• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Tak jsem holky zpátky, kobercové člobrdo nezlob se mělo velký úspěch :grinning:

Cienko je mi 27 :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee: taky jsem ted dožehlila :sunglasses:
25. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul: takže to bylo to pravé co si teda tchýňka přála, to je fajn. Taky mám ráda dárky takové, které si přeji a které se hodí. To moje tchýně mi dost často dává samé nesmysly.
25. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko vypadas teda fest mladsi :grinning: ,je videt,ze jsi v dobrych rukou krale Miroslava :grinning: :grinning: :grinning: uz mi sibe :sweat_smile:

Asmee jj,to cekani je na bednu!Bud rada,ze chodis do prace!a moc ti preji,at tlustice naskoci,tak jako hodne holkam!!!Nic nic a pak sup a uz tam byly :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: kéž by to byl i náš případ, tajně v to doufám, ale i tak jsem při zemi. :astonished:
25. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,je to boj,ale stale velika sance!a opravdu moc drzim palusky,pac si to zaslouzis!!! :slight_smile:

Psala jsem Sweety,jak je to s NT,tak mi odepsala,ze take meli tu prodlevu mezi krvi a UZv,mame krev tusim v 10 a UZV az skoro ve 13..ale zajdem do mesta,na obidek,neni problem.Pak jedem k segre,kde nalozime obe decka a jedou sem na prazdninky :slight_smile: maji az do nedele volno,tak se tesi k babicce,maji tu kamose sousedy,tak si to uzivaji-pubosi :grinning:
25. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kerinka je smutna,Baru jsme odevzdali a je tu fakt takovy klid najednou... :slight_smile: az mi tu chybi ta prdelka malicka
25. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: neboj, až tam přibudou další dva svišti, tak bude Kerinka ráda, že si zaleze a odpočine si. To tak uletí a příští rok to tu bude.
25. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
As zni to jako krasny sen :slight_smile: i kdyz ten zahul si nejak neumim predstavit,vidim na tom zatim jen to krasne :wink: a tuto zimu bych take nejradeji prospala a probudila se az na porod :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: ty si krásně užij těhulinkování, nakonci toho budou dva nádherní zdraví broučci, tuším to, že vám to dobře dopadne. Moc ti to přeji.
25. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
As dekuji moc!Kez by to dopadlo dobre a oba byli v poradku!
Uz me boli prdelka,jak tu sedim na Konovi :grinning: ,tak se loucim a za chvili hraje Trinec,tak jdeme fandit k tv :grinning:
25. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pápá a pupíčkuj. :wink:
25. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Cienko, tak to jsi mě pěkně pobavila :grinning: :grinning: :grinning: s tím králem Miroslavem :slight_smile:)
Cien, na jakém programu chytáš Třinec?
25. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky tak uvidime v kolik budem dnes kyblikovat skrz toho casu je to na dve veci danula uz ma sedm a cas na koupani ale je teprve sesttttttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mne picne,ten hokej snad davali vcera a my to propasli!!! :grinning:
25. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jdem koupat at ho nepretahnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evci: to je blbé, my dospělí se z toho brzy oklepeme, ale chudáčci broučci malí v tom čase mají asi zmatek.
25. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, já byla minulý týden na hokeji, Vítkovice x Třinec.. ale pořád fandím Třinci :sunglasses: :grinning:
25. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Radulko uz jsme to nasli,davaji to ted na CT4 nebo co to je za kanal :grinning:
25. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak idu kukati :slight_smile:)))))))))))))
25. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunko jj je to na dve veci nic pro dnesek se loucim mame okoupano a pujdem spat ty jo o hodku driv :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc a krasne sniky :wink: :wink:
25. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, dobrou noc :wink:
25. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na vás ještě juknout a jdu do sprchy a do postele jsem unavená teď tu byla segra s děckama a trochu oslavovali beze mě (má zítra narozky ) a manža asi půjde spinkat hned :grinning: :sweat_smile:
cien co jsi dělala po ET furt jsi jenom ležela? já se snažím ale jsem už oleželá a když vidím tu spoušť po děckách tak bych se nejradši vrhla do úklidu ale fakt blbnu bo se bojím :sweat_smile:
25. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko neboj to bude dobrý ve čtvrtek ti naskočí dálnice a ty budeš šťastná jak blecha :wink: :wink: :wink:
25. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sido kašli na úklid,a raději odpočívej,však to neuteče.
25. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš recht kasi jdu do hajan ještě umístím utroš a za chvíli je superstár tak dobrou noc a papa zase zítra :wink: :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem zavedla utroš a jdu koukat na superstár. :slight_smile: Tak dobrou noc,Luci tobě zítra šťasné pořízení ajak budu něco vědět tak napíšu. :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, jdu vás pozdravit, jsem přiletěla z práce, honem do vany, do pyžama a už jsem v pelíšku:slight_smile: kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: nestíhám, ale vím o vás všechno, jednak od Evičky a semtam načuhuju, ale v práci se přes den psát nedá:wink: Sido, hodně štěstííí, Asmee, držím palušky:slight_smile: už se na vás moc těším na srazíku:slight_smile: mocinky všechny zdravím, dobrou nocku a krásné sníky, berušky:slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky přeji dobrou noc :slight_smile:)
25. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek