• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
neboj belli to ti pomuze a budes zase fit :dizzy_face: a diky snad prestanou bolet :frowning2:
30. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciku kraaaasaaaaaaaaa! :slight_smile: Miminecko je na fotecce uz krasne videt!!!A ta velikost je fakt jen v mm??Opatruj se,hlavne bacha na bacilace...nevim,v jak jsi ambulanci...ale doufam,ze ne nekde na obvode nebo ORL :confounded: tam to ted bude zavirovane fest...tak jsem asi i rada,ze jsem se z bacilekarny uklidila domu...
Katrinko zkus si ty zada necim namazat,necim neskodnym..treba tou alpou,nebo at te manzilek trochu namasiruje :wink: ,to je hnus,jak boli zada...

Belli holka ty mas tak narocnou praci a jeste nachlazena....to je mi te fakt moc lito :frowning2: tak sup do pelesku se zazvorovym cajikem :wink: a zitra at je ti uz lip :slight_smile:

Radulka je mimo net,ale moc na ni myslim,at sliznice pekne narusta :wink: A ostatni Kelisky se nekde flakaji...Spasince jsem psala do IP,ale vubec se ted neozyva..tak snad je v poho,jen nekonikuje :slight_smile: Jo a vsechny vas moc zdravi Michinka :slight_smile: ,specialne Asmeence preje hooodne stesti v Reprofitu a jinak vsem jen to nej :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ahoj beruško, kdy uvidíš ty svoje bublinky? Bobinko, Tobě gratulka veliká ke dvěma sluníčkám. Radulka příjde zítra, né? No a v pátek bude mít KETík, budu na ní moc myslet, na kočičku zlatou. Pozdravuj Michinku.
30. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belinko ahoj,kontrolu mam za tyden az...ve stredu,jakoze po 14dnech..tak zase nervim,jestli tam jeste budou oba a se srdickama :wink: ..ach jo,toho vecneho strachu se nemuzu zbavit...vzdy jsem si myslela,jak si jednou to tehu budu UZIVAT!!!a zatim to fakt nedokazu..Petr veri 100%,ze vse dobre dopadne a to me hodne posiluje :slight_smile: je zlaticko :slight_smile:
Doma se mi to ale hodne vlece...a to depkoidni pocasi k tomu..no snad jeste bude par slunickovych dnu a ne jen ta nekonecna zima pred nama..
30. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,mozna bude Radulce delat Ketik Kaja,ne??Jestli tam teda jeste v patky jezdi.. :wink:
30. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevím, ať jí ho dělá kdokoliv, hlavně ať se aspoň jeden brouček zakousne a nepustí:slight_smile: Marti, jj, toho strachu se asi už nezbavíš, nejdříve od kontroly ke kontrole a až budete mít sluníčka doma, tak to bude nejkrásnější období, ale zase jiný strach, aby se jim v životě nic špatného nestalo, ale to už je takový úděl maminek, které milují svoje děti nade všechno na světě:slight_smile:
30. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki Bobi velká gratulace k bobiškům.To pak bude doma veselo.
Luci taky krásná fazolka,držím palečky ať se stále tak dobře vyvýjí.Já mám dneska náladu pod psa,tak raději se ozvu později.Umřela mi kamarádka na rakovinu.A v pátek ji jedeme na pohřeb.A nejhorší na tom je to ,že jsme se tam dlouho za ní chystali ,byla z Nového Jičína,a už jsme to nestihli. :frowning2: .No tak se s ní jedeme aspoň rozloučit.Tak se mějte hezky.
Cien a Bobi ,Luci ať se bobišci dobře vyvíjí,a Radulce ať to v pátek dobře dopadne.
Belli a ty se brzy vykurýruj.Uvař si zázvor ,ten ti pomůže. :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Rozi já na facebooku jsem.
30. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer kelisky

bobinko mam moc velikanskou radost :slight_smile:

luciku krasna fotecka

cienko neboj,vsechno dobre dopadne a ty za tyden uvidis sve bobisky a vse bude o.k. ver manzilkovi :wink:

rozinko zitra tam bude urcite jina dr. a bude milejsi a toho porodu se taky dockas,pockej si na nedeli at mas nedelnatko :slight_smile:

radulko na patek pfuj,pfuj pro stesticko ,musis verit

belli ted ty bacily nejak radi a i na tebe to bobku dolehlo,tak at se ti brzy ulevi. Danielek ti neutece,maximalne ti trosku vyroste :grinning:

katrin tak ty teda topis,ty ktere je porad teplo? :grinning: :grinning: :grinning:
nam jeste netopi,ale taky bych to moc uvitala,rano se mi nechce ani z postele jak je zima.
30. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: tak taky Michi pozdravuj, pokud s ní budeš skypovat.
Dnes jsem si měřila BT a klesla, takže každým dnem dorazí mrcha a přejdeme na clostík. Jupííí. Jen by to počasí mohlo být lepší, ať z toho není taková blbá nálada

lucii: krásná fotečka, je to úžasné
bobi: držím pěstičky, ať se oběma u tebe moc líbí.

rozi: drž se
1. říj 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radul: držím pěstičky, ať se ti broučky rozmrazí a krásně uhnízdí. :wink: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky, přeju vám všem krásný den:slight_smile: Kaczko ahoj, jj, i na mě skočil bacil. A my už jsme včera taky přitopili na noc a fakt jsem se dobře vyspala. Asmee, tfujtfujtfuj, ať jde všechno pěkně podle plánu a hlavně s nejkrásnějším výsledkem, mimuškem v postýlce:slight_smile:
1. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přišla jsem vás zase pozdravit :wink:
Koukám, že j.Cien poctive vyrizuje me pozdravy, dekuji :dizzy_face:
Já byla minulý ctvrtek u Kaji ve Fulneku (má to tam moc pekne) na prvni injekci, ted se to snazime nejak napsat na pojistovnu jeste s mym gynekologem. Vcera jsem tam byla na preventivce a vsechno zatim vypada dobre, jeste uvidime na stery až prijdou vysledky, ale snad bude taky vse OK.
Tak papaá :sunglasses:
1. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím po delší době...

Cienko odemne velikánská gratulace a ostatním novým těhulkám také... holky držte se...
1. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: teda Kelisky az na treti strance!! :angry: to je maras :angry: :grinning:
Dopol jsme byli s Petrem v PL,on pracovne a ja ,ze kouknu na nejake křoví jeste na zahradu..ale byla jsem dnes otravena,pac to vsecko meli jakesi chabrusacke..takove boročky utrapene..tak jsem nic nekoupila.
Navic je mi dost soufl od zaludku a v noci nemuzu spat :confounded: OMG,co se ze mne stal domaci povalec..jde to se mnou z kopce :grinning: :grinning:

A kdepak mame Rozi??Jak dnes bylo na kontrolce??Dufam,ze tam nebyla zas ta vcerejsi stryga :angry:
A Evicka nas zanedbava...Danik ji chce mit asi jen pro sebe-lumpik :slight_smile:

Vsem preji poho ctvrtecek :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak už jsem tady taky :wink: proletelea jsem posledni tri dny zpet a koukam, ze se tady kráááásně bublinkuje :wink: :wink: :wink:
Děkuji za povzbuzení do zítřejšího Ketíku :wink:
1. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje milovane
ja se omlouvam ale fakt se snazim venovat danikovi at mi neutece to nejkrasnejsi obdobi a kdyz spinuska tak musim neco podelat doma jj milacci den ma jenom 24 hodin hodku navic pro sebe bych brala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak vsem tehulinam preji zdravi to ostatni prijde

a bobinky bych se chtela zeptat proc si nechala zavest tri bobisky :confused: :confused:

radusko preji vic nez uspesny ketik budeme na tebe myslet s danikem
1. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem taky tady.........si zeru studentskou pecet,samik je venku a manza ma odpolko...........takze doma vegetim a nudim zaroven....rano jsem byla u kamosky............taky jsem zvedava na rozi co ji tentokrat rekli..........evi jj uzivej si danika pac to sleti a za chvili ho budes vypravovat do skoly :wink: radul zitra taky budu na tebe myslet a drzet pesticky.tak si pojdte psat baby jedny..................
1. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,no evco při prvním IVF jsme mělly 2 embryjka a nedopadlo to no a teď jsme měly jedno úplně na prd a dr.říkal,že by ho vyhodili,tak jsme si dali zavést všecny,ale počítali jsme s tím,že když se to teď povede tak při mém štěstí se uchytí ty dvě lepší,pomalu si na to začínám zvykat,musíme se přestěhovat,úplně se nám změní život,ale jak říkám počítali jsme s tím,tři děti ještě není taková hrůza,ale bude to ze začátku trochu těžší,nevím,neměla jsem to srdce nechat si ho vyhodit
1. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Katrin, taky koukám, že je tady mrtvo.. já ted zbaštila 2 linecké rohlíčky, po kterých bych se utloukla :grinning:
1. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledni dobou to tady zase vazne a to se rikalo ze az bude podzim tak se tady vsechny na konovi slezeme a ono nic...................
1. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo bobi tak jak pisem s tim jste museli pocitat

katrinko jj mas naprostou pravdu fakt si uzivam kazde chvilky pac danik kazdy den umi a odkazuje ze umi neco noveho je to bomba a ty jeho ksichtiky jaky haze noproste nadhera a je s nim uz fakt prca :grinning: :grinning: :grinning:

radulko dej nam pak hned vedet jak jsou na tom mrazacci chces me tel cislo at to tu napisu holkam aspon budu mit duvod at jirik pohlida danulku a ja budu na konovi :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evco, pisni mi tvoje ciselko, Bellisek tady neni, tak nevim, jestli bude zitra v praci nebo ne, jestli by vam to mohla napsat na konika :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a evco kolik jsi jich měla ty? ty jsi měla 2?ńebo jen jedno?
1. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my melii jen jedno embryjko a to nam zavedli :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, ale padá mi to, OMG.
1. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evco, děkuji, jsem ti ted prozvonila :slight_smile:)))
1. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze spojení funguje :grinning:
1. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beliii, jak se citíš, je ti už lépe? :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to jo,to jste měli vyřešené,no vzhledem k tomu,že mé kamarádky čekají,taky třetí,tak to zatím neberu tak hrozně,mimčo jsme chtěli a tak budou dvě,moje kamárádka má 6letou a roční a nečekaně otěhotněla a teď bude rodit a to říkala,že bude horší,roční dítě a miminko má úplně jiný režim,ty dvojčata budou mít plus mínus stejný
1. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek