• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Když mluvím o jídle... zítra jdu navštívit rodiče a na véču si uděláme tohle:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55628
6. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nase Bellka,ta se chudinka upracuje!!Dnes jsem si na ni vzpomnela,jak jsem varila ten gulasek-je totiz z ovecky :confused: ,teta zabijela,tak jsem dostala kousek bio masa :grinning: a kupodivu to vubec nesmrdi tou baraninou a v tom gulasi to ani nepoznam :grinning: ,ze je to z beeeeé
6. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, to bude dobrý uvidíš, bublinky se u tebe zabydleli a opustí tvé břísko až bude ten pravý čas :slight_smile:))
6. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bellinka dostane řád zlaté pracovnice s takovou brzy!!! :grinning:
6. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm ta pizza vypada dobre ja ted papkam mandarinky
6. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin.. mandarinky - tak to se už blíží vánoce :sweat_smile:
6. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
MNam pizza vypada paradne!!!To musim nekdy udelat :slight_smile: vcera jsem upekla peřinkovy od Radulky a sezrali jsme ho skoro cely na posezeni :grinning: :grinning: zrovna prijeli nasi,jak jsem to vytahovala z trouby...

A Katrinko mandarinky jako kompotek-mnam mnam,tak to bych si dala taky :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj radul mam ty dobre vanocni :slight_smile: a taky mi to pripomina ze vanoce jsou za dvermi,musim koncit silene me tady boli zada.tak se mejte paaaaaaaaaaa zase zitra
6. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslím, že to bude rychlovka :grinning:
6. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem nedávno na tu pizzu koukala, asi ji udělám před víkendem. :wink: Toastový chleba mám, tak to taky prubnu.
6. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaaaa :wink:
6. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, tak to je super :grinning:
6. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
paa,take to balim,milacek prisel z venku,sekal drevo..zima uz je za dverma,tak at jsme pripraveni pry :slight_smile: ..tak se mu jdu venovat,je nejaky smutny ted..neco mu nevyslo pracovne,tak ho musim rozveselit :wink:

Pekny vecer vsem Keliskam :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, paaa a zítra tfuj tfuj tfuj!!! :wink:
6. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: tak pěkně rozveseluj a pěkný večer
6. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky jsem v Reprofitu čučela, že mi dr. řekl, že nemusím před OPU na předoperační vyšetření i když mi to budou dělat v narkóze.
6. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmen a budeš tam na noc v tom Brně?
6. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ti taky gratuluju ke krásné úrodičce :wink: :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido: nebývá se tam přes noc. U ET budu mít asi manžela a vše uvidíme na obrazovečce. :wink:
6. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki Cien a na kolik hodin jdeš zítra do Ferťasu,nepotkáme se tam náhodou.My tam máme být na 8 hod a 8:20 jdu na 2 pokus inseminace.Teď si jdu lehnout začíná mě bolet podbříško,tak ať je vše zítra v pořádku a inseminace může být provedena ,a třeba se štěstičko unaví a usadí se u nás. :slight_smile: .Tak zatím pa pa. :grinning:
6. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to pojedete domů hned i po ET?
6. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: tak na zítra držím pěsti
cien: a tobě samozřjemně také
6. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaši a Sido... Cienka psala, že tam jde na 9 hodin :slight_smile: Kasi, taky ti budu zítra držet pěstíčky, at vam to vyjde!!!! Tfuj, tfuj, tfuj!! :wink:
6. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já se taky loučím.. je mi nějaká zima.. tak si uvařím k Ulici teple kakao :slight_smile:)))

tak paaaa a dobrou :slight_smile:)))
6. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Verčo,tobě taky držím pěstičky,protože už brzy jdeš na 1 pokus u Macháče i ty ,tak ať vše proběhne tak jak má a ať se pod tím vánočním stromem sejdeme už všichni s broučky v bříšku nebo v náručí,a Belišek se dočká už na jaře,jak budou rozkvétat první stromy. :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem na zítra hodně štěstíčka. Já se pro dnešek loučím a jdu koukat na Ulici. Budu teď v práci bývat dloho, protože musím makat, abych si mohla vzít příští týden dovolenou.
6. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kasi taky jsem na to myslela kéž by jsme už u vánočního sromečku nečučeli jenom dva :grinning:
6. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu zítra taky do Polanky ale až na 11 hodin tak se s váma holky asi minu ale budu na obě mocinky myslet aby bylo všechno v pořádku :wink: :wink: :wink:
6. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ulice začíná a tady to asi dneska končí tak vám přeju dobrou noc a hezké sny papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido a tobě taky hodně štěstíčka na zítřejší kontrole!!! :wink:
6. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek