• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
jsem ale debil, jsem to nějak přehlédla, nebo už v tom mám nějaký zmatek. Tak gratuluji. Možná, že už jsem ti gratulovala, ale já už opravdu nějak ztrácím přehled. Nejvíc vím o holkách se kterýma se znám osobně, protože ty si umím dobře zaškatulkovat.
27. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ahoj,
asme:princ už ma // ,kukni do alba :wink:

Tak manža navrhl že by sme mohli jít na pivo tož se du oblíkat,malá diva zvěř už spí :sunglasses: :grinning:
27. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
a kdo bude divou zvěř hlídat? Se pohlídají sami?
27. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
miky: jo už jsem koukla do albíčka, jsem nějak mimo či co.
27. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
V pohodě, asmen a debil nejsi. Jenom jsi to přehlídla.
27. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jak můžu takovou úžasnou věc přehlídnout?
27. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
To bych si netroufla je nechat samé,s námi v rodinném domku v prvním patře bydlí prababička ,ma 83let ale když je třeba tak postavi do late i naši neposlušnou tchyni :sunglasses: :grinning: :confused:

mizím večer se kouknu co nového :wink:
27. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
princ: jsem debil, vždyť jsi to vlastně psala, že to manža slyšel přes dveře, že? Jsem mačo. Promiň
27. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
miky: tak si dej pořádně do nosu :grinning: :wink:
27. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No a co ty? děje se něco nebo ne?
27. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
neděje se nic a asi už se nic dít nebude, na zázraky teda nevěřím, ale mohl by být nějaký zázrak až budu naposledy testovat ve čtvrtek.
27. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
To je mi líto, ale možná se to umoudří. Nic čučet na zprávy a potom na ordinaci, takže se pro dnešek loučím.
27. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
pápá, užij si večer. Já jdu asi taky dělat něco jiného než koníkovat.
27. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooooooj zlaticka!!!
Konecne doma a dokonce jsem vas poctive ted docetla :wink: ,Evicko rika se ,ze kazde matce spadne dite a ktera rika,ze ji nespadlo,tak keca!!!Tak se neobvinuj a Danik bude v poho,stejne jako ostatni popadana miminka :grinning:

Holky moje,takze NT hodnotu mame 1,21 u obou miminek,co je v poradku!!!Ale ten pomer rizika se nakonec pocita jako UZV+krev+vek,takze konecny vysledek mi budou volat za tyden ve stredu :wink: ,modlim se,at je to v poradku a nemusim na odber choriovych klku.... :unamused:
Petr byl silene dojaty,poprve byl se mnou na UZV a videl miminka nazivo,jak se hybaji a ten jeden,to je teda rarach,ten se furt pretacel na zada a zpet na brisko a otviral pusinku :slight_smile: a mezi nozkama mel bimbase :grinning: ,takze jeden broucek je asi chlapecek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: druhe mimi jen klidne lezelo a kdyz do nej stouchla,tak se otocilo,ale pohlavi videt nebylo...a to klidnejsi mimi melo tep jen 154,coz je tesne pod dolni hranici..tak snad bude srdicko OK a treba jen spinkalo...

Pak jsme jeli k segre,vyzvedli Annu z kytary a Jakuba z florbalu a odvezli je na prazninky k nasim :slight_smile: ,uf,jsem utahana jako kote,pac jsem opet v noci nespala...
27. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj cienko tak to je skvělá info že jsou bobíšci v pořádku :wink: :wink: :wink:a dostala jsi fotečku? jestli jo tak ji šoupni d alba ať se můžeme pokochat než se budem koukat se slzami v očích nad svyma vlasníma broučkama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky marti,no konecne jsem se te dockala,porad te vyhlizim.

takze je vsechno v poradku no ja jsem to vedela a moc ti to prala. takze jeden petr uz je jasny :slight_smile: a k tomu mozna i ta holcicka. a co co rikal petr na ultrazvuk,to muselo byt dojemne,mam slzicku i za vas :sweat_smile:

tak se opatruj tehulinko a vybirej veliky krasny kocarek :wink:
27. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj cien: to je nádhera, jak si to popsala, úplně jsem si to představila, jak si u tebe ti dva broučci lebedí.
27. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem teprv v osm dorazila domů, měla jsem po dlouhé době sraz se sestřenicí, která je jinak v Praze :slight_smile:
Ohledně pádů miminek, já asi nikdy nezapomenu, jak mi dala sousedka na hlídání asi půlroční holčičku, no možná rok, ale rozhodně ještě nechodila a mě taky spadla z gauče domu, bo já koza, ji nechala opřenou o polštář a šla jsem do kuchyně kde jsem měla hovor na pevné lince.... pak akorát slyším kravál a než jsem ji stačila utušit, tak si pro ni přišla suseda, říkala, že asi pláče, že mě nezná... mě ale tak zabilo zle!!!
27. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Cienko, je to parádní, že je všechno v pořádku a výsledky, na které čekáš určitě taky budou :slight_smile:))
AS: testíků je mi líto :cry: .. ale ještě tam máš bojovničku sněhurku... tak snad to bude ta vyvolená :wink:

Ještě jste tady psaly něco ohledně reprofitu v Ostravě? že by nová klinika?
27. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jsem četla v tramvaji, že Reprofit Ostrava hledá dárkyně vajíček. Ale na Reprofiťáckých stránkách jsem nenašla, že by byl Reprofit i v Ostravě.
27. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se necháme překvapit :slight_smile:)
27. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruškyyy, vy už všechny pěkně spinuškáte, ale já za chvilku taky půjdu...no, za chvilku, vy budete vstávat a já pojedu domů, pěkně do pelíšku :wink: Martinkooo, holka zlatá, mám husí kůži, když si čtu Tvůj příspěvek z kontroličky. Myslím, že druhý broučínek bude jistě děvčátko s culíkama, když se tak styděla :dizzy_face: Asmee, pořád myslím a stále držím pěstičkyyy :slight_smile: Radulkooo, Kaczkooo, zdravím vás, sluníčkaaa :sunglasses: Rozi, zase jsem se kochala Matýskem, no nádhera. O Daníkovi platí to samé, na něm je vidět, jak ten čas letí, zdá se mi, jako by to bylo před měsícem, co vykouknul na svět a Matýsek včera :wink: Katrinkooo, ještě chvilku, holka zlatááá :slight_smile: všechny vás moc zdravím a přeju krásný sváteční den :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 02:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kelisky a krasne svatecni rano :wink:

bellko ahojky tak ted zase hajas ty. hezky jsi to napsala ze se druhe mimi stydelo a bude holcicka s culikama :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne ranko holky marti to jsem stastna ze jsou bobci ok a jeden je kluk pravy kelisak opet a to druhe bude urco holka................to je bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!bellisku ahojky :wink: kaci ahoooojjjjjj,jdu trosku uklidit pac me zatim zada neboli :grinning:
28. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
martinko a to,ze druhe mimco melo min tepu to myslim neva co vim tak holcicky maj vzdy min tepu nez kluci takze v poho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky přeji krásné sváteční ránko :slight_smile:))
28. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko a uzijte si vsechny volny den! :slight_smile:
A moc dekuji za vasi podporu :wink: :slight_smile: MVR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Cienko, se koukám, že mimisci budou blíženci, jako já :grinning:
28. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jj ja si svatek uzivam......uklizim.................peru..budu varit...........................holky co varite??????????????ja brambor.kasi a uzene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Radulko kez by byli blizenci...ale oni budou urco driv a nejspis to budou tvdohlavi berani v dubnu...je v dubnu beran,ze?

Katrinko udelam spagety s mletym hovezim,jen tak na rychlo,nic se mi nechce..a vcera jsem se vazila u segry,pac doma nemam vahu a skorro mi vypadly oci,houbes kilo navic...4!!!!kg navic! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: OMG
28. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek