz :wink:
16. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Martinko, ale naškudlíme raději na 3 pokusy, nevím proč, ale jsem na tu trojku nějaká úchylná:wink:
16. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak ja uz jsem doma z prace :wink: uz jsem i vyvencila Baru a jdu se chvilinku natahnout,jsem K.O.

bellko super fotka,jsi tam kocka :slight_smile: a neboj uz dlouho věčná snazilka nebudes,uz se brzy dockas!!!

cien jeste se trikrat vyspinkas a budes mlada pani

katrin vydrz uz se brzy ochladi a uz ti nebude takove horko :wink: pak se zapotis az bude prcek venku,jak budes kolem nej litat,ale to je krasne litani :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím z kontroly v porodce :slight_smile:
všechno je v pořádku, Mates váží 2700g a je poněkud nevychovaný. asi neměl náladu spolupracovat tak jsem ležela hoďku a půl na ozvách, už jsem myslela že mě klepne. než mi natočili monitor tak se tam vystřídaly tři ženské a to jenom proto, že milospán byl akční a nechtělo se mu ležet v potřebné poloze, tak jsem skákala ze zad na levý a pravý bok, do toho jsem musela cvičit nohama, no moje nervy.... :angry:
nakonec se sestra slitovala a se slovy lepší už to asi nebude mě vypustila :grinning:
jinak s Vítkovicema jsem zatím spokojená, je to tam moc hezké a personál je moc milý, doktorka byla nejlepší mohlo jí být o trochu víc než mě tak mi to přišlo směšné :grinning: ale hlavně že byla hodná, tou bych se nechala i odrodit :sunglasses: další kontrola za týden tak jsem zvědavá :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczko ahoj, tak si lehni a odpočívej. Rozinko, tak už to máš fakt za chviličku, ani se nenaděješ a máš Matýska v náručí:slight_smile: ve Vítkovicích rodila kamarádka a byla moc spokojená, ale jak už to bývá, sto lidí sto názorů a zkušeností, takže hlavní je, že Ty se tam cítíš dobře:wink:
16. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem uz vstala,uz me to tam nebavi :grinning: skoda dne,musim tu unavu rozchodit
Tomas jeste neni doma,nevim kde se louda :unamused: ani mobil mi nebere :angry:

rozinko jejda jeste 4 tydny. nedavno si testila a tajila to pred kubou a ted uz dochis na kontrolu do porodnice a za chvili vypukne den D a bude prcek na svete :wink:
16. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět z kontroly, vše ok, podle plánu. Srdíčko zatím nemáme, jsme teprve 5+5. Kontrola za 14 dní. Jo, a Kajoš je fakt nějaký divný, moc nemluvil. Jen na konci říkal, že vše pokračuje jak má, ale že to zatím nic neznamená :frowning2: Takže je opravdu negativně naladěný. Ale já ho prdím, fotečku mám, mimiš tam je a já si na chvíli oddychla.
16. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to tak posloucham tak se mi tam v ppatek moc nechce :angry:
16. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke Kajovi :zipper_mouth:
16. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciku, super, že je mimísek tam, kde má být a na Káju se vykašli, holt začínají mít chování, které je snižuje v očích mnoha pacientek a přijdou na to, až si uvědomí, že už k nim tolik klientů nechodí. Tak držím palušky, ať je i nadále vše v pořádku:slight_smile:
16. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
monicko neboj v pátek tam kája není měla by tam být Koutná teda jestli se nepletu :wink:
16. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady nedávno psaly že Kája dojíždí každý pátek do Olmíku tak nevím jestli už to skončilo :sweat_smile:
16. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
výborně tak já Káju jako budu mít v Olmiku ,tě pic
16. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidim jestli bude zly tak ho kopnu :grinning:
16. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
monickaku= máš nějaké příznaky ,jako třeba prsa pnula ,já nic , je v kélu
16. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak uz jsem psala spinim je to cervene spineni tak doufam ze tam jedno zustalo
16. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes na obed bylo kure s ryzi a brka se mi pivo cos pivo sem mela asi pred rokem
16. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky jak vas ted tady čtu něco divného se děje s doktorama??jsem stoho zmatená mam se bát pondělka?? :frowning2:
16. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by si možná test měla pozitivní
16. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim mozna jo uvidime :angry:
16. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ty uz jsi testila?
16. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
né nic na sobě nepocituji ,tak jsem si ho nekoupila ,
16. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusis mit prece priznaky :grinning:
16. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pri prvnim diteti zistila tehotenstvi ve tretim mesici
16. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
neblbni,to poznám to špinění už tomu dalo konec
16. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik jsu mela embryi
16. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Capenko, holka zlatá, špinění vůbec nemusí znamenat konec, držím pěstičky, ať jdeš tě šlépějích Cien, bobinky a Lucika:slight_smile:
16. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
monickaku víš ,že dvě embrya vkládali,psala mi sms ,jak byla snámi ,měla tři embryaa má mrchu v plné parádě ,měla poslední vyčerpané IVF
16. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek