Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
9. dub 2009

z marianek....

verca777
9. dub 2009

to je hrozne ja už čekam až mi začnou vychazky a padim pryč,,aspon na 3 hodky,,,

verlis
9. dub 2009

Holky mohla bych se zeptat, jak dlouho jste byli uspane? Pri odberu vajicek? Nebo jak to cele dlouho trva?
A tak me furt honi hlavou jedna otazka, jestli jim tam verite, ze kdyz budou dobra vajicka, ze treba nereknou bohuzel nic nebo tak neco 😖 Je to vsechno busines, takze si rikam, proc vsechny tri moznosti nevyplitvat a pak cely uhradit sam ze jo, mozna je to skepse, ale clovek nema prachy na vyhazovani jen tak, tak se ptam jaky mate zkusenosti s duverou? 😉

michina
9. dub 2009

Ja vychazky vubec nemam, stejne sice nikam nechodim,a le nejak by se to vyridilo..V práci stejne vi, proc jsem doma, nebo aspon tusi..
Ale pokud zustanu po zitrejsi kontrole jeste doma, tak si je necham napsat! Aspon nebudu stresovat a zacnu opravdu chodit ven, bo mi to povolo doktor 😀

verca777
9. dub 2009

no prochazka ti asi neuškodí,,,verlis ja byla uspana tak všeho všudy deset minut,,,,a naneštěstí mi neřekli po odběru vajiček bohužel nic,,vlastně doktor jaroš mi řek že si myslí že ztoho všeho co tam je by mohlo byt po punkci tak 3 dobrych a strefil se,,,,no ale víš pokud bys tak uvažovala jako třeba nevěřím jim,,,tak to bys pak nemohla věřit žadnemu centru,,ja si vybrala fertimed pod doktorem jarošem,,nevím věřím mu zatím mi nedal duvod abyhc mu nevěřila,,,

verca777
9. dub 2009

ptala sem se doktora proč se to nepodaří napoprve ivf každemu a on mi odpověděl celkem logicky že ani zdravemu paru se nepodaří prostě počít hned ten měsic co to zkouší,,,což je pravda...

verca777
9. dub 2009

a c odělaš za praci michi??

michina
9. dub 2009

Verlis, punkce trva cca 10-15 minut a uspana jsi asi 10 minut. Nemusis se bat.
A celé tyhlety pokusy jsou o duvere, jinak to nejde. Kdyz se jdes nechat ostrihat, taky zaplatis, reknes¨, jak to chces a doufas, ze to bdue podle tvych rpedstav a ze udelaji maximum. Samozřejme vzdycyk je tu lidsky faktor, který muze selhat, ale na to nesmis myslet!! Pokud se rozhodnes do toho jit, vyber si centrum, kde jim budes verit, jinak budes mit vzdycky pochybnosti e tohle ti na klidu neprida..

katrin111
9. dub 2009

ahoj holky jdu vas pozdravit,trosku jsem to docetla............pocasi krasne odpoledne jdeme na pivko ja jen na sodovku 😀 😀 😀

michina
9. dub 2009

Pracuju v administrative v jedne velke zahranicni firme, takze spokojena.

michina
9. dub 2009

Ahoj katrin! Těhuleko naše, už si zvykas?? CO nejake pocity??

verca777
9. dub 2009

no ja pročítam tak ruzne diskuze,,a se mi zda že holky prostě kde se jim to nepodařilo tak od tamat utekly,,,a šli jinam,,a pomlouvají doktory,,zda semi že z gyncentra tečou od fertasu a z fertasu utečou do fn olomouc,,no nevim,,prostě si myslím pokud to ma byt tak otěhotniš kde koliv...no nevim,,,zatím zustavam tady tak snad setaky zadaří uvidime,,,už na toho čapa sakra čekam dlouho 🙂

verca777
9. dub 2009

ahoj katrin,,tak pivko male si mužeš dat na čuraníí 😀

verca777
9. dub 2009

a verlis ty chodíš do fertasu??jo chodí vlastně,,psala že byla u vodičky že))

verlis
9. dub 2009

Diky za reakce holky, prave ze jim tak nejak verim, je to tam prijemne, mile, ochotne, proste super, sice jsme tam byli zatim 2x 😀 😀 😀 ale udelali na me dojem!

No chceme do toho jit, takze musime shromazdit vsechny sily a nervy a to pak pujde. A nemate nektera zkusenosti s nechopenkama, jak je tam pisou? 😅

michina
9. dub 2009

Verco, spise si myslim, že človek ne že by neveril a pomlouval, ale proste se mu tam treba nelibil pristup, tak odesel tam, kde citi vetsi duveru. Tchyne nam taky rikala, jeslti bysme nemeli treti pokus zkusit nekde v jinem centru.. ale my rikame, že princip je vsude stejny, zalezi na pristupu personalu a ve Fedrtasu me zatim nikdo nezklamal, nasla jsem doktora, kteremu duveruju, prostredi a postupy, ktere dobre znam a uz na druhem IVF to bylo poznat, clovek presne vi, co se bude dit a jak. nechci si zvykat na dalsi doktory a dalsi prostredi, kde zase "budu roztahovat nohy". Ale je to muj nazor, mozna prave nekoho zase uklidni, že prave ten prsitup je jiny a jine prostredi, že to třeba dopadne lepe., ale u nas s manzou to tak neni. Uz jsme to nekolikrat diskutovali a rozhodli se, ze i kdyz by to ted nevyslo, zustaneme ve Fertimedu.

michina
9. dub 2009

Pri IVF davaji neschopenku tak cca od 6.dne stimulace. Ale pokud mas narocnou praci fyzicky, tak urcite i drive.

verca777
9. dub 2009

ja dostala neschopenku od začatku stimulace,,,taky jsme se bavili o tom jeslti by sme změnili car..ne muj muž v žadnem případě říkal že ne...tak jak ty říkaš zase si zvykat na nove doktory a všechno kolem,,na meho muže kajoš udělal taky dojem,,takže opravdu tam zustanu taky,,

michina
9. dub 2009

A manža taky mel sve slovo, protože se mu libi, že pri odberu si odskoci pred punkci na pokoj a nemusi tam v te jejich zachodove msitnosti s casopisy se slepenymi strankama 😀

michina
9. dub 2009

Me tu neschopenku taky nabizeli od zacatku, ale ja ji nechtela, takze u obou stimulaci jsem ji dostala až při prvni UZ kontrole pri stimulaci. pak do týdne byla punkce a pak 14 dní do prvni kontroly po ET. Dneska jsem doma uz presne mesic.

verca777
9. dub 2009

😀 😀 😀 😀 ano tak to je asi duvod u meho muže proč chce zustat ve fertasu....ale sem mu říkala že jeslti na podzim už to budou dělat v polance tak to teda nevim,,tak toi přes to pojedeme asi do olmiku 😀 😀

verlis
9. dub 2009

Aha diky za info, jojo chodim do Fertasu v Olmiku a byla jsem asi teda u Vodicky 😀 😀 😀

michina
9. dub 2009

to si to pak udela doma a doveze, vzdyt je to kousek 😀 Ja tam sjem a 10 minut a ty po rudne tak za max 20minut z marinaek

verlis
9. dub 2009

No holky teda ten hajzlik s tema slepenejma casakama, je fakt sila 😀 😀 😀 Bylo mi manzu fakt lito, a musim rict ze Sobek Bobek je teda peknej krutas, hrabal se ve me jak v nakladaku 😠 Fuuuuj, vodicka byl jemnej 😅

michina
9. dub 2009

A navic v Polance maji taky nahore pokojiky, jak v Olmiku 😎

verlis
9. dub 2009

Juuuuv Olmiku jsou pokojickyyyy 🙂 tak to je fajne 😵 😵 😵

verca777
9. dub 2009

🙂 🙂 pry hrabal se ve mě jak v nakladaku,,,no vodička je takovy jemny se tady řehtam co to píšu za nesmysly tady ohodnocuju gyndaře hnuuuuuus 😀 😀 😀 😀

spasinka
9. dub 2009

Tak jsme tu z obídku, venku je kráááásně 😎
Achoj, Michi, těhule 🙂 V podstatě s Tebou souhlasím, doktorům věřím, ale štve mě tam ten systém a přístup některých sester. Ale je možné, že je to jinde podobné...V úterý jsem se rozčilovala doma na tohle téma a když jsem pak miláčkovi říkala, že tam jedem příští středu, tak se ptal, co jim tam rozbijem, když to jsou takoví hajzli 😀 😀 😀 😀

michina
9. dub 2009

Jsou, my mame vzdycky pred puknci pokojik, takze vecer pred tam uz jsme, aspon nikde netrajdam, aby vajucha nepraskly. Pokojik mame cely den tranferu, manza si tam odskoci udelat vzorek a pak tam na me vzdycky ceka, nez se po narkoze vyspim. takze doporucuju!!! Stoji 300Kc za osobu se snidani. Ta tam na me ceka po punkci a manza ji sni uz jak na me ceka. Certsve dva rohlicky, cajik, pomerancovy dzus, jogurt, maslo, marmoska.. 😎

verca777
9. dub 2009

jo jo michi taky tak jsem to udělali před punkci i vden transferu uplně v poho,,,a vlastně sme tam po transferu přespali,,,jo uplně v poho,,,,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru