• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Ahoj rony, jj v pondělí byla OPU - 4 vajíčka, ale jen 3 zralá, z nich 3 embryjka, ve čtvrtek byl ET nechali jsme zavést 2 osmibuněčné embryjka (ukázali nám je na monitoru, jsou nám podobné :grinning: ) a jedno bylo 4 buněčné a to jsme nechali dál kultivovat a dnes jsem volala a je z toho opožděnce blastocysta, tak nám ji zítra zamrazí.
A co u tebe nového?
17. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, další skvělá zprávička, ale doufám, že už toho třetího bojovníčka nebudeš v brzké době potřebovat a brzy nám ukážeš UTZ s krásnými dvěmi bublinkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: taky doufám, že nás štěstí neopustí a budou jenom lepší a lepší zprávičky. Teď jenom vydržet těch 14 dní, než budeme moci testovat. Však to všechny znáte. :slight_smile:
17. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, Asmee a kdy se chystáš do práce? Podle toho co jsi psala, tak předpokládám, že děláš někde v kanceláři, že?
17. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je suprrrr Asmenko moc držím palce ať to všechno pokračuje tak jak má a na testíku jsou //.
Podle toho jak to píšeš tak mám pocit,že se v Reprofitu více snaží.A to je hlavní.No a podoba embryjek,to je jasné. :grinning:
17. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U mě nic nového,pořád všechno při starém.
17. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: jdu do práce v pondělí a dělám v kanceláři. Sice se tam tahám se spisama, ale bude se teď snažit prostě netahat velké hromady, ale budu raději chodit na třikrát s menší hromádkou. V práci mi to aspoň rychleji uteče.
Kolegyně to zatím neví a dokud to nebude jisté, tak to říkat nebudu.
17. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
CUsek ROny :wink: vazne nas zanedbavas :angry: a jak se dari vasemu psimu miminku??

Asme tak to je skvele,ze mate i 1broucka do rezervy!!Ted musis najit na testiku // a to bude super inspirace pro ostatni holky,kterym se ve Fertasu nezadarilo :wink: myslim,ze Reprofit praskne ve svech :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tak ty jsi taky zářným případem i s bobinkou, že ve Fertimedu to taky funguje. Já možná potřebovala jen větší psychickou pohodu, které se mi teda ve Fertimedu nedostávalo.
17. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je v Ostrave v Shopingu nejaky miminkovsky obchod??Mam chut se ve stredu po kontrole zajet trosku pokochat :wink: jenom na cumendu :slight_smile: a rada bych cumla i na nejake kocarky,ale vubec netusim,kde se to prodava.. :confused:
17. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je tam chicco a H&M a jiné
17. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
As a jsou tam i kocarky?
Ja jsem vcera snad 2hod projizdela na netu kocary pro 2ky..a je to silene drahe a ty korbicky se mi zdaji strasne kratke nejakych 72cm,co to je,kdyz tam patri i fusak..OMG,tak snad rocni dite uz nedam??
Mam jeste mooore casu,jen jsem chtela cumnou na vlastni oko,jak takove vozitko vypada :grinning:
17. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné odpoledne přeju, berušky:slight_smile: Asmee, tak super, že se brouček tak krásně vyvíjí:slight_smile: už jsem si vzpomněla, že jsem to viděla na Z1, že zavedli jedno embryjko dřív a druhé o dva dny později, ale nebylo to u nás, tak jsem myslela, jestli to tak nedělají v Reprofitu:wink: Roni, jak se máš a co štěňátko? Radulko, Marti, Katrinko, Kaši, mocinky zdravím:slight_smile:
17. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, dvojkočárky jsou nic moc, já mám vybraný duo walker, je teda taky dost drahý a korbičky jsou úzké, ale když máš dvě miminka, tak bývají menší. :wink: V chiccu mají kočárky, ale teda předražené a je to hned u vchodu směr na zastávku tramvají.
17. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belli: tak mně to tak neudělali, ale vůbec mi to nevadí. Aspoň jsme tam nemuseli znovu jezdit a mám broučky u sebe.
17. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
As tak ten je moc pekny,ale 18tis ve sport.verzi +4tis za kazdou hlubokou korbicku..to uz je 26tis!

Ahoj Bellinko!Jak se mas pri sobote,co delaji zvizatka a Mikesek???papal dneska Activii??
17. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien pokud budeš v Ostravě,tak v Hrabůvce ve Špalíčku kousek od Venuše je svět kočárků,tam mají celkem výběr. :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je tam i ta nádherná dětská herna ,kde chodím pomáhat. :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: jo je drahý, ale je to už vše v jednom. A my každý rok jezdíme na dovolenou, za kterou taky utratíme hodně peněz a pokud budu těhu, tak se žádná dovolená nebude konat, tak bude ušetřeno. :wink: Ale nikde není řečeno, že ještě neslevním a nevyberu jinou variantu. Co to tady melu, když ještě ani nevím jestli jsem těhu. :sweat_smile:
17. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za tip Kasi,mam jeste cas..jen me napadlo,ze nakouknu...jsme blba,tak brzo premyslim na kocarekem..a cokoliv se muze jeste pos...,ale to je tim,ze sedim doma a nechodim do prace a mam cas premyslet :grinning:

Kdy se chystat testit Kasi?
17. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si jdu udělat bezkofejnovou kávu, která mi teda včera vůbec nechutnala a vylila jsem ji :grinning: a k tomu jdu dělat na zítra obídek. Zatím se loučím
17. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jdu na noc k našim,tak kouknu na tu Z1,běží tam ten dokument ještě Belli? :slight_smile:
cien: ale pořád lepší myslet na kočárky než přemýšlet že se může něco pos...
kasi: jojo, viděla jsem ho tam. Ale nevím, které dny ho dávají.
17. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je krasny,ale za tech 26 tam nemas ani autosedacky...takze jsi pak uz pres 30..to je mazec,zapaltit to z materske :confused: ,my nemame zadne uspory :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi něco máme a vše to bylo myšleno pro děti. Ale pokud natrefíš na nějaký levnější a pěkný tak mi dej info. :wink:
17. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
As kafe jsem milovala a prestalo mi chutnat hned asi 2.den po ET :wink: ,tak to je dobre znameniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
cien: kéž by :grinning: a koukala si se na stránky www.dvojcatka.cz ?
tak já jdu zkusit to kafe, jestli mi pořád nechutná. :grinning:
17. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,koukala....ale tezko si vybrat ,kdyz se za nej nepostavis nechytis ho do ruky a neomacas si ho...
Jj,radeji myslet na kocar,nez ze se neco pos..,ale bohuzel clovek nema asi jistotu az do konce...a pripadu,kdy se to posralo i pozdeji nez na zacatku-tech znam bohuzel hodne :frowning2: ale fuj,na to nemyslet a VERIT,ze budeme mit stesti!!!!!!!!!
17. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek