• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
CIENKO, doufám, že dorazíš na srazík... v soboty nechodí kontroly a musíme okukat tvoje bříško :grinning:
25. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky klidne muzem jit uz na obed jestli chcete
25. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to máš dobrý nápad, to je jedno, jestli půjdem na véču nebo na obídek :slight_smile:))))
25. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
martiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaj jses :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlásím z domu :slight_smile: konečně :wink: nakonec jsme zůstali v OL naa noc protože Sobek měl na mě čas až ve 11:45 a sestra říkala že buď pujdu hned domů že ona ve 12 končí a nebo tam budeme na noc :angry: zkoušela jsem to na ni s klíčem ve schránce (viz. asmenka) ale nezabralo to na ni na babu :angry: ale to je všechno jedno hlavně že už jsme doma :wink: :slight_smile: mám u sebe jednu morulku a jednu devítibeněčnou blastocystu hurááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jenom doufám že jsem je hned po ET nevyčůrala protože mě Čepelák postrašil že se mi :slight_smile: od minula trochu zvětšily vaječníky ať nedostanu OHSS tak mám hodně pít :zipper_mouth: tak jsem pila a pila a pila a pak jsem čůrala a čůrala a čůrala :sweat_smile: :grinning: po ET jsem se snažila to vdržet co nejdýl abych nešla na záchod ale po hodince a půl jsem prostě musela tak doufám že jsem je nenechala v OL :unamused:
25. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido ahooooj , určitě je máš u sebe!!! Moc Ti přeji at jsi naše další štastná těhulinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido, plánujeme srazík :slight_smile:)) přijedeš taky? 7.11. v Havířově :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Čepelák ti dělal ET?
25. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík v Havířově. 7.11.2009 v pizzerii max v salonku přijde
Evka s danikem
belinka
radulka
kacza

sidus gartulace ja jsem vydrzela lezet po ET sest hodin na zadech ale bylo to krute ale sidus mas je u sebe to je jasne :wink: :wink:
25. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul ne Čepelák mi dělal OPU ale ET mi dělal samotný pan Sobek :confused: ale teda je fakt divný jak přišel tak ani nepozdravil a na o jsem já docela alergická tak jsem ho schválně pozdravila dost nahlas tak mi aspoň odpověděl ale pak celý zákrok nepromluvil a když odcházel neřekl ani Bůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem fakt jak praštěná když se mi chce zakašlat tak se bojím že jim ublížím když jdu na záchod tak se bojím že je vyčůrám asi mi hrabe :sweat_smile:
s tím srazem ještě nevím co se mnou bude ale jsem taky na PN a vycházky mám od 10 do 16 hodin a musela bych se přidat k někomu z Ostravy protože Havířov bych nenašla ani na mapě :grinning:
25. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul a vy máte zamražené prvojádra nebo sarší embryjka?
25. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido, mě zamražovali 4 denní embryjka, pro ně jsem si jela minulý měsíc, ale rozpadly se...
25. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido a neboj, už je tam máš, tak už nevypadnou... jen když jsem šla na malou, tak jsem netlačila :sweat_smile:
25. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
na velkou jsem chtěla napsat, no vlastně i na malou :grinning:
25. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si dala domácí kyselé zelí ať mě to protáhne ať se radši poseru než bych měla zácpu :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dala předsevzetí že si testnu nejdříve v neděli příští týden jsem zvědavá jestli to vydržím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale budu se fakt snažit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já budu končit, jdem dneska na obídek k tchánovcům :slight_smile: ale nejdříve ještě jedem do Orfy do Mariánek, koupit kobereč člověče nezlob se se velkýma figurkama :slight_smile: tchýně ma narozky a minulý týden se zmínila, že si to koupií na chatu... tak jsem ráda, že ji udělame radost :slight_smile: (pro zichra jsem volala do orfy a mají to tam)... celý tento víkend je krásný :wink: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa radulko je fajn ze jsi stastna :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido tak to je super,že už máš broučky u sebe.Tak se hlavně šetři,a uvidíš ,že se jim bude u tebe líbit. :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido: tak pěkně pupíčkuj a neboj, určitě si je nikde nevytratila. :wink:
25. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme po obědě.Peťa mi teď vzal i vysavač,že to udělá.No tak aspoň potom vytřu. :slight_smile: Mám čas,návštěvu nečekám,tak proč se honit. :slight_smile:
25. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: ty nevytírej, ty se šetři, máš pod srdíčkem minimálně jedno miminko. I když s takovou tlusticí možná dvě. :wink:
25. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj šetřím se všechno dělám na etapy,i nádobí pomyji a třeba až za 2 hodky ho utřu.No hlavně doufám,že bude vše v pořádku.Jsem zvědavá co se zítra dovím.V práci internet nemám,tak dám vědět až odpoledne. :slight_smile:
25. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nemám internet, tak hned z práce budu spěchat, ať si tu tvou dobrou zprávičku přečtu. :wink:
25. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No raději nepředbíhat. :slight_smile:
25. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :slight_smile: ,meli jsme navstevu,tak jsme posedeli jeste venku,na slunicku bylo uuuzasne.ale hned jak zalezlo,tak je kosa jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JJ,na srazik dorazim rada a klido uz na driv,klido na obed,jak budete chtit :slight_smile: moc se na vas tesiiiiiiiiiiim!!!

Radul docetla jsem,jak jste oznamovali rodicum svatbu :wink: ...krasa,az me to dojalo :slight_smile: a kolik je ti vubec?Jestli neni blbe,ze se na to ptam.....mne pripadas strasne mladounka,takova holcicka :slight_smile:
25. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido gratulka k Etiku :wink: a neboj,ja sla curat presne za 45min po ET :wink: ,bo jsem traged a jak mam nervy,tak curam furt :grinning: :grinning: ted jen v dusicce klidek,uzivej si to,ze mas miminka uz u sebe,mluv s nema a tak,vsak vis :wink: proste pupickovat :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem trošku žehlila, ale už mě to nebaví a tak jdu koukat na Horákovi. :wink: Z toho čekání, jak teda nakonec dopadne to mé těhulinkování se mi nic nechce a nic mě nebaví. Nejraději bych usnula a probudila bych se ve čtvrtek kdy mám ofic testování. :grinning:
25. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek