• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
tak mi na to stačila 2 měsíce HA a už jsme kupovala nové podprdy :grinning: Takže jestli to teď půjde pryč, tak můžou být putovní tady mezi keliškama před IVF :grinning: :grinning: :grinning:
Verlis, injekce přijdou hned potom, zas nějaké nové metody, či co :confused:
9. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahoj rony tak to je super ze ti to vyslo..............
9. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Katrin,jsem rádá,že se dám do klidu.Vím,že všude je něco,ale čeho je moc toho je příliš.
9. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, verco jsi online?
9. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A s každým s kým jsem o tom mluvila tak mi radí ať neváham a beru to.A to mě taky nabíjí pozitivně.
9. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj rony to verim.nova prace to bude novy zacatek........ted uz to pujde jak po masle............nechces zitra prijet s malym a zajdem treba do parku???????ahoj kat
9. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jedu zítra ke kajochovi,pak půjdu do práce jim povědět co jsem vymyslela.A mám toho nějak moc.Ale určo se někdy stavím. :wink:
9. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha skoda no...ale neva.nac jedes ke kajovi???????
9. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na kontrolu před IUI a snad vydržím do středy.Objednala bych se na pondělí ,ale jsou velikonoce tak musím zítra.
9. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco, včera jsem byla u Jaroše a tak jsem ze tedy ptala na to, kdy bude mít v plném provozu Polanku, říkal, že už to bylo plánovaný na květen, ale záleží na Sobkovi z OC, kdy to odstratuje a že ještě stále zaučují sestry atd...je možné, že od května to nemusí klapnout a spíše by to viděl nejpozději v srpnu, kdy už bude i po dovolených atd...
9. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rony a Ty jsi ukončila tu PN? Být Tebou tak už bych na ní zůstala a pak šla rovnou do nové práce. Jestli to tedy jde...
9. dub 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loucim se,jdeme na to pivko......
9. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spasinko ještě jsem jí neukončila,ale už mi jí chce dr.po takové době ukončit.
9. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, ketré ještě neznám... Rony odkud jseš ty?
9. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem z Ostravy Radvanic.
9. dub 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je blbé :unamused: Ale to už nějak vydržíš ty dva měsíce a už bude líp :slight_smile:
Katrin, docela dost teda ale fakt závidím :slight_smile: Užij si to, venku je super a na zahrádce..... :sunglasses:
9. dub 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četla jsem, že vaše snaha mít miminko, je taky dosti velká a mnoho neúspěchů :frowning2: Na IVF jste byli?
9. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám jedno IVF neúspěšné za sebou a teď se připravujeme na druhý a snad úspěšný pokus
9. dub 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už jsem dneska v pohodě,ale včera jsem měla nervy na pochodu.
Kat do IVF nejdu,nejsou penízky a dítko mám aspoň jedno,ale kdybych ho neměla tak udělám maximum jak holky tady.
9. dub 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Držím vám všem pěsti ať to výjde,já jsem tím taky procházela. Dnes už to beru jinak,sice mě mrzí,že to nejde,ale už to tak je. :wink:
9. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu vyhlížet bráchu,doveze mi napsanou výpověď,tak se zatím loučím.
9. dub 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dobře, že máte aspoň jedno dítko, dala bych za něj úplně vše a proto taky děláme proto vše, jako my všechny tady
9. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás dočítat. Tak teď moc nepište.
9. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa všichni, zase zítra
9. dub 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: moc času nemám,dočítat teda nebudu..byla jsem opět na kolečekovkách..ráno jsem tady měla sestřenku s malou Julií,je kouzelná.už chodí a to má 11měsíců... :slight_smile:
9. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
začala už jsem brát clostil a v ponděl se objednám na středu do polanky...snad půjdu co nejdříve ráno,at nejsou zdržovačky :unamused:
9. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko: a oni tam jsou po velikonocích? Myslím, že jsem včera zaslechla, že má paní přijít až 20.4. -ale nevím to jistě. A v pondělí jsou Velikonoce, tak nevím jestli budou v Olmiku.

rony: tak to ti moc blahopřeji k nové práci. Je to super a možná si teď hlava odpočine a budeš mít nové starosti a třeba mimi přijde na to tata.

Spasi: ten tvůj chlap je super, úplně jako bych viděla svého manžela jak koutí prdelí a u toho ještě háže bimbasem. :grinning:

Cien: a jak u tebe probíhá stimulace? Ještě z toho synarelu pčíkáš? Já bych si do nosu nemohla nic stříkat, pouze kapat, jinak pčíkám a pčíkám.
9. dub 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rony: a kdy to v práci oznámíš, že končíš? Nebo už si jim to řekla? Dej pak vědět co na to tvoje šéfka?
9. dub 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, jsou to prostě drahoušci :grinning:
9. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen,no ale v pondělí jsou velikonoce,já jedu na středu do polanky...
9. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek