• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Radulkooo, holčičko moje, zítra Ti budu držet všechno co mám, však Ty víš:slight_smile: jj, už je mi líp. Katrinko, ještě je venku teplo, tak asi holky ještě užívají poslední dny:wink: rozinka dneska nebyla, že by...:slight_smile: Evi, ahoj zlato moje:slight_smile:
1. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Belli, vím.... :wink: děkuji :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurňa, si tu píšu a mezitím mi Kokeš krade maso z pekáče, OMG.
1. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli, se smíchy popadám za břicho :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá, kdo zítra bude sloužit v OL :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
valím tam sama a jsem rozhodnuta, že pokud bude transfer, tak tam spát nebudu a pojedu domu.... tak snad tam budou ještě odpoledne sloužit nebo případně nekdo bude na pokoji ubytovaný, at me případně vypustí ven a zavře za mnou... jsem se na to zapomněla zeptat :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak tady je pakaren izzina se dusi a danik skyta a vzteka se ze skyta ale nechce napit ani nosit tak ho prdim on si to za chvili rozmysli a ja silim
1. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zitra jedem na vikend na moravu uz se mi chce s..t blit a vse do kupy uz mam cestovi horecku a nez to vse zbylim kura beli OMeGa
1. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
se napil ale furt skyta sakra me sere jak se mu prolamuje ten hrudnicek ho to musi bolet milacka moojeho
1. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko, myslím, že v pátek tam jsou do 12 nebo 13, tak doufej, že tam bude někdo ubytovaný. Evi, sbal jenom pyžama, něco v čem se vám bude pohodlně běhat po venku a v čem pojedete, jinak nic nepotřebujete, všechno ostatní budou věci pro Daníka. Jakto, že se Izzinka dusila?
1. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli asi si pro zichra tim pádem vezmu neco pro případ, že by nebylo úniku.... mě se tam ale nechce zůstat :sweat_smile:
1. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko, raději jo, protože ty venkovní dveře nemají na kouli, ale na kliku, takže se nedají jenom žabouchnout.
1. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo Sobek bydlí vedle ne, tuž přijde a zamkne za mnou :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura.Kelisky zijou a drbou :grinning: :grinning:
Radulko na zitra tfujky tfujky tfujky :wink: kolem poledne to asi probehne,ze??
Nevim,jak tam jsou bezne v patek..ale ja tehy mela kontrolu vOC v patek az na 16hod a po mne tam chodily davy tech jakoby stetek...tusim ambulanci tam maji v patek do 17h...takze te v poho nekdo vypusti...ale budou mit kecy,jako u mne..ale vidis,ja zrdhla 2hod po ET a nicemu to neuskodilo :wink: to jim klidne rekni :wink: :grinning: :grinning:

Bell,fajn,ze je ti lip :wink: to je hnus,jak na cloveka neco leze...staci blba ryma a je po nalade..

Evicko to verim,ze to je stres s balenim...vim,jak k nam jezdila segra na vikedny,meli plne auto detskych vecicek :grinning: :grinning: a navic jim decka v aute blily...to je taky potom radost...bylo jim obema blbe tak do 4let :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobi a stehovani planujete realne uz ted??Nebo az se broucci narodi??
1. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cienko :wink: já jsem objednana na 10 hodinu, to probehne poslední prohlídka a pak dají pokyn k rozmrazení a kolem 11 hodiny by mi asi meli říct, jak jsou na tom ti naši sněhuláčci :wink:
1. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, ahoj sluníčko těhotné:slight_smile: jak je? Aha, tož jsem se asi spletla, Radulko promiň, tož za Tebou zavře nějaká ta štětka:wink:
1. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli, tak snad když ji poděkuji a ona na mě štěkne není zač, tak možná na mě plivne trošku toho těhu bacilu :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Radul takze pocitej s tim,ze kolem 11.30 to bude :wink: a jestli se ti bude pri tom škytat,tak se nesmis zlobit-to na tebe totiz budu mocinky myslet :slight_smile: :slight_smile:

Bellinko ahojky,no nevim,jestli je to tam kazdy patek stejne..ale tehdy to tak bylo..a ty holky byly fakt divne,takove silene primitivky...usmudlane,ty sly 100%na potrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem hrozně zvědavá, jak to zítra dopadne, svým způsobem se zas těším, i když vím, jaké je riziko, že se vlastně neproberou ze zimního spánku, ale i tak :wink:
1. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radul je to ohromna sance!!Spousta holek na konikovi jsou tehule az z Ketu :wink: Fakt se to muze povest a moc ti to preji!!!A ted se fakt dari,tak myslim,ze tobe se do tretice vseho dobreho po mne a po Bobi take zadari :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Hlavne jed opatrne pak domu :wink: a jak budes moci,podej info zvedavym Keliskam :wink:
1. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Marti, ještěže jsem je tam nikdy nepotkala, asi to mají schválně, aby se tam s námi nepotkaly, ale je to strašně neetické v centru pro léčbu neplodnosti provádět potraty, jednou se jim to vymstí. Radulko, co to povídáš? To víš, že se pěkně probudí a šup k mamince do bříška:slight_smile:
1. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, budu hned Bellinku a Evcu informovat o průběhu :slight_smile: takže pak pisnou na konika :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska z práce jsem odcházela spíš s velmi negativní vyhlídkou na zítřejší den, ale vy jste me zas tak povzbudily :wink:
1. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko, budu čekat a ani nedutat, mám volno a hned podám info na koníka:slight_smile: a zlato, dobře to dopadne, uvidíš:slight_smile: skáknu do vany, bo se chci dívat na barandov na Pekelnou kuchyni, ale zase příjdu:wink:
1. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko musis verit,ze se to muze povest!!!Fakt se to muze podarit !!!Nic jineho si ted nepripoustej!!Na smutek je casu dost...az jestli se to pos....ale drive NE!!!!
Hodne stesticka! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pekny vecer vsem :slight_smile: paM.
1. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien až se narodí,začneme to řešit po vánocích , mám dříve strach,ale rodiče mají velký dům tak bychom nějakou dobu byli tam,o prázdninách to bude úplně v klidu
1. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdi dusi se pac neco vdechla nevim co ipina danik uz spi u mev naruci a skytna e pryc a a mohla cumet na zoufaky na netu :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já dnes jen na skok ani nedočítám :unamused:

za prvé na mě něco leze, Kuba už má nějakou virozu týden, takže je veselo. špatně se mi dnes spalo, poprvé za celé těhu jsem se musela jít brzo ráno najíst :confused: a pak jsem dvě hodiny čumákovala do blba :angry:

za druhé dneska hlídám taťkovi pesana, už jsem na prášky, pořád by Bibce olizoval pipku, tak je z toho znechucená. chvilku nepoleží, furt otravuje no moje nervy :angry: :angry: už ať je deset a jde domů :sunglasses:

jinak ty ozvy byly dnes samozřejmě ok, čekala jsem tam 45min, dalších 30min se zaznamenávaly ozvy a hned potom mi sestra řekla, že je to v pořádku, ani k dr jsem nešla. teda naštěstí jsem tam nešla ptž tam zase byla ta pipina :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ve středu mám přijít zase na normální kontrolu. no už mě to neba, radši bych už rodila :sweat_smile:

přeju vám všem krásný večer u ordinace :wink: a Radulce na zítra hodně štěstí :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě tohle vám musím poslat, na tohle už jsem dočista zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=MUydAejECak
1. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek