• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
katrin: tak sestřenka má taky dorjan, ale teda úplně jiný než ten co jsem poslala ten odkaz. Je takový víc podobný tomu Taco.
17. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj koukala jsem i na ten tvuj odkaz :slight_smile: ty kocarky jsou si dost podobne :slight_smile:)))
17. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono, je to dost všechno na jedno brďo, akorát jedny jsou dražší a jedny levnější. :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
As: přesně tak... opět jako všechno je o penízkách :frowning2:
17. říj 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přitom někdy ty nejdražší nejsou nejlepší a ještě nakonec obsahují jedovaté látky. Jak ale zjistit, který je ten nejlepší pro naše miminka?
17. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Asmee, je to těžké... ale my jsme taky přežili uplně v obyč kočárkách :slight_smile:

No nic, já musím jít udělat Be-Be střechu :slight_smile:))))
17. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď dodělala vepřovou kýtu a dlabu jogurt. :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danko moooc děkujeme za fotečky,malý je nádherný.Prostě krasavec po mamince. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moooc ji od nás pozdravuj. :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se rozloučit ,jdu k našim na noc a zítra tam jsme na oběd,tak se ozvu zítra k večeru. :slight_smile: Mějte se krásně.
17. říj 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No určitě do Ferťasu,my nejsme mobilní takže Reprofit je pro nás z ruky.A zatím budu Ferťasu věřit,máme doma přece důkaz ,že i tam to funguje.Simča se podařila přes Ferťas. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ale hlavně opravdu nejsme mobilní,a tak je to pro nás z ruky. :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu zdrzel me soused.............
17. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko ja uz asi vim jaky ma seystrenka je to uplne jiny typ nez treba ten muj ze????psala jsem rozi a moc vas vsechny zdravi a tesi se az podrbeme..............
17. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja drahe kocary neodsuzuju ale 20.tisic bych teda nedala za kocar...........mimco je draha zalezitost a vim kolik pak stoji mlika atd a taky to mimco roste tak rychle ze porad potrebuje nove hadry..............no a abych pravdu rekla vic se mi libi ty v maxy dorjany nez nejaky casualplay,chicco atd...............
17. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, uplně s tebou souhlasim :slight_smile:
17. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj radul to jsem rada.................se tesim na superstar jsem na ne zvedava..............dneks porodila i ma kamoska ji uplne zavidim ze uz to ma za sebou.....................ma holcicku dominiku.....................
17. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se budu kukat na Superstar, i když o něco víc mě baví se koukat v neděli na holčiny :slight_smile: chtěla jsem se kouknout na web stránky superstar, jaké pisničky dnes budou zpívat, ale zatím to tam není, nebo jsem to nenašla :slight_smile:
17. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Be-be střecha je v lednici, zítra jdeme na obídek k tchánovcům a řeknem jim o našich zásnubách :grinning:
17. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin a kdy máš termín?
17. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam termin presne za mesic 17.11.tady v pase mam to napsane blbe to mi to tu tak vyslo,je se mas aspon nemusis varit.my taky asi zitzra navstivime tchany...............
17. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem rada ze vypadl ten arab byl mi desne nesympaticky...................
17. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky

tak jse vas jen tak letmo prolitla,cely den lezom a lecim se at jsem v pondeli fit a muzu do prace.

koukla jsem na fotecky matyaska krasne miminko :dizzy_face:

tak vy jte dneska probirali kocarky :slight_smile:

my jdeme zitra taky ke tchanovcum na obed,pokud budu teda schopna.

katrin ten mesic utece jako voda a budes mit dominika taky v naruci :wink:
17. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kaci......jj matysek se rozince povedl :slight_smile: ja uz se taky tesim ale ted mi to fakt ubiha dost pomalu............
17. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vic než toho araba nemusím toho Vietnamce... a pak ještě Leo Machala a z holčin Paula Ištváncovou, ta tam podle mě nemá co dělat :slight_smile: když to srovnám s její konkurencí :slight_smile:))
17. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no machala je koren ale zpivat fakt neumi..............vetnamec je taky divny................jsem zvedava kdo to letos vyhraje.............
17. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
matysek je princ krason :dizzy_face:

muj favorit je ten ostravak chodura,ale na me nezalezi ze..
17. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja favorita nemam ale ten chodur na to ma......................skoda ale ze nevypada jako machala :grinning:
17. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave ze neni takovy samponek tak mam obavy aby mu posilali hlasy,ale je fakt dobry
17. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jo.................coste dneska varily????????????????????????????????
17. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu si udelat caj vzit si paralen a jdu do postele,uz me to tam nebavi,ale kdyz musim tak musim :unamused:
17. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda ale co se da delat ze???tak se pekne lec at jsi cila jako rybka.paaaaaaaaa
17. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek