• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
všechno se může stát, ale myslím, že už jsme si toho taky hodně prošli a prostě už budeme mít jenom štěstí s krásným koncem, na kterém budou zdravé děti. :dizzy_face:
17. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mužu testit až za týden,ale spíš počítám s variantou 1 IVF.Pokuď bych to dostala,tak budu hnedka volat do Polanky a domlouvat se dál.Tak jsem se domluvila s Jarošem.Takže kdyby bylo třeba tak bychom měli asi stihnout 1 IVF do vánoc,no ale nebudu předcházet třeba se zadařilo. :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo Cien musíš myslet pozitivně. :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, ohledně toho kočárku, ted dávali nedávno pořad na CT1... a byl tam jakýsi odborník na kočárky, taky jsem si myslela, že ještě roční mimi vozíš v hluboké korbičce, ale prý kolem 8 měsíce měníš hlubokou korbičku za sportáka... segra taky vybírá kočárek, pořád mluví o trojkolce Cortina.. ale docela jsem ji zvyklala at trojku nekupuje, at radeji koupi čtyři kolca :slight_smile:)) a navíc pod náma mají nádherný kočárek Atlantic, tak jí taky padl do oka... navíc je za velmi dobrou cenu :slight_smile:)) jinak je to šílené, kolik ty kočárky stojí... a ještě ten odborník říkal, že by korbička měla být 80 cm dlouhá :slight_smile:
17. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale tříkolka taky není špatná ,má ji sestřenka a dobře se s ní manipuluje. :slight_smile:
17. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: jo jo dorjan má moje sestřenka, sice jen pro jedno mimčo a je perfektní, sice nemá aretující kolečka, ale je perfektně odpružený. Tento ale jak tak koukám tak má otáčecí kolečka.
17. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je to hodně věc názoru :slight_smile:)) ta manipulace je určitě lepší, ale myslím, si že hlavně v zimě je lepší a hlavně stabilnější klasika :slight_smile: navíc "švagrovka" má trojku a že když potřebuje do schodů nebo ze schodů, tak říká, že je to hodně nestabilní a už by jej nikdy nechtěla a to má kočárek za 18 tis :((((
17. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některé otáčecí kolečka jdou i stopnout :slight_smile:

Kasi, kdyby to náhodou nevyšlo... tak na to IVF půjdeš do Ferťasu nebo zkusíš Reprofit?
17. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jednou viděla v ZOO v Olmiku, jak jedna paní postavila trojku na na takový nerovný kopeček a ten kočár se jí převrátil, takže já bych do trojky nešla. Já bych chtěla 4 velká kolečka, nemám ráda, když to má ta malá kolečka vepředu. Přijdou mi velká kola pohodlnější.
17. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak tady na vas cucim a resite kocarky jo????no ten dorjan ja bych si ho nekoupila............ma dost uzkou korbicku a maji ho sousedi a ja jsem si ho zkousela povozit aje takovy dost tvrdy..............sice na pohled krasny ale to je asi vse...........ten muj v max je uplne lehci oproti tomu dorjanovi i se da houpat coz je super...............ja poziram ledovou cokoladu a upekla jsem 2 zaviny z listoveho testa na slany zpusob...................
17. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych taky do tojky nesla se mi to ani nelibi mi to prijde jak kocarky pro postizene deti s prominutim.............no vidite a nekdo na ne neda nedopustit...................
17. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: záleží asi jak je ten kočárek sestaven, může mít jiný podvozek, jiné korbičky. Sestřenka má dorjana a je perfektně odpružený a lehký a má vytahovací tašku v korbičce, která je hodně veliká.
17. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a taky všechny nastávající maminky jsem kamarádka od Rozinky a zachvilinku vložím pár foteček z dnešní návštěvy z porodnice a pošlu vám odkaz.Maminka i malý Matěj jsou v pořádku a oba zdraví,všechno proběhlo hladce.Všechny vás zdraví a jak přijede z porodnice určitě se co nejdřív ozve :wink:
17. říj 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin a ty máš jaký ten kočárek?
17. říj 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan: děkujeme za info a na fotečky se moc těšíme. Pozdravuj od nás rozinku.
17. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dan :slight_smile:) moc děkujeme za info a fotečky :slight_smile:)) A jak píše Asmeenka, pozdravuj ji od nás Kelišek :slight_smile:))
17. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockej radul hodim odkaz ale nebude vte barve co mam jo.....jeee super danko na fotecky se moooc tesime.............
17. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin: tak uz jsem si nasla ten tvuj kocarek na netu, vypada dost dobre :slight_smile:
17. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak posílám odkaz mám dvě fotečky Matýska uplně dole tak skoukněte toho malého krasavce :wink: určitě všechny pozdravy předám bude moc ráda :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=260916
17. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ten je krasny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takove cerstve miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nadhera!!!!!!!!jj radul snad bude i ten kocar tak dobry............mam i primo tento podvozek ale tu nasi barvu jsem nikde nenasla az bude doma tak ho vyfotim
17. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no barvu mame neco na zpusob jak na ne najedes tak hned ten cerveny tak ho mame takovy jak kapucino a taky ty ornamenty ty kola takove taky v bezove vypada pekne......
17. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan: děkujeme za fotečky, malý je krasavec.
katrin: ten kočárek se mi taky líbí.
17. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin a koukni na tady ten odkaz... http://www.avit.cz/detail/kocarek-baby-smile-v-max-s-nafukovacimi-koly-2009/54
to je ten stejný co máš ty nebo jiný? koukám, že na tady tom odkazu je větší korbička a nafukovací kola :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiškotky, to je krááásny prďolínek :grinning: :grinning: :grinning: ten Matýsek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro jedno dítko se mi poslední dobou moc líbil tento http://www.kocarky.cz/vdorjan-2009/danny-sport/danny-sport-barva-76.jpg i přesně tato barva
radul nn to neni on koukni na ten odkaz co jsem tu dala je a tam je ten nas i s podvozkem co mame ale ta barva tam neni................
asmen ten je krasny ale to je presne ten co maj ti sousedi a fakt jsem cucela ze sel spatne ovladat.................ale jinak je moc pekny to zase joooo
17. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jasné, to chce nejprve ochytat a trošku ho povozit.
17. říj 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek