Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
16. zář 2009

Katrin ty 1 vychazeji kolem 30.- jsou to Tena flex...mozna tam maji jine,ze jsou drazsi...

bellka
16. zář 2009

Jejda, tady se úplně zatáhlo a ochladilo, OMG. Jsem tak koukala na to svoje "snž", tak by nebylo od věci tam připsat "věčná".

j.cien
16. zář 2009

Nn,Belli..ted jen naskudlit 12tis a sup do na minimalku 😉 a bude konec snz 😉

bellka
16. zář 2009

Jj, Martinko, ale naškudlíme raději na 3 pokusy, nevím proč, ale jsem na tu trojku nějaká úchylná😉

kacza.b
16. zář 2009

ahojky holky tak ja uz jsem doma z prace 😉 uz jsem i vyvencila Baru a jdu se chvilinku natahnout,jsem K.O.

bellko super fotka,jsi tam kocka 🙂 a neboj uz dlouho věčná snazilka nebudes,uz se brzy dockas!!!

cien jeste se trikrat vyspinkas a budes mlada pani

katrin vydrz uz se brzy ochladi a uz ti nebude takove horko 😉 pak se zapotis az bude prcek venku,jak budes kolem nej litat,ale to je krasne litani 😵

rozi.nka
16. zář 2009

Ahoj holky tak se hlásím z kontroly v porodce 🙂
všechno je v pořádku, Mates váží 2700g a je poněkud nevychovaný. asi neměl náladu spolupracovat tak jsem ležela hoďku a půl na ozvách, už jsem myslela že mě klepne. než mi natočili monitor tak se tam vystřídaly tři ženské a to jenom proto, že milospán byl akční a nechtělo se mu ležet v potřebné poloze, tak jsem skákala ze zad na levý a pravý bok, do toho jsem musela cvičit nohama, no moje nervy.... 😠
nakonec se sestra slitovala a se slovy lepší už to asi nebude mě vypustila 😀
jinak s Vítkovicema jsem zatím spokojená, je to tam moc hezké a personál je moc milý, doktorka byla nejlepší mohlo jí být o trochu víc než mě tak mi to přišlo směšné 😀 ale hlavně že byla hodná, tou bych se nechala i odrodit 😎 další kontrola za týden tak jsem zvědavá 🙂

bellka
16. zář 2009

Kaczko ahoj, tak si lehni a odpočívej. Rozinko, tak už to máš fakt za chviličku, ani se nenaděješ a máš Matýska v náručí🙂 ve Vítkovicích rodila kamarádka a byla moc spokojená, ale jak už to bývá, sto lidí sto názorů a zkušeností, takže hlavní je, že Ty se tam cítíš dobře😉

kacza.b
16. zář 2009

tak jsem uz vstala,uz me to tam nebavi 😀 skoda dne,musim tu unavu rozchodit
Tomas jeste neni doma,nevim kde se louda 😒 ani mobil mi nebere 😠

rozinko jejda jeste 4 tydny. nedavno si testila a tajila to pred kubou a ted uz dochis na kontrolu do porodnice a za chvili vypukne den D a bude prcek na svete 😉

luciik
16. zář 2009

Tak jsem zpět z kontroly, vše ok, podle plánu. Srdíčko zatím nemáme, jsme teprve 5+5. Kontrola za 14 dní. Jo, a Kajoš je fakt nějaký divný, moc nemluvil. Jen na konci říkal, že vše pokračuje jak má, ale že to zatím nic neznamená ☹ Takže je opravdu negativně naladěný. Ale já ho prdím, fotečku mám, mimiš tam je a já si na chvíli oddychla.

monickaku
16. zář 2009

jak to tak posloucham tak se mi tam v ppatek moc nechce 😠

monickaku
16. zář 2009

ke Kajovi 🤐

bellka
16. zář 2009

Luciku, super, že je mimísek tam, kde má být a na Káju se vykašli, holt začínají mít chování, které je snižuje v očích mnoha pacientek a přijdou na to, až si uvědomí, že už k nim tolik klientů nechodí. Tak držím palušky, ať je i nadále vše v pořádku🙂

sido
16. zář 2009

monicko neboj v pátek tam kája není měla by tam být Koutná teda jestli se nepletu 😉

sido
16. zář 2009

holky tady nedávno psaly že Kája dojíždí každý pátek do Olmíku tak nevím jestli už to skončilo 😅

capenka
16. zář 2009

výborně tak já Káju jako budu mít v Olmiku ,tě pic

monickaku
16. zář 2009

uvidim jestli bude zly tak ho kopnu 😀

capenka
16. zář 2009

monickaku= máš nějaké příznaky ,jako třeba prsa pnula ,já nic , je v kélu

monickaku
16. zář 2009

jak uz jsem psala spinim je to cervene spineni tak doufam ze tam jedno zustalo

monickaku
16. zář 2009

jinak dnes na obed bylo kure s ryzi a brka se mi pivo cos pivo sem mela asi pred rokem

petra123
16. zář 2009

čauky holky jak vas ted tady čtu něco divného se děje s doktorama??jsem stoho zmatená mam se bát pondělka?? ☹

capenka
16. zář 2009

to by si možná test měla pozitivní

monickaku
16. zář 2009

ja nevim mozna jo uvidime 😠

monickaku
16. zář 2009

co ty uz jsi testila?

capenka
16. zář 2009

né nic na sobě nepocituji ,tak jsem si ho nekoupila ,

monickaku
16. zář 2009

nemusis mit prece priznaky 😀

monickaku
16. zář 2009

ja pri prvnim diteti zistila tehotenstvi ve tretim mesici

capenka
16. zář 2009

neblbni,to poznám to špinění už tomu dalo konec

monickaku
16. zář 2009

kolik jsu mela embryi

bellka
16. zář 2009

Capenko, holka zlatá, špinění vůbec nemusí znamenat konec, držím pěstičky, ať jdeš tě šlépějích Cien, bobinky a Lucika🙂

capenka
16. zář 2009

monickaku víš ,že dvě embrya vkládali,psala mi sms ,jak byla snámi ,měla tři embryaa má mrchu v plné parádě ,měla poslední vyčerpané IVF

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru