• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
berus teda jeden ulet jedna kapka a ze sestrenky je ted matka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super...........asmee s tim ti neporadim :confounded:
6. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky mi dr. řekl, že máme přijet v pondělí na OPU, tak jsem se ho ptala, jestli mám někam zavolat a objednat se a on mi řekl, že né, že to on mi vše zařídí, že já mám pouze přijet, zbytek je už prý v jeho režii. Šla jsem tam vystresovaná a odcházela jsem jak na obláčku. :grinning:
6. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee my ted po dlouhe dobe a dost me to bolelo ale manza rikal ze me musi zase roztahnout tak jsem musela drzet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted to bude casteji..rada bych kdyby se narodil tak na zacatku listopadu to by bylo zuzo nebo aspon o 2 tydny drive
6. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naplánované to máš opravdu pěkně. :grinning:
6. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin pěkně si to napsala, myslím, že jsem jí docela promluvila do duše, říkala jsem jí ať se podívá na mě, já dítě strašně chci a ona se rozhoduje jestli si ho nechá, ale snad to všechno zvládne a bude z ní dobrá mamina. Je mladá je jí 23 a je to její první dítě.
Matyášek byl hrozně nadšený, až mi ukápla i slzička, pořád ho hladil a říkal mu Vašíčku vzbuď se já tě chci přebalit, no krása :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asmee kez by tomu tak bylo teorie je krasna holt praxe bude urco jina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahojte holky, asmee to jsou tak úžasné zprávičky!!!! :wink: :grinning:
asmeen já zírám jaký tam mají přístup, krása
6. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, taky nejsem moc ráda doba, takže při usínámi mi pěkne dlouo hraje telka, vlastně dokud neusnu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: i pro mě jsou to velmi dobré zprávičky, už jsem trošku klidnější, když vím co tam dole nosím :grinning:
6. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus uplne mam husinu jak pises co matyasek na vasika krasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je moc dobre ze si to sestrenka nechala..............
6. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loučím se, ale zase určitě nakouknu, malý kňourá v pokojíčku tak jdu za ním, zatím pá
6. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj radul,co jsi dneska dobreho varila??????????????
6. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: pořád myslí jenom na to jídlo :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa berus....................jj asmenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vim ze radul je kucharka cislo 1
6. říj 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně pekařka. Taky bych chtěla umět tak péct a hlavně mít na to elán.
6. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko, já se přes týden stravuji v práci, takže pro sebe nic a tento týden je přítel fuč, tak se jen flákám :slight_smile:)) Až zas bude nějaká extra dobrůtka, tak dám určo vědět :slight_smile:)))
6. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já měla dneska v plánu, že budu uklízet, že mám doma klídeček, ale mám kopr, takže z toho nic nebude :grinning: :grinning: ale co... nic se nestane :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to joooooooooo.............asmee taky bych chtela byt plna elanu do peceni a kolikrat i do vareni
6. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte co Rozinka, pořád 2v1? :slight_smile:
radul: nepořádek ti neuteče a ty si udělej odpočinkové odpoledne. Já už se těším na Ulici, je to můj oddychový seriál (nemusí se u něho vůbec přemýšlet) :grinning:
Asmee, takže v pondělí jedete na OPU do Brna ju? A pak tedy jak říkáš, že ti jedno hned zavedou .. nebo v případě PK se to u nich dělá tak, že ti zavolají, že už je to na ET a ten den přijedeš?
6. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee moje slova taky se tesim na ulici.............radul rozi asi jeste nic myslim ze by aspon poslala smsku............
6. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, já Ulici taky beru jako odpočinek na celém dni :sunglasses: :grinning: :grinning:
já nevím jak to bude, pochopila jsem to tak, že mi jedno zavedou po 48 nebo 72 hodinách a pokud bude ještě další, tak to nechají asi delší dobu kultivovat a pokud bude životaschopné, tak mi ho zavedou dodatečně také.
kurde baby ja mam na neco chut ale nevim na co..............myslim jidlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
na sladké nebo slané? Jé, taky jsem dostala na něco chuť, ale jsem přejedená, byli jsme v hospodě na oběd.
6. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee ja nevim............tezko rict na nejakou dobrotu co by mi nekdo pripravil az pod nos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: coste si dali dobryho v hospe?????
6. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mam v sobe 3krajice :grinning: ale malicke :grinning: a piju zazvorovy caj,ten jediny mi chutna...
Holky drzte mi na zirta na 9 palce :wink: ,fakt se bojim..porad mam takove blbe sny a myslenky...az jsem nastvana,ze jsem doma..kdybych chodila do prace,tak na kraviny nemam cas ani silu..toto povalovani doma a pozorovani se-to je psycho!!
6. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti neboj bude to dobre ty se zbytecne psychicky mucis :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a zitra budu na tebe myslet neboj..........
6. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek