Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bobinka1
29. zář 2009

já vlastně nevím,teď je to měsíc co jsem doma,tak teď dostanu první nemocenskou,ale já stejně pracuji jen na půl úvazku tak asi nic moc

luciik
29. zář 2009

jo, ták, takže kdoví...

kacza.b
29. zář 2009

krasny vecer holky moje 😉

tak co je tady noveho?
ja jsem mela vikend nabity,ze ani na konicka nebyl cas zajit..
ted jsem dorazila s prace,kouknu na chvilku na telku a pujdu brzo hajat

tehulinky doufam,ze u vas je vse v nejlepsim poradku a ze mimiska krasne rostou 😉

kacza.b
30. zář 2009

hezke ranko,kde se vsechny loudate?

j.cien
30. zář 2009

Ahoj Kelisky!
Preji peknou a strastnou stredu!!Vyhlizim Bobinku 😉 a tesim se na jeji dobre zpravy 🙂
A Luciku ja mam take docela obavy,kolik bude penez z te PN,no musime hlavne platit hypoteku...ale vse se nejak zvladne,miminecka maji ted prednost pred vsim!!

Venku je hnusne..doma se uz take ochlazuje,koukam,ze mame jen 20.5,tak si zatopim v krbiku 🙂 ted jsem zehlila,tak jsem se zahrala,ale jak sednu,tak je kosa ....a ted jsem cetla na netu,ze cely rijen ma byt mlhavy...no to se fakt tesim 😝 ja chci slunicko 😲 😲 😲

katrin111
30. zář 2009

ahoj kelisky...........ja jsem trosku uklizela ted jeste peru zbytek co mam pro mimco.........venku opravdu tezky podzim............hlavne at nejsou jeste mrazy........ted vymyslet program na odpoledne co se samikem........ted to bude tezke pac me se nikam nechce chodit kvuli tem zadum takze to bude na nic........doma mame taky chladno ale topeni jeste zapinat nebudem ale uz nam topi

rozi.nka
30. zář 2009

ahoj kelišky 🙂
tak já mám dneska den blbec, nejdřív mě nasral vrátný v nemocnici kvůli parkování, pak jsem v nemocnici vyšla třikrát tři patra aby byl monitor konečně na úrovni, no jenže milé paní doktorce se zdálo srdíčko tentokrát moc aktivní tak mám přijít znova zítra 😠 ještě ke všemu byla divná, jak jsem byla na koze tak mi čumákovala na pipinu déle než bylo třeba, asi se jí líbil můj sestřih 😀 no pak se ve mně půl hodiny hrabala se strašně zamyšleným výrazem, utz mi udělala stále beze slova jen s dodatkem že malý váží kolem 3kg, tak říkám jako ještě pořád vždyť tolik měl minulý týden a ona, no že to už se nedá tak úplně změřit.. kecy kdyby tam byla ta dr co minule tak by to změřila raz dva. no a když se k ničemu neměla tak jsem se ptala na vnitřní nález a odpověď byla, stejné jako minule takže to ještě na porod není 🙄 což teda nechápu, ptž před týdnem ta dr říkala že to může být každým dnem a najednou jako nic jo 😕 znechutila mě a šla jsem, uvidím co zítra, snad tam bude ta druhá 🙂
no a třetí perla je že jsem měla ve schránce OPAKOVANOU výzvu k vyzvednutí balíčku, zajímavé že nemám první výzvu a už vůbec nemluvím o tom, že na mě pošťák ani nezvonil, takže na poště napíšu kráásnou stížnost, tohle není poprvé 😠 nemluvě o tom, že na ten balík čekám jak na smilování 😠 😠

tak doufám, že se máte dneska všechny hezky 😎
bobi co na kontrole?
katrin u nás už taky topí, ale nezapnu to ani boha. teď jsme dopláceli přes dva tis. za teplo 😕 takže nic 😎
cienko já bych si taky chtěla zatopit v krbu, už jen pro ten pocit 😵

j.cien
30. zář 2009

Rozi tak to jsi trefila na poradnou pipinu...to je kontrola za vsechny prachy,co??
Ale hlavne,ze je prcek pod kontrolou a treba to zitra uz nabere fofry smerem k porodu 😉

Bobi kde jsiiiiiiiiiiiii????????????????
Holky krbik je super,co se tyce tepla 😉 ,ale je to zaroven ohromny zdroj bordelu..takze denne musim vytirat..ale to dela i Kerinka ten binec,chlupy,prach ze srsti co nanosi domu..

bobinka1
30. zář 2009

ahoj holky,musela jsem ještě dělat oběd,no tak všechno je dobrý,mimi hooodně porostlo a zatím jsou tam dvě velikánské bubliny,no to bude mazec 😅

bobinka1
30. zář 2009

no hlavně,že nejsou tři 😀

j.cien
30. zář 2009

Bobiiiiiiiiiiiiiii supeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀

bobinka1
30. zář 2009

no jsem ještě trochu v šoku,malá to samozřejmě všem vykládá,je nemocná a byla se mnou u doktora,no a cien to bude nářez,nějak mně to nedochází 😉

katrin111
30. zář 2009

ahoj holky rozi je to sila chovani nekterych doktoru ale vykasli se na ne hlavne ze je maly ok............bobi tak to gratuluji.teda to budes mit poradny zahul tolik deti 🙂 marti krb taky zavidim............ja uz si topeni trosku zapla pac tu mame kosu jako prase............

bobinka1
30. zář 2009

katrin já nevím,jak to zvládnu,ale snad to nějak půjde,hlavně malá je dost šikovná a je to taková pomocnice

rozi.nka
30. zář 2009

bobi gratulacéééé 😵 😵
jo holky, den blbec pokračuje 😠 tentokrát jiným směrem ale taky paráda 😝 asi půjdu spát, to bude nejlepší, vypnu telefon a neexistuju dokud nedorazí milouš z práce 😀
no a po té kontrole jsem se tak nasrala, že jsem si koupila další balík maliníku, ode dneška pravidelně seks a k tomu u telky budu skákat na baloně a to by bylo aby to nebylo 😀 😀

jo ještě jsem vám chtěla napsat, dnes jsem se byla kouknout za známým a ten jak se dověděl že jezdím sama autem tak se málem vyvrátil, dlouho se se mnou přel o výhodách a nevýhodách, tvrdil jak je to strašně riskantní a že tramvají by to bylo bezpečnější. v momentě kdy jsem mu řekla, ať si představí že mu 3kg dítě skáče na močáku, tvrdne mu děloha a do toho má jít na zastávku tak nějak neměl slov 😀 😀 😀
nakonec nechtíc uznal, že mám asi pravdu 😵 😵 chlap noo 😀 😀
popravdě si nedokážu představit jak se courám na tramvaj s takovým bubnem, no ale to je o zvyku, že 🙂

rozi.nka
30. zář 2009

kelišky nejste některá na facebooku??? 🙂

j.cien
30. zář 2009

😀 nn,Rozi,ja jsem technicky antitalent...tak ani nevim,co to je 😀
A s tim rizenim...mam kamosku,ktera kdyz jela rodit s manzelem,tak musela ridit...jako spolujezdec totiz obloukem blije 😀 😀 takze baba na vratnici poradne cumela,ze baba jede rodit a chlap sedi vedle ni 😀

rozi.nka
30. zář 2009

cien no nad tím jsem taky už uvažovala, ptž Kuba si nemůže jen tak z práce odskočit no a než někoho komplikovaně shánět tak skočím do auta a odvezu se, je to 10 min cesty ve špičce 😉 samozřejmě realita může být úplně jiná, že 😀 😀

katrin111
30. zář 2009

ja nejsem na facebooku mam jen profil na lidech 😉 jj rozi jen sexujte.my jsme se taky vcrea pokousely o sex a des a hruza vubec to neslo ale z me strany tak jestli to tak bude na nic to urco pujdu rodit cisarem......od 36.tt taky najedu na ten malinik

luciik
30. zář 2009

Tak jsem zpět z kontroly, vše ok. Bobíšek má 1.23 mm a tlučeme o sto šest. Dnes mi to i Kajoš pustil, jak krásně bouchá srdíčko, neuvěřitelný zážitek 😵
Za chvíli hodim photos, ale musím se nejdříve najíst, jsem z toho stresu nejedla 😠

katrin111
30. zář 2009

ahoj luciku tak super ze prcek roste ja taky dneska asi prihodim aktualni foto bricha..........kurde se me hodne lidi pta kdy to cekam a jak reknu za 6 tydnu tak mi nikdo neveri............fakt mam mega buben 😀 😀 😀 😀

luciik
30. zář 2009

Ahoj Katrin, už se ti to blíží holka 😵
Foto je tam a já se jdu natáhnout, jsem grogy 😉

katrin111
30. zář 2009

jj luci blizi........a co ty???netrapi te nevolnosti???me strasne boli zada..........fotecka moooc pekna............

luciik
30. zář 2009

Katy, jen občas nějaká nevolnost, ale když se najím, tak to přejde. Je to spíš z hladu a příšerná únava. To je mazec. Jo a na ksichtě mám samé zajímavosti, ale co, hlavně, že ta moje holka bude v pořádku 😀

katrin111
30. zář 2009

jj to znam 🙂 teda ty teda sazis ze to bude holka jo????? 🙂 jak se bude jmenovat???a kluk????

bellka
30. zář 2009

Ahoj kelišky, přeju pěkné odpoledne, i když je teda pěkná zima. Tak srazík s Evičkou a Daníkem se nekonal, bo jsem nachlazená a nechtěla jsem je nakazit. Luci, krásná fotečka🙂 koukám, že Rozi nemá dneska svůj den, tak ať den blbec skončí co nejdříve. Katrin, konečně Ti není vedro, viď? Všechny vás mocinky zdravím, berušky🙂

katrin111
30. zář 2009

ahoj belli..............to je sila kazdy je nachlazeny a me to pocasi konecne vyhovuje..............no ale aby jeste dlouho aspon takto vydrzelo..................

bellka
30. zář 2009

Jj, jsem to chytla v práci, bo si nikdo neumí dávat ty ruce před pusu, když kašle a kýchá, OMG. Ještě jsem šla včera po práci plavat a tím jsem se dorazila. Neboj, teplo už moc nebude, tak Ti bude dobře😉

katrin111
30. zář 2009

tj belli ten bazen tedka neni moc dobry napad..........jen jeste kdyby me uz nebolely zada tak jsem spokojenost sama............ 😀

bellka
30. zář 2009

Já vím, že ten bazén nebyl moc dobrý nápad, ale potřebovala jsem ze sebe spláchnout vyčerpání z práce a bylo mi tam moc dobře, no jo, ale teď mě bolí v krku, nos, oči, ale piju litry čaje s medem a paralenem se dopuju, tak to snad pomůže. Foukám Ti na záda, ať Tě tolik netrápí🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru