Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
18. říj 2009

Jj,Evi to se mi prave libi,same vyhody kyblicku a ty ho tam drzit jednou rukou nebo je tam jen tak???
A jak dlouho-do jake veku se tam vejde?

As pa a hodne stesti na pondeli v praci a ser na magora 😉

kacza.b
18. říj 2009

asmeen musim se uzdravit,zitra mam kontrolu a pak uz cekam kazdnym dnem telefon s fertasu........tak musim byt fit!!! tak at ti to utika a mas bezproblemovou pracicku

asmeena
18. říj 2009

Pápápápá, užijte si superstar pokud budete koukat (jsem málem napsala koupat, jsem z toho nějak mimo 😀 ) a sladké sny. 😉

katrin111
18. říj 2009

jj srazik by byl super jen nevim jestli se ho zucastnim.................ale v tom havru bych to brala tam bylo dobre 😉

asmeena
18. říj 2009

katrin: když ho uspořádáme co nejdřív, tak to zvládneš ještě jako 2v1

kacza.b
18. říj 2009

holky vite co plati co srazik tak tehule tak snad bude vic nez jen jedna nova tehulinka 😵

evcaa
18. říj 2009

martinko klidne ti ho prodam pokud budes mit zajem je bezvadny
http://www.babydracek.com/zbozi/2551-koupaci-ky...

presne tento mam

katrin111
18. říj 2009

asmenko tedka bych uz urco nesla uz se fakt na to ted necitim..............nevydrzim dlouho sedet jsem uz nemotorna 😀

katrin111
18. říj 2009

evi ale martinka bude potrebovat dva 😀

kacza.b
18. říj 2009

a ted uz vlastne plati co srazik tak nova maminka a miminko 😵

asmeena
18. říj 2009

už jsem si ten odkaz evi přidala mezi oblíbené položky, kdybych ho pak taky někdy chtěla. 😀 a budete potom kupovat větší?

katrin111
18. říj 2009

jj kaci plati to i to................ 🙂

evcaa
18. říj 2009

jj katusko bez si hajnou vis ono je nejlepe se vypotiti na cizim tele 😀 😀 😀 😀 😀

katrinko nedala bys to ani na chvilku????jirka by te pak odvezl dom jak bys rekla

vberunko srazek bych brala mocinky moooooooooooooooooooc 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
18. říj 2009

pápápápá už to opravdu vypínám 😀

kacza.b
18. říj 2009

uz se tesim az bude rozinka doma a prida dalsi fotecky a napise nam jaky byl porod a jak to vsechno zvlada,maminka nase kelisovska,ale urcite je takova sikulka jako evicka 🙂

evcaa
18. říj 2009

jj kacenko pak uz budem jen s mimisama na zahradkach 😀 😀 😀 😀 😀 😀
katrin nepotrebuje bude koupat postupne pekne do rady a nepredbihat 😀 😀 😀 😀 😀
verus nn vetsi uz neni pak jsem rikala ze budu sprchovat a streda nedele koupat ve velke vane to uz bude pomalu hacat tak koupim sedatko do vany a zase usetrim zada http://www.pacipaci.cz/665-sedatko-do-vany-aqua...

kacza.b
18. říj 2009

tak jsem ukecavala tomase na sexik a nic,chytil s antibioptik nejakou koprivku tak nechce,tak se budeme potit kazdy zvlast no 😀 😀 😀 ale je mi uz lepe,jeste tak dva dny a bude dobre 😉

evcaa
18. říj 2009

kacko sem cervena az na prdeli 🙂

katrin111
18. říj 2009

evi tedka uz fakt asi neeeeeeee..........i ta cesta mi uz nedela dobre vis............tedka uz fakt na to prdim........ja jsem taky zvedava na rozincin porod......teda vlastne ani ne budu se bat ☹

evcaa
18. říj 2009

jj my uz sme taky skoro bez rymy a danulka to nechytl zatim tuk tuk tuk ale dnes rano mel zase 37,1 bobis beztak ze zubu pac za hodku uz mel "jen" 36,9 ☹

kacza.b
18. říj 2009

evicko ja te nemit ja o takovych sedackach ani nevim,co se jeste ve svem veku dozvim. ale dobre vedet a rada se poucim 😵 vypada to moc dobre takove sedatko. ono je vzdycky problem kam s tou vanickou jak to nanosit jak to vylit. a kyblik je mensi a je to bez problemu a sedacka vypada taky dobre

katrin111
18. říj 2009

samik taky zase chytil rymu..............kurde to je hnus ten podzim na ty virozy 😠

kacza.b
18. říj 2009

evi s ceho jsi cervena az na pr....

katrin111
18. říj 2009

ja budu nosit vodu do vanicky asi v hrnci................nejhorsi bude pak to vylivani jak budu sama bez manzi..........

kacza.b
18. říj 2009

katrin,ale ty jsi amika rodola cisarem ne? nebudes mit i druhy porod stejny? vim ze kamoska to tak mela

katrin111
18. říj 2009

j kaci cisarem.ja sama nevim jak to bude radeji bych sla normalne..............jestli bude vse ok tak do porodky nejdriv pujdu az budu mit bolesti............u samika to byl nespoutanny porod a pak to taky tak dopadlo...........

kacza.b
18. říj 2009

tak jsem okoukla ten kyblik a jsem pro nej pevne rozhodnuta,jelikos nebudu mit nikoho kdo by mi pomohl,kdyz bude tomas v praci tak to bude idealni reseni

kacza.b
18. říj 2009

katrin prosim te co je to nespoutany porod,je jsem blbec co fakt nevi 😅 jsem to jeste neslysela

evcaa
18. říj 2009

z toho jak me chvalis 😀 😀 😀 😀 😀
jj katrinko tot byl problem i u nas a proto jsem sla do kybliku a navic danulkovi se ve vane fakt moc nelibilo ale kazde ditko je jina

jinak marti danika normos drzim jednu ruku mam na zadech a druhou na hrudnicku takhle ho drzim od doby co drzi hlavinku jinak jemne drzis za hlavicku po stranach a mimi si plave jak se mu zlibi

kacza.b
18. říj 2009

evco 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru