• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
asmi jsem na to klikla a modre nic se mi objevilo.....luci tak si dej prukajdu do alba
27. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: asi nějak blbě odkaz, ale stejně by si se musela zaregistovat smskou :wink:
27. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucik: tak to bychom mohly, možná, že kolem sebe chodíme a vůbec o tom nevíme :grinning:
27. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
As, to je možné :grinning:
Katrin, já jí tam nebudu dávat, mám tam všechny iniciály :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmi to je nejaka novinka nikdy to tak nebylo ale ja jsem se tam uz kdysi registrovala si pamatuju.jj luciku vlastne mas pravdu
27. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: já vím že existuje hrát i přes seznam, ale to já nehraju
27. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky martinka tu jeste nebyla :confused:

copak je noveho????
27. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky kaci noveho nic.porad jsem cela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marťa možná teprve dojela domů a trošku se aklimatizuje.
27. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin ale uz ne na dlouho :grinning: za chvili bude prdolka venku :wink:

asmeen a co ty nic noveho?
27. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin vis co by ti rekl sobek,ze ho mate vystouchat,jeho oblibene slovo :grinning: :grinning: :grinning: uz si nacla ten adventni kalendar?
27. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen jak to ze nic,ktery jsi dneska den?
27. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem 27 DC a 12 den po ET. Takže si asi pojedeme pro zmrzlinku :wink:
27. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dostala jsem hlad a to jsem měla před hodinou šopský salát. Jdu omrknout co máme na jídlo, ale myslím, že tam nic pořádného nebude. Jsem dnes nakoupila akorát zeleninu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dostala nápad, udělám si k Ulici bramborák, tak já končím a letím ho dělat :grinning:
27. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen no mas jeste zmzlinku,ale mas testovat az ve ctvrtek ne? a ty jsi mela PK? no uvidis jeste podle krve. a pokud mrcha nedorazi neni nic ztraceno.
ja mam chut na pizzu,ale odolavam....
27. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci jj musime m u pomahat zatim jsme sexovali jen myslim minuly tyden se vsim vsudy a nic :grinning: :grinning: :grinning: tedka uz se nebojim si to krasne uzit ikdyz me to teda dost boli...........jj adventak uz pojidam od soboty a poctive jednu denne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen posli mi jeden meilem,mnam i dva. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin tak ze uz ti ty cokoladky ubyvaji. hlavne to nerikej na sale u porodu,aby se tam nevaleli smichy :grinning:
27. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu koukat na ulici.
27. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměla jsem PK, teda měla jsem ET až třetí den po OPU. Ta zmrzlinka je z PK a je to už blastocysta.
Lucik: otevřela jsem okno, tak jestli cítíš vůni bramboráků, tak to jde od nás :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky koukat na ulici a u toho křoupat bramboráky.
Ráda bych vám poslala emailem, ale jak bych je cpala do PC, tak bych ho zamastila a to raději né :grinning:
27. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, mě z té Simony v Ulici asi štrejchne :sweat_smile:
27. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď to nemělo chybu, manžel paří na počítači nějakou trapnou hru, takže si mě vůbec nevšímá a já říkám, jé tady voní bramboráky, tady někdo asi dělá, taky bych si dala. A manžel na to, jé to je vůně, to se někdo má. :grinning: :grinning: :grinning: Ten bude čučet, až mu ho donesu na talíři.
27. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přinesla manželovi na talíři bramborák, že jsem skočila k sousedům pro něj, tak se řehtal, že to jsem dělala já, že jsem číslo :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, to tady se ale dělají chutě. Já jsem tedkom dojedla čočku s párkem, měla jsem na ní takovou chuť. Jestě mám v lednici salátek, rajčátka a mozarelu. Uvařila jsem si těhu čajíček a pomalu posrkávám.Mám pocit že jsem asi těhu .... haha. Manža mi říká že žeru jak těhotná... :grinning: A co vy taky máte chutě?
27. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a netestovala jsi?
27. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
princ: jé vždyť ty máš v albíčku pozitivní testíky? Jsem to nějak přehlédla.
27. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem těhu.... jenom manžel si se mě dělá srandu
27. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek