• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
tenhle tyden (ted nevim jestli vcera nebo predevsicrewm) byl clanek v MF na prvni strane o hodnoceni nasich nemocnic a zdravotnickych zarizeni, vse je v pohode, ale vsichni si stezuji na pristup sester.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na jedne strane je to hruza, protoze ony jsou to prvni a i posledni, co vidis, kdyz tam jsi a delaji dojem vsemu, a na druhe strane se jim nedivim, ty jejich platy a podminky ve zdravitnictvi.. sama jsem od toho utekla.
Ale to je v zadnem pripad neomlouva!! kazdy ma moznost volby..
9. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musim se doslova prinutit, že odsud zmizim, bo jinak tu budu sedet nonstop až do zítřejsi kontroly. Jsem totiz jeste v posteli :grinning: Tak ahojky a zítra se hned po kontrole ozvu, pokud se sem nedsotanu nejak hned, tak napisu Evce sms, at vam to sem hodi, a nejste netrpelive. Myslete na me a zitra snad s dobrymi zpravami.
papa
9. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli na snídani gumové koblihy :confounded: Ale je fakt, že jsme byli na ET na státní svátek, takže co můžu druhý den ráno chtít, že? :grinning:
Michi, beru sestřičky v nemocnici to nemají lehké, ale zase taky jak které odd. ALe na amulancích a konkrétně ve Ferťasu si myslím, že prachy problém nejsou
9. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michi, jasně že na Tebe budem myslet, stejně jako posledních 14 dní :grinning:
9. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuu to je hotelovy pokojik :grinning: :grinning: :grinning:
Ale my mame doma pejska, takze pres noc doma bohuzel nemuze byt sama :frowning2:
9. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem sestra na ORL ambulanci, a holky nepreju Vam takhle delat s pacientama, fakt ze jo :angry: Co si ty lidi dovoli, je hnus fakt, pripadam si kolikrat jak onuce a nejakej otrok :frowning2:
9. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to uplně chapu ty sestry ale ja dělam v obchoděa taky mam maly plat a musím byt mila na lidi abysme měli zase premie,,a to je taky zaprd kolikrat,,michi držím palečky ale u tebe už to je jasne :wink:
9. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi a ty si tež v praci?? sakra od uterka mi to začnee,,pomooooc :frowning2:
9. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja si prave rikam, kurna kdyz jdete do obchodu a neco potrebujete to se i usmivate a tvarite mile, ale jak nechcete cekat v cekarne, tak jste hnusni a ja se prece nemuzu furt na vsechny culit a to mate videt ty lidi co chodi pravidelne jak se pak vyptavaji a copak Vam sestri je vzdycky se usmivate a dneska neeee, kurna tak furt nemuzu met tu hubu dokoran :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A pak se siri ty famy, ze je sestra protivna a neprijemna ve vyrazu...atd atd :confounded:
9. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Věruš, makám až se ze mě kouří :grinning: Od rána čučím na koníka semtam něco vytvořím. A víte, co mi včera doma řekl můj nejdražší? Prý: "sotva přijdeš domů, už jdeš na koníka místo, abys šla na koníka" a udělal výmluvné pohyby pánví :grinning: :grinning: :grinning: Jestli to čte, tak mě dneska zabije :grinning:
9. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To je dacanek :wink:
9. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Spasi 100bodu pro Romana :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady aspon na chvili.samik sel ted pred barak........michi citim se fajn,dneska jsem dostala tehu prukazku a za 2 tydny jdu do poradny...........
9. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi se tu chlamu :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin holka nechce se mi hledat tabulenka, ale vy jste to trefili na poprve? IVF nebo IUI? :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
verlis jj na poprve a iui............
9. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michinko ty mi dalas VELIKOU RADOST :grinning: :grinning: ze tak krasne tehotnis !!!!

Akorat jsem se nachlamala ,jak pises,zes videla 2x CAPA...tak mne to napred nedoslo,ze je to s hackem :grinning: :grinning: a napadlo mne,zes videla kozla-capa :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ty jsi číslo :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mě to s tím CAPEM napadlo taky :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to jsem rada Spasi,ze nejsem sama dyslektik nebo co :grinning: :grinning: nebo pako :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katrin,ty jedna tehule :wink: :wink: :wink: jak se citis?
9. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem holky trochu zmatená. Včera přišla MS, takže jsem dala večer Synarel....no to je fuk, každopádně jsem krvácela jen včera a dneska už nic :unamused: Tak nevím...
9. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasi to je asi tim sprejem!MNe kazdopadne za jeden den spreje splaskly kozy tak o 3 cisla :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to mám domluvené,vemou mě a počkají i ty dva měsíce než skončím v dosavadni práci.Tak jsem šťastná jak blecha.Konečně něco pozitivního.
9. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jakej sprej? :confused: :confused: :confused: s kozama??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rony, gratuluji, to je fakt super zpráva, jupíííí :slight_smile:
Marti, myslíš? Ještě mě napadlo, jestli to není tím polygynaxem...no asi to ničemu nevadí.
Verlis - Synarel, spray do nosu, stimuljem tím :wink:
9. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuu to je i ve spreji??? A injekce ne-e??? :confused: Nebo pridavate?
9. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja scu takyyyy kozyyyyy jak vozyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vás dočítám a zase taky padám skoro pod stůl. :grinning:
Spasinko děkuji,snad už budu v klidu a časem výjde i to mimi. :wink:
9. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já chcu taky kozy,mám jen kozičky. :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek