• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
nene,to dělám...už oparvdu pááá :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem moc zvědavá,doufám,že bude vše v pořádku,ale snad jo.Hlavně ,že už zítra nemusím vstávat a hnát se do práce,protože nejen ,že mi cestování nedělá dobře,ale také jsem po chvilce v práci dneska byla úplně ko.Tak to musím zítra Jarošovi říct,a doufám,že mě opravdu nechá doma.Doporučovala mi to kromě šéfa a naše vrchní sestřička z dětského,a přitom jak mě všechno bolí tak bych opravdu raději neriskovala. :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a dr.v OC rikala,ze listopad maji pokryt Polanku bez Kaje..tak asi fakt je to pravda,ze tam konci :confounded:
29. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě ,že tam zítra bude.Aspoň mu budu moci poděkovat. :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
očičko: těším se na překvapeníčko, budu netrpělivě čekat. a máš pěknou pozitivní fotečku. Asi u tebe došlo k nějaké změně, že jsi vyměnila fotečku. :grinning:
29. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očko držím pěstičky ať je to ta nejlepší zpráva.
29. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: tak to jsem ráda, že jsem odešla, protože ve Fertimedu mi už vyhovoval jenom Kája.
29. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun jak se počítají ty týdny já jsem myslela,že jsem ve 3 týdnu a ty píšeš 6tt,ještě jsem nato nepřišla.
29. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš jsem takový nováček. :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
počítá se to od prvního dne menstruace, ale jak přesně nevím, bude to asi vědět spíš cien nebo katrin.
29. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu koukat na ulici. Pápá.
Kasi: držím na zítra vše a budu se těšit na pozitivní zprávičky :wink:
29. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom nakukuju a ona se tady objevila očka a chvíli tady zůstala a jak je tajemná, už teď se nemůžu dočkat zítřka :pensive:
ono se to tady nějak těhulí, to je super, snad se nakazíme i my netěhule :slight_smile:
jdu s malým koukat na večerníček :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,konecne fici konik :slight_smile: me teda nejel.

ahoj ocko,copak je za prekvapeni???? tak zitra jo at je to cokoliv moc na tebe myslim a drzim palecky. chybis mi tady,vis to :pensive:

je tady jeste nekdo :confused:
29. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikdo,tak vam preju krasnou dobrou noc a ty nejkrasnejsi sny :wink:
29. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, teprv po sedmé jsem dorazila domů, jen rychle něco zblazjla a pustila se do práce, musela jsem něco dodělat.. ale už mě tedy pekělně bolí očička :confused: :sweat_smile:

Zítra mám volno, jdu do fakultky v Porubě darovat krev :slight_smile:))) tak se těším, mám z toho vždy dobrý pocit :dizzy_face: :sunglasses:

Kasi, tobě zítra hodně štěstí na kontrole :slight_smile:))
29. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prdelky
katrinko jeste porad drz plod i ty martinko
radulko prosim te daruj ale s rozumem at ti neco zustane a tu ztratu doplnis na sraziku cervenym co???
Karinko ahoj pipusko jk je tebe sem nevidela taaaak dlouho vse ok????
ahoj beru ses dobra zes udolala chelsiee sama u nas koupe jirka
verunko prosim te dej co nejdrive vedet vysledky krve ju???
ocicko petulko doufam ze myslis i na me s IP se nemuzu dockat

nic padim pac danik se furt budi nevim co je :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
29. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi už tady nikdo není, tak dobrou Kelišky :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc a krasne sniky MVRMMR milackove

jo a kaso tobe at dopadne dobre kontrola ale s tou nemocenskou moc nepocitej me ji po IUI nechteli dat je to jako by rizeny sex a po sexu se nemocenske nedavaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: spravne ti musi zamestnavatel dat jinou pracovni pozici no uvidis
29. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, přeju vám dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte. Očičko :wink: Radulko, tak si to volníčko zítra užij. Katrinko, Kaczko, Asmee, Marti, moc vás zdravím. Kašo, ať kontrola dopadne na výbornou. Evičko, doufám, že se s Daníkem pěkně vyspinkáte. Já mám noční, ale hrozně mě bolí záda. Tož to mám blbé, hned si odpovím, no.
Papapa a moc na vás myslím, berunky.
29. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zkusím se s ním domluvit.U nás to moc zařídit nejde ,abych dělala jinou práci,kolegyně loni otěhotněla přirozeně,a stejně po měsíci skončila na nemocenské.A nechtěla bych být do počtu a přitom nic nedělat,protože třeba konkrétně přes zimu zůstavame jen 2 holky a jeden chlap,tak by ta síla opravdu chyběla. :slight_smile: .No uvidím.
29. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Kajík ty nemocenské moc nedává,mi jí tenkrát napsala obvoďačka a pak mě držela má doktorka na gyndě.
29. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko,dnes je patulinek :wink:

kaso at ti kontrola dopadne jak jen nejlip to jde.

asmeen na tebe moc myslim at je krev pozitivni,moc pozitivni a testiky byly vadne.
30. říj 2009 ve 04:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Mi po IUI ,to je Davča taky v centru nechtěli dat nemocenskou ,ja jsem tehdy o ni požadala moji obvodní,a měla jsem ji až do tech 6tydnu před porodem,je fakt že mi ji pak i nabízel muj gyndař ale nechtělo se mi s tím tehdy čarovat :wink:
30. říj 2009 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my včera byli v tesku,Davča ma 18 listopadu narozky,tak si hodně přal dětsky mikroskop.Zajímalo nas k čemu že ho potřebuje,a že si nazbírá mrtve mravence a brouky a bude je zkoumat :rolling_eyes: :grinning: .Mikroskop je teda koupený,ale se slibem manžovi,že budu častěji prohlížet pokojíček ,kvuli te zvěři :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme.Kdyby mi ji nechtěl dát tak bych taky zašla ke své obvoďačce,protože se o mě navíc pokouší nějaký bacil a to by teď určitě nebylo vhodné ulehnout. :slight_smile: .Tak uvidíme. :slight_smile:
30. říj 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde dneska všechny jste?
30. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se dneska vyspává. :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky ahoj, tak už jsem vyspaná po noční a vy ještě spinuškáte, OMG:grinning: přeju všem krásný den:slight_smile:
30. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno kelišky :slight_smile:
včera jsem měla napsaný tak hezky dlouhý příspěvek a jak jsem ho odeslala tak mi umřel kůň, no myslela jsem že mě klepne :angry:
očičko jsem zvědavá co máš za tajemství :wink:
no a víc už nevím co jsem včera psala :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak na krvy jsem byla hotová za 10 minutek i s příchodem domů - mám to hned u baráku. Pro výsledek jdu ve 13:00, tak aspoň potom budu moci s klidným svědomím vysadit utroš. I když pořád tajně doufám, že by mohlo být překvápko, když mrcha stále nedorazila. A to u minulých IVF dorazila pokaždé 11 dní po ET a dnes jsem 15 dní po ET. No tak uvidíme.
Miky: já vím proč chce Davča ten mikroskop, aby se podíval jak vypadá taková spermie :grinning: , když ve škole mu o tom zakazují mluvit. :grinning: :grinning:
bell: ty jsi teda šílená, to ti po noční stačí jen tak krátce spát.
Já jsem taky váhala jestli po příchodu z krve (což bylo těsně po sedmé) nezalehnu ještě do postele, ale byla jsem silná a začala jsem uklízet, takže mám konečně po měsíci převlečené postele, vysáto a prostě naleštěno :grinning: Oběd dělat nemusím, mám tam nějaké zbytky ze středy. :wink:
rozi: jo to znám s tím, když napíšeš dlouhý vzkaz a pak se to neodešle, ale já to dělám fikaně, než to odešlu, tak si text okopíruju a popřípadě, když kůň selže, tak ten okopírovaný text jen vložím. Už se mi to totiž stalo hodněkrát a já pak byla akorát nasr....
30. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek